Siudzix

 Bywalec
 • Zawartość

  398
 • Czat

  897
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Siudzix w dniu 1 Marzec 2018

Użytkownicy przyznają Siudzix punkty reputacji!

Reputacja

128 Level 10

O Siudzix

 • Tytuł
  Zasłużony członek społeczności

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Major Duch

Ostatnie wizyty

2502 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Niestety, nie jest to aktualnie możliwe. Rzuciłem pluginem (na PW), który pisałem dla siebie. Może w przyszłości dodasz taką "możliwość" :-)
 2. sto lat wariacie, trzymaj się tam, jak nie ten serwer to kolejny. ogarnij sobie tam te chacjende z tą duperką o której wspominałeś. pozdro! 

 3. Niestety. Doświadczenie nie pomoże w przypadku braku czasu :-)
 4. Siemanko, mam zbędny serwer 24 sloty z HLTV w wersji 128TR Premium do oddania. Nie oddaję konta tylko wykonuję przeniesienie serwera na inne, istniejące już konto pozbawiając się przy tym jakichkolwiek praw do niego. Tak wyglądają dane, które trzeba mi dostarczyć na PW lub tutaj.
 5. Mam podobnie tyle, że na laptopie. Po jakimś czasie zaczynam mieć spadki, a restart CS'a pomaga tylko na chwilę. Również w innych grach spadków nie mam. Komputer nie łapie Ci zwiechy przy uruchamianiu go lub w trakcie pracy? Ja np. jak uruchomię laptopa to Google Chrome wczyta mi jakąś stronę, a potem przez minutę nie mogę nic zrobić w Chrome, bo "nie odpowiada". Inne programy w stylu AIMP czy łażenie po folderach działa normalnie w tym czasie. Może ram?
 6. Jeśli posiadasz źródło to nie stanowi to problemu.
 7. "Tapicerka ujebana w chuj, ja pierdole ale gnój."
 8. Zapytaj ile laptop ma lat i czy był już wymieniany dysk. W moim przypadku średni żywot dysku to 5 lat (680 dni działania bez przerwy).
 9. Pomyśl trochę... Skoro mapa wypierdala serwer to jaki jest sens wgrania jej na nowo ? Nie frustrowałoby Cię, że grasz na serwerze i w środku rozgrywki serwer pada ? Nie poszukałbyś wtedy innego ?
 10. Nie wiem, może spróbuj napisać do tego kolesia z góry ? Wszak minęły prawie 2 lata...
 11. Witajcie ! Już niedługo trzeba będzie zmienić muzyczkę na koniec rundy, a więc znów dajemy Wam szansę na wybór swoich ulubionych utworów i zgarnięcie przy tym kodu aktywującego VIP'a na 7 dni. W tym temacie proszę Was, abyście dodawali linki do utworów, które chcielibyście usłyszeć na koniec rundy na najlepszych serwerach CS:GO. Zasady : Podajemy link do utworu który znajduje się w serwisie YouTube - najlepiej od fragmentu, który proponujemy. Linki staramy się wklejać w jednym poście. Nie piszemy zbędnych postów. Nie ma ograniczeń co do ilości zaproponowanych utworów. Propozycje z każdego gatunku muzyki mile widziane W konkursie może wziąć udział każdy - niezależnie od posiadanej rangi. Ten kto pierwszy zaproponował utwór otrzymuje kod. Za każdy utwór, który zostanie użyty otrzymasz kod aktywujący VIP'a na 7 dni, na zasadzie 1 utwór = 1 kod. Każda osoba może maksymalnie otrzymać 4 kody.