PR0M1L

 Bywalec
 • Zawartość

  47
 • Czat

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

34 Level 3

O PR0M1L

 • Tytuł
  Złoty laur I

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  ⒶZⒶB
 • Zainteresowania
  wszechstronne :) w szczególności: dalekowschodnie sztuki walki, socjologia, gry zespołowe, prawo, parapsychologia, i inne.

Ostatnie wizyty

653 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. W załączeniu jeden z punktów regulaminu. @flamiee, czy tak samo nie oszukujesz, jak stosujesz się do regulaminu ?
 2. Nie należy obawiać się robota, który zda test Turinga, ale tego, który celowo go obleje.

 3. @mnq, popraw mnie jeśli coś źle zrozumiałem. Wyszedłeś na chwilę z domu, w tym czasie jakiś młodszy od Ciebie domownik na Twoim koncie zainstalował jakieś nielegalne programy, poczym wszedł na serwery uwujka.pl i oszukiwał współgraczy. Ty, dopiero po otrzymaniu bana, zorientowałeś się, że coś Ci wgrano na konto i wszystko usunąłeś. Dodatkowo teraz go przypilnujesz, czyli będziesz wychodził z domu razem z nim, czy nie będziesz już wcale wychodził, jak widzisz tę formę pilnowania ? Chciałbym też Cię zapytać: - czy jesteś w stanie podać jakie to dokładnie oprogramowanie wgrano Ci na komputer i z jakiej strony je ściągnięto ? - kiedy dokładnie (data, godzina) i jak długo nie było Cię w domu, w tym czasie, gdy wgrywano to oprogramowanie?
 4. INFO: Główny rdzeń kompozycji o wdzięcznej nazwie "długi gracz" (Longplayer) skomponował Jem Finer. Rdzeniem tym jest utwór o długości 20 minut i 20 sekund, grany na jednym instrumencie składającym się z 234 tybetańskich mis i gongów, który jest przetwarzany przez komputer za pomocą specjalnego algorytmu. Utwór rozpoczął się w dniu 31.12.1999r. i cały czas trwa. Ma tak grać aż do dnia 31.12.2999r. czyli przez 1000 lat. Na tej stronie można sprawdzić, co aktualnie jest odtwarzane i ile już trwa ten kawałek. Poniżej malutki fragment utworu ... polecam do wieczornej medytacji :).
 5. @Smerfetek Mam pytanie w kwestii formalnej. Czy mógłbyś potwierdzić ile masz ukończonych lat ? Ewentualnie napisz pierwsze dwie cyfry Twojego numeru Powszechnego Elektronicznego Systemu Ewidencji Ludności lub podaj rok Twojego urodzenia.
 6. @rMk nie jesteś adminem od dziś i nie urodziłeś się wczoraj. Powinieneś wiedzieć jakie są kobiety. Stanowisko stanowiskiem, porządek musi być, ale ciut więcej luzu i swobody. Ten krasnal, co w kałuży stoi, jest bardzo dowcipny, ale i zarazem bardzo prowokujący i podpuszczający. Moim skromnym zdaniem ban, delikatnie mówiąc troszkę przedwczesny. ps. Z przymrużeniem oka, sytuacja wyglądała tak ... koleżanka Cię podrywała (kobiety mają na to różne sposoby), a Ty ją zbanowałeś
 7. INFO: 4’33’’ to 3 częściowy bardzo charakterystyczny utwór skomponowany przez Johny Cage w 1952r i od tego czasu często jest grany przez różnych wykonawców, w tym przez orkiestry symfoniczne. Ps. Jest to jedyny utwór, który potrafię zagrać bezbłędnie na praktycznie każdym instrumencie. 😊 Edit: poniżej wersja na fortepian
 8. kto? albo nie, nie zapytam.
 9. Skarga na: gracza Nick/SteamID osoby, na którą składasz skargę: Dinabolas Data: 26.01.2019 Godzina: 18:00-20:00 Serwer: CSS FFA Mapa: de_pyramid_css Opis zdarzenia: Jedna z końcowych rund 13-16, zachowuje się jakby był wszechwiedzący, podejrzenie WH. Gracz albo używa nielegalnych wspomagaczy, albo jest graczem PRO, niemniej jednak podejrzenie WH istnieje. Dowody: niestety jeszcze nie pojawiło się demko.
 10. @BongoZ Nie znam zabezpieczeń serwera, ale dokonam pewnych założeń, tzn. przyjmę, że nie cheatowałeś, a tylko poprzez bindy i kręcenie się udawałeś, że posiadasz nielegalne oprogramowanie w postaci spinbota. Założę też, że zrozumiałeś co do Ciebie napisał @Dop3 oraz że chcesz być odbanowany, gdyż zdecydowałeś się napisać taką prośbę. Przeprosiłeś, wykazałeś zrozumienie problemu, jak również obiecałeś poprawę i pewnie już dawno zostałbyś odbanowany, gdyby nie argument, który użyłeś po wyrazie "gdyż" w zdaniu ... Pisząc to spowodowałeś, że teraz, Twoim zdaniem, administracja winna przepraszać Cię za bana, a ponadto zasugerowałeś, że Tobie na tym nie zależy. To, że nie wejdziesz tu z powodu bana jest chyba oczywiste. Jeśli rzeczywiście chcesz być odbanowany i rzeczywiście nie cheatowałeś, a tylko podszywałeś się pod spinbota to wyraź skruchę, uderz się w pierś, a na pewno dasz radę wymyślić inny, lepszy argument dlaczego omawiana sytuacja się nie powtórzy i Twoje szansa na unbana znacznie wzrosną. Ponadto jeśli możesz to rozwiń ten wątek ... w szczególności chodzi mi o sformułowanie "upokorzyć". Lubisz upokarzać ludzi?, a może po prostu Tobie sprawiłoby przyjemność bycie upokorzony? Jeśli na jedno lub drugie pytanie odpowiesz twierdząco, to moim zdaniem te serwery (uwujka.pl) nie są dla Ciebie. Zastanów się czy chcesz unbana i jeśli TAK, to napisz coś od serca co przekona administrację, a później trzymaj się tego postanowienia do końca Twoich dni. ps. Trzymam kciuki za Ciebie .
 11. Wiem, zorientowałem się, gdzie popełniłem błąd, dlatego chwilę po napisaniu tego postu edytowałem go i dopisałem ... ... żeby nie robić kłopotu i zbędnego zamieszania. ps. skoro zamieszanie i tak już się zrobiło to czy, nie da rady na CS:S FFA (pomimo braku wsparcia) zmienić choć jednego parametru ? Chodzi i włączenie FF. Znacznie uatrakcyjniło i urealniło by to grę, dzięki czemu jakość rozgrywek byłaby jeszcze lepsza, co z pewnością wpłynęło by na polepszenie i tak bardzo dobrego wizerunku serwera .
 12. @Chinczyk1337, Twojego dowodu (print screena) póki co na razie nic nie wynika, ponieważ jest to zdanie, a w zasadzie wyraz wyrwany z kontekstu i może nie dotyczyć Twojej osoby; to po pierwsze. Po wtóre, mogliście rozmawiać/pisać o rowerach, instrumentach muzycznych, samolotach, czy samochodach, gdzie występują różnego rodzaju części mechanizmu dźwigniowego służące do wprawiania go w ruch za pomocą nacisku nogą, zwane potocznie pedałami. Nie, żebym Tobie nie wierzył, bo nick osoby, na którą napisałeś skargę, może z dużym prawdopodobieństwem uprawdopodabniać Twój punkt widzenia, jednakże czy w tym konkretnym przypadku, warto jest brać tak wszystko do siebie i od razu składać skargę? Tym bardziej, że przedstawiona przez Ciebie sytuacja nie jest jednoznaczna i oczywista. Twoja wcześniejsza skarga, na innego współgracza, gdzie jako dowód również przedstawiłeś print screena, dotyczyła wyrażenia, które było ewidentnie nie na miejscu, za co ów gracz poniósł zasłużoną karę. Na przykładzie Twojej obecnej i wcześniejszej skargi, widzę, że skrupulatnie przedstawiasz dowody w postaci print screenów i jestem zdania, że gdybyś miał inne, mocniejsze i jednoznaczne dowody, to na pewno byś je tu od razu przytoczył. Nie chciałbym Cię w żaden sposób zniechęcać od składania kolejnych skarg, jednakże według mnie, powinny one dotyczyć sytuacji bardziej oczywistych i jednoznacznych, takich jak np. we wcześniejszej Twojej skardze. Nie zrozum mnie źle, ale ja osobiście nie wyobrażam sobie karania kogokolwiek za użycie wyrazu "pedał". Sformułowanie "Ty pedale" jeszcze by mnie mogło przekonać, ale samo "pedał" już nie. Nie chciałbym również, w żadnym razie bronić osoby, na którą została złożona przedmiotowa skarga, bo kara jej się należy, chociażby za sam nick. Moim celem było jedynie zobrazowanie Tobie, że czasami, nie warto brać wszystkiego od razu do siebie. Nawet gdyby, ów gracz użył tego wyrazu w znaczeniu "waginosceptyk" (homoseksualista) w stosunku do Twojej osoby, to nie zawsze oznaczać to musi, że Cię świadomie wyzywa. Po prostu mogło mu się podnieść ciśnienie i wyrwać nieco za dużo, po tym jak profesjonalnie poczęstowałeś go kulką w głowę, w tej w wirtualnej strzelaninie. ps. 1. tak na marginesie, jakbyś wszedł kiedyś wieczorem na CS:S FFA, to proszę nie pisz od razu skarg, bo padają tam często takie słowa, przy których przedmiotowy "pedał" jest niczym króliczek wielkanocny.
 13. Witam serdecznie. Już kilka ładnych lat gram na serwerach "uWujka.pl", jednakże do chwili obecnej, nie miałem jeszcze okazji oficjalnie się z Wami przywitać. Powiedzenie, lepiej późno niż wcale, w tym przypadku będzie pasować idealnie. Zwą mnie Przemo, urodziłem się w najlepszych latach (70-tych), kiedy to nie było internetu i znajomości zawierało się na przysłowiowej ulicy. Nie szukajcie mnie wśród Waszych znajomych na Steamie, ponieważ od zawsze gram jako NoSteam. Mój obecny SteamID, też Wam nic ciekawego nie powie, gdyż jest to mój trzeci komputer, z którego mam przyjemność grania z Wami, więc mam 3 inny adres Steam. (Z daleko posuniętej ostrożności wspomnę tylko , że nigdy nie dostałem żadnego VAC bana, a zmiana komputera (w tym SteamID) spowodowana była/jest galopującym postępem technologicznym w branży informatycznej.) Jakby ktoś mnie jednak szukał, to od zawsze gram pod nickiem AzAb; czasem były/są to różne jego modyfikacje ( ostatnio ⒶZⒶB ). Zastać mnie można głównie na serwerze CS:S FFA, sporadycznie CS:S DD2, oczywiście można również wysłać do mnie wiadomość na PW. Coś tam o sobie podałem w swoim profilu, także chętnych zachęcam do zapoznania się z nim. Uprzedzając Wasze zaproszenia do gry na innych serwerach, uprzejmie informuję, że na chwilę obecną nie zamieszam posiadać nowszej wersji CS (CS:GO) i nic nie wskazuje, ażeby miało to się zmienić w najbliższej przyszłości. Póki co, nie zamierzam również "przesiadać się" na wersje Steam, gdyż ogólnie rzecz ujmując, nie widzę takowej potrzeby. Jeszcze raz, witam serdecznie wszystkich współgraczy i życzę Wam wszystkim i każdemu z osobna, miłej i owocnej gry.
 14. Nieprawidłowe działanie komend. Wpisując [!sos] następnie wybierając [2] komendy dla VIPa, mamy do wyboru: [1] skins; [2] resetscore; [3] buy; [4] rtd; [5] vipinfo. Wybierając [1] uaktywnia się menu komendy[2] wybierając [2] komendy [3] [3] ... [4] [4] ... [5] [5] ... nic się nie dzieje. Takie przesunięcie komend o n+1, gdzie [n] ={1;2;3;4;5} dla komendy SOS w podmenu komendy dla VIPa.