PR0M1L

 Bywalec
 • Zawartość

  69
 • Czat

  86
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

43 Level 4

O PR0M1L

 • Tytuł
  Złoty laur II

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  ⒶZⒶB
 • Zainteresowania
  wszechstronne :) w szczególności: dalekowschodnie sztuki walki, socjologia, gry zespołowe, prawo, parapsychologia, i inne.

Ostatnie wizyty

809 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. @Ecko5795; Wszedłeś ma forum, które istnieje od co najmniej 8 lat, napisałeś jeden post i od razu chciałbyś zostać administratorem (bardzo odważne i ryzykowne zarazem). Nie przywitałeś się, nie napisałeś nic o sobie, jesteś tu kompletnie nieznaną osobą. Niestety na swoją rozpoznawalność musisz sam zapracować, dać się poznać z dobrej strony, gdyż jest to warunek konieczny, ażeby sprawować funkcję o którą się ubiegasz. W "dlaczego ja" napisałeś tylko ... a/ już znalazłeś, nie musisz szukać nigdzie indziej, b/ skoro przestrzegasz zasad, to jesteś tu mile widziany i zapewne odnajdziesz się w tej społeczności, c/ wszelkie oszustwa bądź wyzwiska ze strony współgraczy możesz zgłaszać tutaj . Jeśli naprawdę chcesz zostać adminem, to na pewno znajdziesz jakiś sposób ażeby to urzeczywistnić. Na początek sugeruję przeczytać przedmiotową stronę. Powodzenia.
 2. @Hyperek, czy jako Administrator będziesz w stanie przestrzegać obowiązującego regulaminu na forum ? " Regulamin forum uwujka.pl I. Ogólne zasady korzystania z forum [...] 4. Forum przeznaczone jest dla osób, które ukończyły 16 lat. [...] 10. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go przez użytkowników forum. " Teoretycznie nie powinno w ogóle być Ciebie na tym forum, a Ty składasz podanie na osobę funkcyjną :).
 3. @XDeMoNoX6, wczoraj w katalogu spam znalazłem maila z banku, w którym zachęcano mnie ażebym wziął kredyt. Odpisałem im, że skoro mnie proszą i zapraszają do banku, to nie widzę potrzeby abym za to płacił, ale kredyt chętnie wezmę, bo chcę spróbować czegoś nowego poza wydawaniem SWOICH ciężko zarobionych pieniędzy. Wyobraź sobie, że negatywnie rozpatrzyli moją prośbę. Jak widzisz mam podobne doświadczenia, wobec powyższego w zupełności Cię rozumiem i dziwię się wszystkim przedmówcom, którzy są niechętni wobec Twojej kandydatury. Najpierw sami zapraszają, a jak przyszło co do czego to tylko same komplikacje. Z chęcią Cię poprę i wytłumaczę wszystkim sceptykom co i jak, jednakże nie chciałbym popełnić faux pas, jak zrobił to administrator @Pisar, wobec powyższego nieśmiało zapytam ... czy mógłbym się dołączyć do dyskusji i prosić o głos ?
 4. @tom9k; Twoje podanie zbiegło się z podaniem innego kandydata, w którym przed chwilą się wypowiadałem. Ogólnie rzecz ujmując daliście się poznać w takim samym stopniu, wobec powyższego pozostaje mi jedynie CTRL-C, CTRL-V, plus drobne modyfikacje. Wszedłeś ma forum, które istnieje od co najmniej 8 lat, napisałeś jeden post i od razu chciałbyś zostać administratorem (bardzo odważne i ryzykowne zarazem). Nie przywitałeś się, nie napisałeś nic konkretnego o sobie, jesteś tu kompletnie nieznaną osobą. Niestety na swoją rozpoznawalność musisz sam zapracować, dać się poznać z dobrej strony, gdyż jest to warunek konieczny, ażeby sprawować funkcję o którą się ubiegasz. Zarejestrowałeś się 4 dni temu i od razu chciałbyś admina? Między innymi napisałeś, że a sam nie dałeś nikomu szansy siebie poznać, więc nikt nie wie czy i Ty jesteś porządny. Jeśli się postarasz i naprawdę będziesz chciał zostać adminem, to na pewno znajdziesz jakiś sposób, ażeby przekonać do siebie osoby decyzyjne i urzeczywistnić swoje plany. Na początek sugeruję przeczytać przedmiotową stronę. Powodzenia.
 5. @PanPyton; Twoje podanie zbiegło się z podaniem innego kandydata, w którym przed chwilą się wypowiadałem. Ogólnie rzecz ujmując daliście się poznać w takim samym stopniu, wobec powyższego pozostaje mi jedynie CTRL-C, CTRL-V, plus drobne modyfikacje. Wszedłeś ma forum, które istnieje od co najmniej 8 lat, napisałeś jeden post i od razu chciałbyś zostać administratorem (bardzo odważne i ryzykowne zarazem). Nie przywitałeś się, nie napisałeś nic o sobie, jesteś tu kompletnie nieznaną osobą. Niestety na swoją rozpoznawalność musisz sam zapracować, dać się poznać z dobrej strony, gdyż jest to warunek konieczny, ażeby sprawować funkcję o którą się ubiegasz. Zarejestrowałeś się niecałą godzinę temu i od razu chciałbyś admina? Czy uważasz, że argument, który przytoczyłeś jest dobrym powodem, ażeby przedstawiać go na pierwszym miejscu? Znacznie lepiej byłoby napisać, coś w stylu: "Z uwagi na fakt, iż poszukujecie administratorów chciałbym przedstawić swoją kandydaturę. Jestem ..., itd, itp." Jeśli się postarasz i naprawdę będziesz chciał zostać adminem, to na pewno znajdziesz jakiś sposób, ażeby przekonać do siebie osoby decyzyjne i urzeczywistnić swoje plany. Na początek sugeruję przeczytać przedmiotową stronę. Powodzenia.
 6. @Kizo; Twoje podanie zbiegło się z podaniem innego kandydata, w którym przed chwilą się wypowiadałem. Ogólnie rzecz ujmując daliście się poznać w takim samym stopniu, wobec powyższego pozostaje mi jedynie CTRL-C, CTRL-V, plus drobne modyfikacje. Wszedłeś ma forum, które istnieje od co najmniej 8 lat, napisałeś jeden post i od razu chciałbyś zostać administratorem (bardzo odważne i ryzykowne zarazem). Nie przywitałeś się, nie napisałeś nic o sobie, jesteś tu kompletnie nieznaną osobą. Niestety na swoją rozpoznawalność musisz sam zapracować, dać się poznać z dobrej strony, gdyż jest to warunek konieczny, ażeby sprawować funkcję o którą się ubiegasz. Twój sourceban jednoznacznie wskazuje, że jak na razie to obrażałeś innych współgraczy. Moim zdaniem, to na chwilę obecną, jesteś ciut bliżej do otrzymania bana permanentnego, niż do uzyskania uprawnień administratora. Jednakże jeśli się postarasz i naprawdę będziesz chciał zostać adminem, to na pewno znajdziesz jakiś sposób ażeby to urzeczywistnić. Na początek sugeruję przeczytać przedmiotową stronę. Powodzenia.
 7. @MYFREND; Wszedłeś ma forum, które istnieje od co najmniej 8 lat, napisałeś jeden post i od razu chciałbyś zostać administratorem (bardzo odważne i ryzykowne zarazem). Nie przywitałeś się, nie napisałeś nic o sobie, jesteś tu kompletnie nieznaną osobą. Zdaję sobie sprawę, że wódka (vodka) jest bardzo znana i nie trzeba jej reklamować, ale póki co nikt nie kojarzy jej z Twoim nickiem. Niestety na swoją rozpoznawalność musisz sam zapracować, nie pomoże Ci tutaj nawet bardzo znana nazwa wysokoprocentowego trunku. Ponadto z Twojego podania wynika w zasadzie tylko tyle, że codziennie grasz na serwerze. Powiedz chociaż od kiedy mamy liczyć te codzienne granie ? od 10 lat? od roku? od wczoraj? Sourceban jednoznacznie wskazuje, że jak na razie to obrażałeś innych współgraczy. Moim zdaniem, to na chwilę obecną, jesteś ciut bliżej do otrzymania bana permanentnego, niż do uzyskania uprawnień administratora. Jednakże jeśli się postarasz i naprawdę będziesz chciał zostać adminem, to na pewno znajdziesz jakiś sposób ażeby to urzeczywistnić. Na początek sugeruję przeczytać przedmiotową stronę. Powodzenia.
 8. @MAJAMIv1, wyobraź sobie taką sytuację: wchodzę na serwer, na którym Ty jesteś Administratorem i używając nielegalnego oprogramowania oszukuję pozostałych współgraczy psując im rozgrywkę oraz zabawę z gry. Następnie w prośbie o odbanowanie napisałbym, że tak naprawdę to chciałem tylko zobaczyć jak działają te programy, że nie pamiętam co to dokładnie było oraz że CHYBA przepraszam za to co zrobiłem. Proszę, odpowiedz mi szczerze co byś zrobił gdybyś znalazł się w przedstawionej przeze mnie sytuacji ? Czy przyjąłbyś CHYBA przeprosiny, odblokował mnie i udawał, że nic się nie stało, czy może, przykładnie byś mnie ukarał, ażeby odstraszyć innych potencjalnych oszustów? Mało tego powiedziałbym Tobie, że jestem administratorem na innej sieci i nie chciało mi się testować tych programów u siebie na serwerze, bo po co mam zniechęcać do gry swoją społeczność , tylko przyszedłem z tym do Ciebie. Jakbyś postąpił, który wariant byś wybrał? ps. Jeśli wskażesz pierwszy wariant, to przy okazji napisz na jakich serwerach administrujesz to z całą pewnością Administratorzy serwerów uWujka.pl podeślą Tobie kilku graczy, którzy z chęcią będą chcieli zobaczyć jak działają te programy o których piszesz "EzFrag jakoś tak".
 9. @W1CIA, przeczytaj jeszcze raz uzasadnienie, które napisałeś w punkcie swojego podania "Dlaczego ja" i odpowiedz sobie na pytanie, czy naprawdę poparłbyś kandydata, tak uzasadniającego swoje podanie na stanowisko administratora serwerów? Przy okazji mógłbyś napisać coś więcej na temat zachowań graczy, tj. które z nich i dlaczego Cię denerwują, jak również udzielić bardziej szczegółowych informacji dlaczego, po 4 miesiącach, przestałeś być administratorem ?
 10. Czy Masz??

  Nie. Czy masz kaligynefobie ?
 11. Heavymetal i wiolonczela, czemu nie? Ciekawy niszowy zespół Apocalyptica.
 12. @krzysiek546, widzę, że robisz wszystko, ażeby na dłuższy czas odpocząć sobie od pisania i rozmawiania na serwerach, ale chyba nie taki przyświecał Ci cel, kiedy to rozpoczynałeś temat w tym dziale. Na chwilę obecną, jesteś na najlepszej drodze, ażeby Twoja „wygrana”, na rozpoczętej licytacji, osiągnęła zawrotną „cenę”, jednakże z uwagi na okres świąteczny, postaram się troszkę Cię nakierować, ażebyś jednak nie zdobył głównej wygranej. - tego co już powiedziałeś, nie cofniesz, ale zawsze możesz się zreflektować, i zrobić coś co zrobiłby każdy dobrze wychowany człowiek, jeśli już kogoś obraził. - nie szukaj winy w innej osobie, w szczególności w tej, którą obraziłeś, ta osoba może być bardzo daleko, a winny bardzo często jest bliżej niż nam się wydaje, czasem wystarczy tylko spojrzeć w lustro. - nie szukaj luk w regulaminie, bo podstawowe zasady dobrego wychowania, winny być znane każdemu i każdy powinien je przestrzegać nawet w internecie. Jeśli dobrze odczytasz moje sugestie, to z łatwością wyciągniesz wnioski i będziesz wiedział, jak napisać następny post w tym temacie, jak również co powinno w nim się znajdować, a to z kolei może zatrzymać rozpoczętą licytację na obecnym poziomie. Całkiem możliwe, że jeżeli Twój post będzie przemyślany, szczery i przekonywujący oraz przywróci dobrym nastrój Anecie, to w połączeniu z magicznym okresem Świąt Wielkiej Nocy , być może spowoduje nawet tzw. licytację „wsteczną”. Jeśli natomiast dalej będziesz podążał obraną przez siebie drogą, to moim zdaniem, już nic Ci nie pomoże i wtedy z nieukrywaną satysfakcją poobserwuję, jak administratorzy rywalizując w internetowej wersji teleturnieju „awantura o kasę” wylicytują dla Ciebie bardzo wysoką wygraną, a mistrzowie (czytaj opiekunowie i zarząd) wypłacą Ci tę wygraną 😊.
 13. @xvmsx, jesteś graczem podejrzewanym o używanie niedozwolonego oprogramowania, zakładasz temat w dziale próśb o odbanowanie, a zamiast współpracować, ażeby jak najszybciej oczyścić się z zarzutów, wolisz robić docinki osobom, od których zależy Twój dalszy los na najlepszych serwerach CS'a. Jeśli naprawdę chcesz kogoś poprawiać, to proponuję najpierw zacząć od samego siebie, a uwierz mi jest co poprawiać. Celowałem w gościa, (przecinek) który wyszedł z naprzeciwka, a nie z jakiegoś " z nad przeciwka" [...] znowu brak przecinka jak wyżej Nie zaczyna się zdania od wyrazu "oraz"; przed "że" winien być przecinek; "Ty" piszemy wielką literą Wyraz "Twoje", podobnie jak "Ty", również piszemy wielką literą (taka forma grzecznościowa). Zostało już wcześniej poprawione przez Opiekuna serwerów. wyraz "polskiej" piszemy małą literą; przed "a" stawiamy przecinek; "programistyczność" a co to jest?; "Panie" piszemy wielką literą. Ponadto jeśli administrator @MrRicio, prosi Cię o Twoje konta z udostępnionymi szczegółami gry, to powinieneś uczynić to bez zbędnej zwłoki, tym bardziej, że to Ty prosisz o zdjęcie bana. Natomiast Ty zachowujesz się tak, jakbyś komuś łaskę robił. ps1. Jeśli w dalszym ciągu sądzisz, że pisanie wyrazów bez polskich końcówek nie ma sensu, to napiszę Ci jeszcze raz moje ostatnie zdanie. "Natomiast Ty zachowujesz się tak, jakbyś komuś laskę robił." (według mnie, zdanie napisane z użyciem polskich końcówek stawia Cię w dużo lepszym świetle ) ps2. W części merytorycznej dotyczącej podejrzeń używania przez Ciebie nielegalnego oprogramowania się nie wypowiem, ponieważ w tym konkretnym przypadku, nie mam do końca wyrobionego zdania.