Feynman

 Bywalec
 • Zawartość

  1666
 • Czat

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Feynman w dniu 28 Październik 2017

Użytkownicy przyznają Feynman punkty reputacji!

Reputacja

43 Level 4

6 obserwujących

O Feynman

 • Tytuł
  Elita światowa

Ostatnie wizyty

1953 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Regulamin serwerów uwujka.pl 1. Na serwerach ZABRONIONE jest: - oszukiwanie (cheatowanie,podawanie infa na zew. komunikatorze) - utrudnianie gry - celowe team kille - obrażanie - puszczanie muzyki - spamowanie - podszywanie się pod admina - dyskutowanie z adminem - reklamowanie - handlowanie itemami - używanie mikrofonu bez mutacji - omijanie blokad, w tym również "Steam Family Sharing" - wysoki ping / lagi na serwerach TR128 2. Na serwerach DOZWOLONE jest: - raszowanie - kampienie - przeklinanie (kurwy itp.) 3. Gracze mają wykonywać polecenia admina. 4. Demka przechowywane są na stronie przez 7 dni - jest to okres czasu, w którym można odwołać się od nałożonego bana. Po okresie 7 dni od przyznania bana, nie można się od niego odwołać, chyba że zarząd zadecyduje inaczej. 5. JEŚLI NIE AKCEPTUJESZ REGULAMINU - ROZŁĄCZ SIĘ. Życzymy milej gry i zapraszamy do rejestracji na http://uwujka.pl Aby wyświetlić regulamin na serwerze, wpisz w czacie !regulamin. Propozycje zmian w regulaminie można składać poniżej.
 2. Uważasz, że admin może w ten sposób wypowiadać się do graczy? Sugerujesz Nam wszystkim, że mimo wszystko przestaniesz wypowiadać się w podobny sposób na serwerze - zmienisz własne postępowanie? @neo - po raz ostatni sugeruję zapoznać się z zasadami rekrutacji. Każda następna próba wprowadzenia w błąd użytkowników nie będzie przeze mnie akceptowana.
 3. Twoja skarga została rozpatrzona POZYTYWNIE. Zgłoszona osoba została ukarana. Jeśli skarga dotyczyła: cheater'a osoby rażąco łamiącej regulamin admina otrzymasz od nas VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 4. Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: niespełnienie wymagań niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie prywatny profil Steam brak zainteresowania ze strony gracza brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii wcześniejsze bany lub blokady VAC Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 5. Twoja skarga została rozpatrzona POZYTYWNIE. Zgłoszona osoba została ukarana. Jeśli skarga dotyczyła: cheater'a osoby rażąco łamiącej regulamin admina otrzymasz od nas VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 6. Sprawa dotyczy serwera CS:GO AWP - nie CS:GO DD2. Proszę o podawanie prawidłowych informacji. Dotyczy SteamID: 1:245707106 https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&advSearch=245707106&advType=steam Dziękujemy za zgłoszenie!
 7. Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: niespełnienie wymagań niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie prywatny profil Steam brak zainteresowania ze strony gracza brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii wcześniejsze bany lub blokady VAC Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 8. Brak poparcia dla Twojej kandydatury, a także argumenty przedstawione powyżej jednoznacznie wskazują właściwą do podjęcia decyzję. Na pewno zyskasz, jeżeli przez najbliższy miesiąc postarasz się o większą rozpoznawalność. Natomiast co dotyczy aktywności na forum: nie jest to wymóg formalny, jak np. posiadanie oryginalnej wersji gry, jednak może stanowić atut w przypadku składania podania. Innymi słowy jest to mile widziane i może być wartością dodaną. Ważniejsza jest aktywność na serwerach, ponieważ tam bezpośrednio admin ma pomagać graczom. Jak widać na przestrzeni wielu miesięcy - zdarzają się przypadki przyjmowania osób, które na forum nie są rozpoznawalne ale na serwerach już tak. Zatem brak aktywności na forum nie może stanowić o odrzuceniu podania - jedynie z tego powodu.
 9. Twoja skarga została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak dowodów sprowokowanie nieodpowiedniego zachowania nieuzasadniona skarga Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 10. Dotyczy SteamID: 0:245633017 https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&advSearch=245633017&advType=steam Jak widać - gracz otrzymał już bana podczas gry od systemu.
 11. Twoja skarga została rozpatrzona POZYTYWNIE. Zgłoszona osoba została ukarana. Jeśli skarga dotyczyła: cheater'a osoby rażąco łamiącej regulamin admina otrzymasz od nas VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 12. Twoja skarga została rozpatrzona POZYTYWNIE. Zgłoszona osoba została ukarana. Jeśli skarga dotyczyła: cheater'a osoby rażąco łamiącej regulamin admina otrzymasz od nas VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 13. Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: niespełnienie wymagań niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie prywatny profil Steam brak zainteresowania ze strony gracza brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii wcześniejsze bany lub blokady VAC Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 14. Twoja skarga została rozpatrzona POZYTYWNIE. Zgłoszona osoba została ukarana. Jeśli skarga dotyczyła: cheater'a osoby rażąco łamiącej regulamin admina otrzymasz od nas VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.