Yoopeeter

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Yoopeeter

 • Tytuł
  Srebro II

Ostatnie wizyty

132 wyświetleń profilu
 1. Ten temat chyba nie jest potrzebny skoro wszystko wiecie lepiej, a jak zwróci się uwagę na jakiś problem to odbijacie w pokrętny sposób piłeczkę. Ktoś z was ostatnio grał przy pełnym obciążeniu na FFA? Przecież ja tu nikomu krzywdy nie chcę zrobić i nie napisałem nigdzie, że jest za dużo slotów tylko, że serwer nie wyrabia, a dużą ilość slotów uznałem za możliwą przyczynę tego problemu. Nie wiem, może to wasz hosting jest za słaby, ale przy mniejszej ilości graczy na serwerze nie ma tych problemów stąd moje domysły. Jak serio uważacie, że wszystko jest w porządku, wejdźcie od czasu do czasu wieczorem na serwer kiedy jest full i nie będziecie musieli długo czekać, żeby doświadczyć tego o czym mówię.
 2. Próbowaliście pytać vipów czy to jest dla nich ważna funkcja? Czy ktoś zwrócił uwagę, że serwer przy pełnym obciążeniu ewidentnie nie daje rady? Crashuje, var szaleje, wieczorem często laguje, to nie jest wina zbyt dużej ilości slotów?
 3. Chciałbym spytać o parę kwestii, bo na serwerze doszło do dziwnych zmian, a nie widzę, żeby była o nich jakaś wzmianka na forum więc podejrzewam, że pojawiły się jakieś problemy w związku z nowym updatem. 1. Wyłączony plugin od oślepiania przez kolegów z drużyny- z dnia na dzień przestał działać, przy pełnym obłożeniu serwera to mocno odczuwalne. 2. Nie wiem czy to było intencjonalne z waszej strony, ale nagle zaczął działać autobh, wszyscy gracze trzymając spację automatycznie się odbijają co powoduje dużą różnicę w rozgrywce w stosunku do normalnego strzelania, bo przemieszczanie się z jednej strony na drugą stronę mapy zajmuje teraz chwilę. 3. Dyskusyjna jest według mnie opcja dla graczy z vipem, która powoduje, że balans nie bierze ich pod uwagę podczas wyrównywania drużyn. Pewnie dobrze wiecie, że większość graczy z vipem to ludzie, którzy mają bardzo duży wpływ na rozgrywkę poprzez swoje umiejętności, a vip dodatkowo multiplikuje te dysproporcje. Też gram z vipem, żeby nie było.