PR0M1L

 Bywalec
 • Zawartość

  205
 • Czat

  812
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana PR0M1L w dniu 22 Październik 2019

Użytkownicy przyznają PR0M1L punkty reputacji!

Reputacja

179 Level 12

3 obserwujących

O PR0M1L

 • Tytuł
  Mistrzowski obrońca II

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  w trakcie aktualizacji.
 • Zainteresowania
  wszechstronne i inne :)
  więcej w zakładce "o sobie".

Ostatnie wizyty

2541 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. @rojsONek, Zakładając, że w wersji angielskiej, niemieckiej i francuskiej treść zagadki będzie brzmieć: "J F M A M J J A S O N " ... to śmiało można wnioskować, że ostatnią 12 literą w tej sekwencji będzie punkt "G" tzn. litera "G" .
 2. Poziom alkoholu powyżej 0,5 promila zapewnia doraźną nieśmiertelność.

 3. ... to było dawno temu w Chinach, a tam się pracuje od 3 roku życia
 4. Zgłaszam votum separatum. Odbieram po kilka tysięcy telefonów miesięcznie, za każdym razem przedstawiam się używając swojego imienia. Zauważyłem, że nikt z rozmów nie zwraca się do mnie po imieniu, za to wszyscy wkurwiają mnie już od pierwszego telefonu nieustannie grając mi na nerwach. Moim zdaniem rozwiązaniem zagadki nie może być, proponowane powyżej imię, a raczej mój system nerwy (jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to kliknij tutaj lub tutaj). ps. wiem co mówię, bo od 40 lat po 12 godzin dziennie pracuję na infolinii, a po pracy dorabiam jako telemarketer. .
 5. @rojsONek albo przekombinowałeś zagadkę, albo jesteś geniuszem i zagadka jest bardzo podchwytliwa . A/ Jeśli przekombinowałeś, to zagadka nie ma rozwiązania, ponieważ możemy zadać tylko JEDNO pytanie (w przeciwnym razie byłyby pytania), na które dostaniemy odpowiedź TAK albo NIE oraz hipotetycznie odpowiedź TAK NIE (gdyby zamiast spójnika LUB był ALBO to nie byłoby hipotetycznej trzeciej możliwości). Najwięcej komplikacji sprawia fakt, iż nie mamy informacji ile jest dróg do wyboru . Jeśli JEDNA to nie trzeba w ogóle pytać, gdyby były tylko DWIE drogi (1 i 2) to pytanie mogłoby wyglądać następująco: "Jakbym zapytał Cię wczoraj czy droga 1 jest dobra to co byś odpowiedział?" Przy odpowiedzi TAK wybieramy drogę nr 2, a przy odpowiedzi NIE drogę nr 1. Jeśli drogi są TRZY lub więcej to przy JEDNYM pytaniu i odpowiedzi TAK albo NIE, nigdy nie możemy być pewni dobrej drogi, więc zagadka nie ma rozwiązania, chyba że ... B/ jesteś geniuszem i nawet gdyby było i 100 000 dróg to można zadać OBOJĘTNIE jakie pytanie i nie czekając na odpowiedź po prostu iść OBOJĘTNIE jaką drogą. Dlaczego ? ... bo wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, a Ty chciałeś tam iść . ps. TAK, jesteś geniuszem.
 6. W sumie to też mnie to troszkę nurtuje ... hmm, niech pomyślę ...
 7. Jak słusznie wskazał @rojsONek dziś przypada Światowy Dzień Roweru, jednakże to święto przeznaczone jest raczej dla wakacyjno weekendowych amatorów. Prawdziwi miłośnicy rowerów muszą poczekać ze świętowaniem jeszcze kilka dni na obchody Światowego Dnia Jazdy Nago na Rowerze . Dodatkowo w dniu dzisiejszym przypada Dzień Savoir-Vivre (w wolnym tłumaczeniu "znajomość życia"). Wiadomym jest, że wszyscy tutaj doskonale znają zasady, ale z uwagi na dzisiejsze święto warto przypomnieć sobie choćby te najważniejsze.
 8. Pamiętajmy również, że dziś przypada Dzień bez Krawata. Współczesny krawat (zwany w latach 70'tych XX wieku zwisem męskim ozdobnym) wywodzi się od długich, kolorowych chust lub szarf noszonych dawniej na szyi w Chorwacji, jednakże najdawniejsze ślady wczesnych form tego wynalazku odnaleziono już w grobowcu pierwszego cesarza chińskiego Qin Shi Huang. W dniu dzisiejszym wszyscy "krawaciarze", bez żadnych konsekwencji, mogą śmiało wyjść z domu bez tej części garderoby. ps. jako ciekawostkę przedstawiam najpopularniejsze metody wiązania krawata w wybranych krajach.
 9. Byłem przekonany, że chodzi o lek o nazwie Pankuronium znany jako Pavulon, który był wykorzystywany przez łódzkie Pogotowie Ratunkowe podczas afery "łowców skór". Hmm, ale byłem blisko.
 10. Oprócz wspomnianego Dnia bez Alkoholu w dniu dzisiejszym obchodzimy: Światowy Dzień Mleka oraz Święto Bułki . Wobec powyższego polecam przepis na bułkę w mleku. (smacznego). ps. Jeśli nie ulegniemy pokusie i nie dodamy do potrawy alkoholu, to za jednym zamachem zaliczymy w dniu dzisiejszym 3 święta. Dodatkowo jeżeli skłonimy jakieś dziecko do zjedzenia zupki to zaliczymy kolejne święto tj. Dzień Dziecka .
 11. 31 maja jest dniem, w którym przypadają różnego rodzaju nietypowe święta. Poza wspomnianym wyżej Dniem Pracownika Przemysłu Spożywczego (serdecznie pozdrawiam), w dniu dzisiejszym świętujemy również: - Światowy Dzień bez Tytoniu (idealny powód ażeby rzucić palenie), - Międzynarodowy Dzień Cytrynówki (skoro już nie palicie, to możecie to uczcić kieliszkiem swojskiego trunku), - od 2003r. w Polsce obchodzimy Dzień Bociana Białego nie ta fota ... oczywiście chodziło mi o tego Bociana Białego - ponadto dziś przypada Światowy Dzień Bez Majtek Tak więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie ... miłego świętowania
 12. Świętując Światowy dzień soku, warto pamiętać, że w dniu dzisiejszym przypada również Dzień bez Stanika. Tak więc drogie Panie, zanim weźmiecie do ręki szklankę soku, odwieście swój biustonosz na linkę ... ... i odetchnijcie pełną, niczym nie skrępowaną piersią .
 13. Memy

  Co prawda to nie mem, ale życie pisze znacznie lepsze scenariusze. źródło
 14. Pytanie dnia #1

  Przeszukałem prawie cały internet i nigdzie nie znalazłem nawet najmniejszej wzmianki o piwie z forum. Co prawda znalazłem The Forum, ale nic nie wspominają, że robią tam piwo. @Leroo, jakbyś mnie zapytał "z kim z forum chciałbym wyjść na piwo?", to bez chwili zawahania odpowiedziałbym, że z kimkolwiek. Jednakże przy tak zadanym pytaniu ... ... odpowiedz może być tylko jedna ... oczywiście że z Tobą, obyś tylko zechciał zaspokoić moją ciekawość i opowiedział coś o tym tajemniczym piwie . ps. jakby co, to ja stawiam