Insu

 Bywalec
 • Zawartość

  27
 • Czat

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4

O Insu

 • Tytuł
  Mistrzowskie elitarne srebro

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Insu

Ostatnie wizyty

477 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. A czy B

  Na Mudlu nie mam takiego komfortu i żeby kamerka działała muszę odpalać google chrome, ale wybiore Teamsy Zegarek klasyczny czy smartwatch?
 2. Problem z lossem

  aaa....no i wsio jasne mordeczko...chyba . Ja miałem taki problem w momencie gdy moim dostawcą internetu była lokalna firma, która nie oferowała wystarczającej prędkości neta...widocznie to 6,5 mb/s nawet po kablu, to za mało, żebyś normalnie grał Nie wiem dlaczego akurat tak się dzieje w ceesie, ale miałem bardzo podobny problem, a w momencie gdy zmieniłem dostawcę i teraz mam około 200mb/s po kablu cały czas (wieczorami zdarza się, że są niewielkie problemy), to pozbyłem się problemu.
 3. Film. Książki są fajne, na ogół pewne wątki są bardziej rozwinięte w nich, niż w późniejszej ekranizacji, jednak mimo to preferuję film.
 4. Tak Czy osoba niżej interesuje się piłką nożną?
 5. Sygnalizacja Czerwony
 6. 563. mrówka nie uciekła przed wybuchem bomby na DD2.
 7. A czy B

  niemiecki - francuskiego nie miałem w szkole, a po dojczowemu coś tam panimaju... Piłka nożna: La Liga czy Premier League ?
 8. Problem z lossem

  Komendy do wpisania: rate 196608 cl_cmdrate 64 cl_updaterate 64 cl_interp_ratio 2 cl_interp 0 Napisałeś, że wina po stronie ceesa, jednak mimo to: - Jeśli możliwe - nie używaj sieci bezprzewodowej, - Natomiast jeśli masz wpięty do kompa kabel od neta, to sprawdź czy nie jest uszkodzony,
 9. MIRAGE VS MIRAGE#2

  Dziwny temat jak na sprawy dot. forum, bardziej offtop, ale jak już poszła ankieta, to ja mam w ulubionych Mirage#2, choć najczęściej siedzę na 2maps.
 10. @tR1N Może obejrzeć skina szukając go na rynku steam, wpisać w google, albo obejrzeć pozostałych graczy i zobaczyć z czym, kto biega i wybrać później coś dla siebie.
 11. @LoveMe Wystarczy, że gość ruszy się o pół kroku i znowu może stać ¯\_(ツ)_/¯. Tak czy inaczej...jeśli jest taka opcja do zrobienia, to proponuję ją rozważyć. Nie chodzi mi o to, żeby te skórki do broni całkiem zniknęły, bo dla większości jest to jakiś smaczek w grze, jednak kto gra często, ten sam nie raz widział owe "zjawisko".
 12. Nazwa zmiany: Wybieranie skinów do broni/rękawiczek/i wszelkich innych "udogodnień" dających +10 do skilla (!ws) Opis zmiany: Uniemożliwienie zmiany tych rzeczy "w grze" (!ws - tylko jako spec/widz) Powód zmiany: Codziennie na serwerze pojawia się wielu nowych graczy, którzy bardzo często szukają tej opcji i zanim zaczną grać, najpierw pół godziny szukają odpowiedniego skina/noża/rękawiczek itp., komplikując grę pozostałym graczom, którzy muszą czekać aż taki gracz wybierze satysfakcjonującą dla niego opcję. (Często taka osoba stoi na respie, albo chowa się w jakimś kącie na mapie i tam dokonuje wyborów). Dlatego, jeśli taka opcja jest możliwa, proponuję umożliwiać wybór tychże skinów tylko w momencie przebywania w "poczekalni" jako spec.
 13. Temat offtop na maxa, ale pomyślałem, że niektórym może się przydać taka wiedza, mianowicie na serwerze SURF jest taka mapa jak surf_deathstar, w której znajduje się "secret room", w którym jest parkiet, DJ-ka, głośniki itd. Na DJ-ce można puścić jeden z trzech dostępnych utworów, pobawić się światłami itd., tak jak robi to prawdziwy, wiejski na festynie/odpuście , czy co tam na wsi macie DJ. W załączniku fotka, co i jak jest ułożone, a niżej wrzucam linki do nutek z yt. (mam nadzieję, że nie pomyliłem przycisków i utworów, oraz że chociaż jednej osobie się przyda jak nie to DO KOSZA ). Ditian - Solid Snake Kitschy Kitsch - Nocturno (Original Mix) The Force Theme