Feynman

Zastępcy Head Admina
 • Zawartość

  1560
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Feynman w Rankingu w dniu 7 Październik

Feynman posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

18 Dobra

1 obserwujący

O Feynman

Ostatnie wizyty

161 wyświetleń profilu
 1. [Podanie na administratora] carlosik123

  Dlaczego podałeś CS:GO DD2? Dziesiątki godzin spędziłeś na serwerze CS:GO MIRAGE. Na DD2 kilka razy byłeś przez ostatnie dwa miesiące.
 2. [Podanie na administratora] Szmaciaz69

  Konto, z którego grałeś u Nas na serwerze kilkanaście razy: http://steamcommunity.com/id/Szm4ciaz69/ (0:202246836) Konto, które podałeś w podaniu: http://steamcommunity.com/id/szmaciaz69/ (0:147094885) Z podanego konta nie połączyłeś się z Naszymi serwerami ani razu. Proszę o ustosunkowanie się do powyższego.
 3. Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: niespełnienie wymagań niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie prywatny profil Steam brak zainteresowania ze strony gracza brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii wcześniejsze bany lub blokady VAC Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za rok. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 4. Nie zapoznałeś się z zasadami rekrutacji, w związku z czym ewidentnie skłamałeś. Nie spełniasz podstawowych wymagań.
 5. [Podanie na administratora] czlowiekktoryoszukaldiabla

  Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: niespełnienie wymagań niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie prywatny profil Steam brak zainteresowania ze strony gracza brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii wcześniejsze bany lub blokady VAC Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 6. [Prośba o odbanowanie] misiek90

  Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 7. [Prośba o odbanowanie] misiek90

  Ban: https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&advSearch=17595596&advType=steam Konto: http://steamcommunity.com/profiles/76561197995456921 Demko: http://535414.node89.pukawka.pl/dem-de_dust2-1508023860-1508027220.zip Z uwagi na brak wykonania polecenia administracji - ustawienia profilu Steam na publiczny - ban pozostaje. Dwie prośby zostały skierowane w Twoją stronę - pierwsza trzy dni temu.
 8. Vip

 9. [Podanie na administratora] Noremi12

  W 2017 roku po raz pierwszy połączyłeś się z Naszym serwerem w miniony poniedziałek - tj. 16 października. Nie spędziłeś nawet 10 godzin na Naszych serwerach - dokładnie 5,5. Uważam, że nie spełniasz podstawowych wymagań i nie zapoznałeś się z zasadami rekrutacji. Z uwagi na powyższe, jestem na nie.
 10. [Prośba o odbanowanie] Multix

  Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, na PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 11. [Prośba o odbanowanie] Multix

  Proszę pamiętać, że nie jest u Nas dozwolone korzystanie z funkcji Steam Family Sharing. Grać można jedynie z konta Steam, na którym posiada się daną grę.
 12. [Podanie na administratora] czlowiekktoryoszukaldiabla

  Proszę o nie wprowadzanie w błąd. Z tego podanego konta grałeś u Nas 6 godzin na serwerze CS:GO AWP. @czlowiekktoryoszukaldiabla - posiadasz inne konta? Jeśli tak, proszę o podanie SteamID.
 13. Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: niespełnienie wymagań niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie prywatny profil Steam brak zainteresowania ze strony gracza brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii wcześniejsze bany lub blokady VAC Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 14. Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: niespełnienie wymagań niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie prywatny profil Steam brak zainteresowania ze strony gracza brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii wcześniejsze bany lub blokady VAC Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 15. Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: niespełnienie wymagań niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie prywatny profil Steam brak zainteresowania ze strony gracza brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii wcześniejsze bany lub blokady VAC Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.