Ixsse

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Czat

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4

O Ixsse

 • Tytuł
  Srebro IV

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Ixsse

Ostatnie wizyty

64 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Co roku w Kanadzie odbywa się niecodzienny konkurs. Takhini Hot Springs, czyli "gorące źródła Takhini" są częścią parku zdrojowego, należącego do prywatnego właściciela. Na jego terenie znajdują się 2 baseny. W pierwszym z nich woda ma temperaturę 42 st. C, zaś w drugim 36 st. C. Jest też kemping przygotowany dla ok. 100 osób. Na czym polegają zwody? Zwycięża osoba, której zamarznięte włosy będą najciekawiej się prezentować. A jest o co zawalczyć – w ostatnich latach można było wygrać 750 dol. kanadyjskich (ok. 2,2 tys. zł) oraz 30 wejść do parku Takhini Hot Springs. W 2020 r. główna nagroda wynosiła aż 10 tys. dol. (ok. 29,5 tys. zł). Oczywiście zorganizowanie konkursu jest możliwe tylko wtedy, kiedy są ujemne temperatury. Na terytorium Jukon panują długie i mroźne zimy, rozpoczynające się już w październiku i trwające do maja. W tym czasie na zewnątrz może dochodzić do -30 st. C. Zważywszy jednak na silne północne wiatry odczuwalne temperatury są dużo niższe.
 2. 30 września b.r. minęło 60 lat od pierwszej emisji kreskówki „Flintstonowie”.
 3. Dla większości graczy by się przydało Badacze z Gifu University w Japonii opracowali urządzenie „My Girlfriend in Walk”, które ma na celu odtworzenie doświadczenia dłoni kobiety, ale bez kobiety. Urządzenie składa się m.in. z miękkiego materiału, który ma przypominać „delikatność kobiecej dłoni”. Kiedy chwyta się dłoń, wbudowany czujnik nacisku wykrywa siłę chwyty i łapie z taka samą siłą. Ponadto jeśli idziemy zbyt szybko, możemy poczuć lekkie szarpnięcie ramienia do tyłu, dzięki czemu wrażenie, że ktoś idzie obok nas, jest jeszcze silniejsze. Może też odtworzyć ciepło dłoni, a jeśli włożymy do niej wilgotną szmatkę, będziemy mieli wrażenie lekko wilgotnej dłoni. Dodatkowo tkanina wewnątrz jest nasączona zapachem kobiecego szamponu, ale można też dodać swój własny zapach. Do urządzenia jest dostępna aplikacja, dzięki której można odtworzyć różne dźwięki przez głośnik telefonu, odgłos kroków, oddech czy nawet odgłos ocierających się o skórę ubrań, a dzięki akcelerometrowi wykryje, z jaką prędkością się poruszamy.
 4. Czy Masz??

  Nie. Czy masz uzależnienie od alkoholu?
 5. Temat na jakieś nietypowe ciekawostki. Może zacznę W Singapurze każda osoba, która ukończy 21. rok życia, zostaje automatycznie zarejestrowana jako potencjalny dawca organów. Może jednak bezpłatnie i od ręki się z tego wypisać i wówczas jego wola zostanie uszanowana. Jednak kto odmówi przekazania własnych organów po śmierci, automatycznie spada na sam koniec kolejki po przeszczep od innych – gdyby sam znalazł się w potrzebie
 6. 466 zrobiła Magika przez okno
 7. Siemka, a może zobaczymy się na ONLY AWP?