PR0M1L

Zaawansowani użytkownicy
 • Zawartość

  25
 • Posty w czatboxie

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutralna

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  AzAb
 • Zainteresowania
  wszechstronne :) w szczególności: dalekowschodnie sztuki walki, socjologia, gry zespołowe, prawo, parapsychologia, i inne.

Ostatnie wizyty

169 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Skarga na: gracza Nick/SteamID osoby, na którą składasz skargę: Neh Brou Data: 11.03.2018 Godzina: 14:00-16:00 Serwer: CSS FFA Mapa: westwood Opis zdarzenia: Ostatnia (16) runda w/w mapy. Współgracz robi takie cuda, że zachodzi uzasadnione podejrzenie graniczące z pewnością, iż używa on tzw. wspomagaczy. Dowody: jeszcze nie ma demka.
 2. [Prośba o odbanowanie] TICOOO

  Witam serdecznie. 3 grosze od usera, zwykłego gracza. Zarówno kolega @Neo jak i @Tico są rozpoznawalni i dużo dobrego wnoszą do gry, bynajmniej na serwerze cs:suorce FFA. @Tico z uwagi na bardzo dobre osiągnięcia (patrz rank) wkurza najbardziej i wielu graczy po prostu nie może przeboleć Jego odzywek, nie mówiąc już o kolejnej dominacji, praktycznie na każdej z granych map. Dlatego też, niejednokrotnie da się wyczuć totalne wkurzenie i bezsilność wielu graczy, którzy podają od kuli wystrzelonej z awp. Ponadto @Tico ma specyficzne zachowanie i zwyczaje, które jednak nie utrudnią gry i bez większego problemu można do nich przywyknąć. Najważniejsze jednak jest to, że żaden z w/w graczy nie oszukuje i karanie kogokolwiek z Nich banem permanentnym zrównałoby ich do osób najbardziej niepożądanych na serwerze, szkodliwych dla lokalnej społeczności tj. do cheaterów. Z daleko posuniętej ostrożności, zaznaczam, że nie próbuje wciągnąć nikogo w dyskusję, ani podważać jakiejkolwiek wydanej decyzji. Ufam jedynie, iż wszelkie okoliczności i opinie zostaną wzięte pod uwagę i nałożona kara będzie współmierna do przewinienia. Tym bardziej, że podtrzymanie obecnie obowiązującej kary, mogło by uchodzić za surowe, wręcz niesprawiedliwe. Ponadto analiza całego materiału dowodowego, przy równoczesnym uwzględnieniu okoliczności powstania przedmiotowych, udowodnionych przewinień, może być, przy odrobinie dobrej woli i chęci, potraktowana jako okoliczność łagodząca. Należy mieć również na uwadze fakt, że w tym konkretnym przypadku "starło się" ze sobą dwóch dobrych graczy, a konsekwencje, jakie na chwilę obecną ponoszą, są zupełnie skrajne, wg mnie, niesprawiedliwe. pozdrawiam AzAb.
 3. UNban :(

  Donaldus ... 1. Kampie fakt ... szanuję życie i nie raszuje jak inni (kiedyś raszowałem, ale wtedy dostawałem ostrzeżenia ponieważ była strefa raszu). 2. Nie biegam do paki ... nie zgodzę się ... jak już jest zaplantowane to staram się biec choć nie zawsze w dobrym kierunku (nie znam wszystkich map i przejść tak jak większość z Was). 3. Kiedyś pisałem z jakimś adminem na mailach (chyba Sebastian) żeby zrobić automatyczny slay dla CT po wybuchu paki, i dla T po rozbrojeniu. Podpisuję się pod tym obiema rękoma i założę się, że to uatrakcyjniłoby grę i spowodowało, że nikt nie kampił by do końca ( a są tacy również w VIP), a ja zapewne szybciej poznałbym mapę. 4. Proszę sprawdź, bana dostałem na nowej mapie w I rundzie którą grałem ! 5 Nie wiem, co to by Cię obraziło, widziałem już dużo i ludzie mają róźne kompleksy ( a to Rudy_Donald to był przykład). 6. Nie słyszę co mówią, root tak zmienił parametry servera (był oddzielny wątek). 7. zdecydował się na PERMA to sie tego trzymaj, a jak chcesz ją zmienić to zmień Ty, a nie zrzucasz na roota. ps. admin ... proszę zajrzyj w mój post "problem techniczny". pozdrawiam
 4. UNban :(

  GaryMuvaut ... THX ... ale to co proponujesz rozwiąże tylko problem Nostaem, ale nie rozwiąże źródła przedmiotowego problemu, który powstał ponieważ nie zmienia nicka na czas, na prośbę admina. Tu chodzi o słowo "NOsteam" w nicku, a nie fakt grania bez steama. Równie dobrze mogłem mieć nicka "Rudy-Donald" i być na spekcie, admin Donaldus mógłby uznać, że "pije" do niego i napisać że mam zmienić nicka do końca rundy. Ja bym tego nie przeczytał, bo jak powiedziałem wcześniej nie mam zwyczaju przewijać logów jak wrócę do kompa i co? PERNAMENT BAN. Skoro taka jest filozofia i regulamin servera to po co mi STEAM ? ... pieniądze w błoto. Raz bana za kampienie "całą mapę" dostałem w 3 rundzie, a mapa ma (16 rund) , przy czym regulamin serwera jednoznacznie wskazuje, że to jest dozwolone. Jak admin pisał Swoją prośbę to ja nie byłem przy kompie, a przyznam się, że jak wróciłem to nie przewijałem logów, ale wątpię, że ktokolwiek tak robi. Jeśli to przewinienie zasługuje na bana ... cóż (Dura lex, sed lex), Tak jak napisał ROOT ... co tu wyjaśniać ?, z czym dyskutować ? , takie jest prawo/regulamin i trzeba go przestrzegać ! pozdrawiam.
 5. UNban :(

  1. Na pytanie usera " czy server ★ uwujka.pl ★ CSS DD2 dziala rozwiez na clientcie nonsteam " sam odpowiedziałeś, że działa na najnowszej wersji, więc byłem przekonany, że to żadna tajemnica że serwer jest też nosteam. 2. Jak prosił o zmianę nicka "głosowo" to nie słyszałem bo nie mogłem słyszeć, a jak napisał to nie czytałem zresztą zacząłem grę bez rozgrzewki i po 1min już ban (można w logach zobaczyć). 2a, sprawdzałem ... rzeczywiście pisał, ale nie było mnie przy kompie (spect), zresztą jak gram to i tak nie zawsze czytam wszystkie teksty. 3. w nicku o nosteam mam od początku Twojej zmiany parametrów (do sprawdzenia) i pierwsze słyszę żeby komuś przeszkadzało, aż do teraz. 4. Na polityce Valve się nie znam, więc się nie wypowiadam 5. w regulaminie nie znalazłem nić na temat zakazów nosteam 6. Odpowiadając na Twoje pytanie ... nic nie trzeba tłumaczyć. Dura lex, sed lex. 7. Jeśli złamałem politykę Valve, a widzę, że popełniłem coś dużo gorszego nich cheatowanie, proszę to zgłosić Valve niech mnie zbanują na wszystkich serwerach. 8. Napisałbym coś jeszcze ale z oczywistych względów zostawię to bez komentarza. pozdrawiam.
 6. 1) Kiedy dostałem bana: 29.10.2016r. H. 20.10 server CSS FFA 2) Za co dostałem bana: "Nieodpowiedni nick" 3) Na jaki okres czasu dostałem bana: Permanent 4) Opis zdarzenia: gram i ban bez ostrzeżenia. 5) Moje STEAM_ID: STEAM_0:0:1769230564 6) Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Grałem zawsze z nickiem AzAb, od czasu zmiany ustawień serwera przez admina (temat adminowi znany) nie słyszę rozmów w grze, stąd zmiana nicka na "AzAb NOsteam_NOvoice". Jeśli ten nick jest nieodpowiedni i dlatego od razu Permament ban to niech ten admin ... [cenzored] i bez komentarze. Ludzie myślcie to nie boli ... żeby za taki nick banować i to permamentnie ... GRATULACJE !!!
 7. UNban2

  1) Kiedy dostałem bana: 2) Za co dostałem bana: 3) Na jaki okres czasu dostałem bana: 4) Opis zdarzenia: 5) Moje STEAM_ID: 6) Dlaczego powinienem zostać odbanowany: root: thx za odbanowanie. ps. poznam nick admina, który mnie zbanował oraz powód ( bo ten o kampieniu jest co najmniej śmieszny ) zacytuje "słowa" root z działu o administracji "Myślę że każdy wie, jakie są obowiązki admina. Trzeba pilnować porządku, udzielać graczom informacji, banować cziterów i ogólnie dbać o to, żeby wszystkim dobrze się grało. Wszelkie działania na szkodę teamu lub psujące nasz wizerunek, są niedopuszczalne." Czy takie działanie "ukrywającego się" admina i banowanie "z czapki" nie psuje wizerunku serwera ? ps1. root ... nie dziw się moim nerwom ... spróbuj postawić Siebie w mojej sytuacji. pozdrawiam
 8. UNban

  witam ponownie Udało mi się znaleźć info za co dostałem bana "Kampienie na respie całą mapę." po 1 nie byłem na respie ... można znaleźć w logach. po 2 zgodnie z regulaminem Na serwerach DOZWOLONE jest: - raszowanie - kampienie - przeklinanie (kurwy itp.) Jeśli dozwolone jest KAMPIENIE i przy tym punkcie regulaminowym nie ma żadnych wyłączeń w postaci nie na respie, nie dłużej niż 1 minutę, itp., to dozwolone jest KAMPIENIE, gdziekolwiek i jakkolwiek długo by się nie kampiło. ( jedną rundę nie mogłem się ruszyć i nawet wpisywałem komendy !nb). To że mam G. internet radiowy i G. komp (25 FPS) to nie powód, żeby banować. (podejrzewam o to admina którego zabiłem, ciekawe czy się przyzna). Zamierzałem po raz 3 kupić klucz do gry ( 1 zniszczył mi kot i dzieciaki, 2 kupiłem z vac banem) ale osoby z uprawnieniami zaczynają robić sobie jaja. Oczywiście zaraz ktoś coś wymyśli, że to moja wina, a ja z doświadczenia wiem, że cokolwiek nie napiszę to i tak racja jest po stronie adminów. Admin powinien być dla usera a nie odwrotnie. Zaczyna mnie to już denerwować ... proszę o pernament BANA jednakże wcześniej, ażeby zaspokoić moją ciekawość proszę o wskazanie, który punkt regulaminu złamałem !!! mimo to pozdrawiam !
 9. 1) Kiedy dostałem bana: 17.10.2016r. godz 23.00 +- 2 min serwer FFA 2) Za co dostałem bana: brak danych 3) Na jaki okres czasu dostałem bana: brak danych 4) Opis zdarzenia: zostałem wykopany przez admina i po wejściu zostałem zbanowany 5) Moje STEAM_ID: U:1:3538461128 6) Dlaczego powinienem zostać odbanowany: ponieważ nie powinienem w ogóle być zbanowany Z daleko posuniętej ostrożności informuję, że być może amin coś mówił ale po przełączeniu parametrów na serwerze jako NONsteam nie słyszę rozmów. pozdrawiam
 10. CSS FFA sv_use_steam_voice

  Skunek ... w zupełności się z Tobą zgadzam co do rozwiązania problemu. Co do Cebul to niektórzy nie zainwestują bo żałują, a inni wolą przekazać coś na ubogich. Mi chodzi o pewne zasady i o ich respektowanie. Co do Twojego "Pochwa_lony" nasuwa mi się odpowiedź "Tutaj nie ma żadnej Lony". ps. mam nadzieję, że Admin coś z tym zrobi i pogadamy w grze.
 11. CSS FFA sv_use_steam_voice

  Skunek ... z całym szacunkiem do Ciebie, ale jakbyś czytał całość to wiedziałbyś, że nie chodzi o pieniądze, a o czas/statystyki o wciągnięcie w grę oraz o pewne zasady. Skoro serwer jest steam i nosteam to doczytaj i popatrz jak powinien być ustawiony parametr o którym mowa. Fora polskie, rosyjskie, angielskie i niemieckie podają jak powinno być, żeby gracze steam i nosteam mogli między sobą rozmawiać. Ponadto user uzależnił tę zmianę paramertu od faktu, że nie będzie to utrudniało innym graczom, a tymczasem utrudnia wszystkim nosteam. Zróbcie serwer tylko STEAM i po problemie, ale skoro jest nosteam i steam to przecież nie moja wina. Chodzi i pewne zasady i logikę . ps1. i co tak z tą cebulą, czyżby znane jest to z autopsji ? Ja bynajmniej staram się nie mierzyć wszystkich swoją miarą. ps2. gra mi się z Tobą lepiej niż tutaj pisze .
 12. CSS FFA sv_use_steam_voice

  ... i ostatnie ... 1/ Z tego co się orientuję to serwer "uwujka" jest serverem dla graczy steam i nosteam, a na wszystkich forach jest napisane, że w takim przypadku wartość sv_use_steam_voice należy ustawić na 0. 2/ user pisze "Jeśli ustawienie wartości sv_use_steam_voice 1 nie ma negatywnego wpływu na innych to byłbym bardzo wdzięczny za zmianę wartości '0' na '1'." czyli warunkiem koniecznym zmiany parametru jest brak negatywnego wpływu na innych. (User chce zmiany jeśli nie ma negatywnego wpływu). Wynika z tego, że admin spełnia prośbę usera wbrew jego woli, co przy okazji negatywnie wpływa na wszystkich nosteamowców, którzy grają na serwerze dla steam i nosteam, ale kto ADMINOWI zabroni. Nie chce mieszać się w politykę serwera, ale to trochę dzwine, idę próbować z kolejnymi kluczami może teraz lepiej mi się poszczęści. temat do zamknięcia bo jeszcze coś za dużo napisze pozdrawiam raz jeszcze
 13. CSS FFA sv_use_steam_voice

  Hmm czyli kupić steam, założyć jakieś konto, coś pewnie rejestrować, zainstalować od nowa grę i pewnie coś tam jeszcze? nie znam się aż tak. Raz już kupiłem jakieś klucze i nic z nimi nie mogłem zrobić i nie wpuszczało mnie na żaden serwer nawet na Wasz (miałem komunikat coś w stylu weryfikacja steam odrzucona oraz coś o banie). Gdzie znajdę coś pewnego i w normalnej cenie bo widziałem jakieś klucze po 29 $. Nie można chociaż na jednym serwerze zrobić tak jak było ?
 14. CSS FFA sv_use_steam_voice

  Witam Nie chodzi mi o gratisy, wyróżnienia itp., a o czysto ludzką, szeroko rozumianą uczciwość i sprawiedliwość. Pudełko wykończyły dzieciaki, a resztę zrobiły koty, zresztą powiem szczerze, nigdy nie myślałem o rejestracji bo pewnie gra wciągnęłaby mnie jeszcze bardziej (mam już swoją rodzinę i mam dla kogo poświęcać czas), a tak gram tylko w wolnych chwilach dla frajdy. Doskonale wiesz, że takie ustawienie serwera (wartość 1) bije we wszystkich nosteam'owcow, niezależnie czy mają linuxa czy window'sa. Chętnie zainstaluje linuxa, żeby pograć ale to nie rozwiąże problemu. Sam wiesz, że uczciwym rozwiązaniem byłby powrót do starych ustawień (tu bije we wszystkich nosteam, a tam w linuxowców, ale to problem linuxowy, a nie windowsowy). Ja i tak mogę grać tylko uwujka/FFA bo mam radiowy internet i ping mnie zabija. Tu są 2 serwery no steam to może FFA (wartość 0) a DD2 wartość (1) , ew. odwrotnie to przerzucę się na DD2. Może tak uda się jakoś pogodzić ten problem o ile nie da się go rozwiązać inaczej. pozdrawiam
 15. CSS FFA sv_use_steam_voice

  Grę dostałem, ale nie miałem konta steam dlatego gram nosteam. Dziwią mnie osądy, ale nie będę się spierał z Head A. (mam kupione wszystkie licencje na systemy) Od lat było coś ustawione, ktoś się rejestruje (wczoraj) i zmieniane są ustawienia na serwerze, które komplikują coś co działało latami. Użytkownik linuxa prosił o coś o co nie będzie miało negatywnego wpływu na innych. Szkoda że nie można tego rozwiązać w linuxie, lub tak żeby stare kodeki też działały. Wszędzie na serwerach jest domyślnie wartość 0 tak jak była i tu od samego początku. Pozostaje mi tylko jedno ... życzyć miłego dnia. ps. Oszczędzając czas Admina proszę o odpowiedz tylko w sytuacji, gdyby dało się ten problem rozwiązać. pozdrawiam.