PR0M1L

 Bywalec
 • Zawartość

  94
 • Czat

  223
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

63 Level 6

1 obserwujący

O PR0M1L

 • Tytuł
  Złoty laur III

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  ⒶZⒶB
 • Zainteresowania
  wszechstronne :) w szczególności: dalekowschodnie sztuki walki, socjologia, gry zespołowe, prawo, parapsychologia, i inne.

Ostatnie wizyty

1003 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Chyba każdy ma takie dni, że ... ... ale niestety się tak nie da.
 2. Czy Masz??

  Nie. Czy masz kaligynefobie ?
 3. Heavymetal i wiolonczela, czemu nie? Ciekawy niszowy zespół Apocalyptica.
 4. Zlot 2019

  OFF-topic @OjTam, jeśli napisanie Ci na PW, krótkiej, zwięzłej informacji "popraw "na pewno"", która miała na celu spowodowanie, aby Twój post nie posiadał tak oczywistego błędu, uważasz za czepianie się, to po prostu ... hmm ... nie wiem co mam napisać, abyś tego źle nie odebrał. ps. ja będę Ci bardzo wdzięczny, jeśli dyskretnie będziesz mnie poprawiał. Odnośnie zlotu, to w terminie 19/21.07.br niestety nie będę mógł uczestniczyć w tym przedsięwzięciu.
 5. INFO: Główny rdzeń kompozycji o wdzięcznej nazwie "długi gracz" (Longplayer) skomponował Jem Finer. Rdzeniem tym jest utwór o długości 20 minut i 20 sekund, grany na jednym instrumencie składającym się z 234 tybetańskich mis i gongów, który jest przetwarzany przez komputer za pomocą specjalnego algorytmu. Utwór rozpoczął się w dniu 31.12.1999r. i cały czas trwa. Ma tak grać aż do dnia 31.12.2999r. czyli przez 1000 lat. Na tej stronie można sprawdzić, co aktualnie jest odtwarzane i ile już trwa ten kawałek. Poniżej malutki fragment utworu ... polecam do wieczornej medytacji :).
 6. INFO: 4’33’’ to 3 częściowy bardzo charakterystyczny utwór skomponowany przez Johny Cage w 1952r i od tego czasu często jest grany przez różnych wykonawców, w tym przez orkiestry symfoniczne. Ps. Jest to jedyny utwór, który potrafię zagrać bezbłędnie na praktycznie każdym instrumencie. ? Edit: poniżej wersja na fortepian
 7. kto? albo nie, nie zapytam.
 8. Wiem, zorientowałem się, gdzie popełniłem błąd, dlatego chwilę po napisaniu tego postu edytowałem go i dopisałem ... ... żeby nie robić kłopotu i zbędnego zamieszania. ps. skoro zamieszanie i tak już się zrobiło to czy, nie da rady na CS:S FFA (pomimo braku wsparcia) zmienić choć jednego parametru ? Chodzi i włączenie FF. Znacznie uatrakcyjniło i urealniło by to grę, dzięki czemu jakość rozgrywek byłaby jeszcze lepsza, co z pewnością wpłynęło by na polepszenie i tak bardzo dobrego wizerunku serwera .
 9. Witam serdecznie. Już kilka ładnych lat gram na serwerach "uWujka.pl", jednakże do chwili obecnej, nie miałem jeszcze okazji oficjalnie się z Wami przywitać. Powiedzenie, lepiej późno niż wcale, w tym przypadku będzie pasować idealnie. Zwą mnie Przemo, urodziłem się w najlepszych latach (70-tych), kiedy to nie było internetu i znajomości zawierało się na przysłowiowej ulicy. Nie szukajcie mnie wśród Waszych znajomych na Steamie, ponieważ od zawsze gram jako NoSteam. Mój obecny SteamID, też Wam nic ciekawego nie powie, gdyż jest to mój trzeci komputer, z którego mam przyjemność grania z Wami, więc mam 3 inny adres Steam. (Z daleko posuniętej ostrożności wspomnę tylko , że nigdy nie dostałem żadnego VAC bana, a zmiana komputera (w tym SteamID) spowodowana była/jest galopującym postępem technologicznym w branży informatycznej.) Jakby ktoś mnie jednak szukał, to od zawsze gram pod nickiem AzAb; czasem były/są to różne jego modyfikacje ( ostatnio ⒶZⒶB ). Zastać mnie można głównie na serwerze CS:S FFA, sporadycznie CS:S DD2, oczywiście można również wysłać do mnie wiadomość na PW. Coś tam o sobie podałem w swoim profilu, także chętnych zachęcam do zapoznania się z nim. Uprzedzając Wasze zaproszenia do gry na innych serwerach, uprzejmie informuję, że na chwilę obecną nie zamieszam posiadać nowszej wersji CS (CS:GO) i nic nie wskazuje, ażeby miało to się zmienić w najbliższej przyszłości. Póki co, nie zamierzam również "przesiadać się" na wersje Steam, gdyż ogólnie rzecz ujmując, nie widzę takowej potrzeby. Jeszcze raz, witam serdecznie wszystkich współgraczy i życzę Wam wszystkim i każdemu z osobna, miłej i owocnej gry.
 10. Nieprawidłowe działanie komend. Wpisując [!sos] następnie wybierając [2] komendy dla VIPa, mamy do wyboru: [1] skins; [2] resetscore; [3] buy; [4] rtd; [5] vipinfo. Wybierając [1] uaktywnia się menu komendy[2] wybierając [2] komendy [3] [3] ... [4] [4] ... [5] [5] ... nic się nie dzieje. Takie przesunięcie komend o n+1, gdzie [n] ={1;2;3;4;5} dla komendy SOS w podmenu komendy dla VIPa.
 11. UNban2

  1) Kiedy dostałem bana: 2) Za co dostałem bana: 3) Na jaki okres czasu dostałem bana: 4) Opis zdarzenia: 5) Moje STEAM_ID: 6) Dlaczego powinienem zostać odbanowany: root: thx za odbanowanie. ps. poznam nick admina, który mnie zbanował oraz powód ( bo ten o kampieniu jest co najmniej śmieszny ) zacytuje "słowa" root z działu o administracji "Myślę że każdy wie, jakie są obowiązki admina. Trzeba pilnować porządku, udzielać graczom informacji, banować cziterów i ogólnie dbać o to, żeby wszystkim dobrze się grało. Wszelkie działania na szkodę teamu lub psujące nasz wizerunek, są niedopuszczalne." Czy takie działanie "ukrywającego się" admina i banowanie "z czapki" nie psuje wizerunku serwera ? ps1. root ... nie dziw się moim nerwom ... spróbuj postawić Siebie w mojej sytuacji. pozdrawiam