Siudzix

 Bywalec
 • Zawartość

  398
 • Czat

  889
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Siudzix w dniu 1 Marzec 2018

Użytkownicy przyznają Siudzix punkty reputacji!

Reputacja

128 Level 10

O Siudzix

 • Tytuł
  Zasłużony członek społeczności

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Cpt. Siudzix

Ostatnie wizyty

1951 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Niestety, nie jest to aktualnie możliwe. Rzuciłem pluginem (na PW), który pisałem dla siebie. Może w przyszłości dodasz taką "możliwość" :-)
 2. sto lat wariacie, trzymaj się tam, jak nie ten serwer to kolejny. ogarnij sobie tam te chacjende z tą duperką o której wspominałeś. pozdro! 

 3. Niestety. Doświadczenie nie pomoże w przypadku braku czasu :-)
 4. Siemanko, mam zbędny serwer 24 sloty z HLTV w wersji 128TR Premium do oddania. Nie oddaję konta tylko wykonuję przeniesienie serwera na inne, istniejące już konto pozbawiając się przy tym jakichkolwiek praw do niego. Tak wyglądają dane, które trzeba mi dostarczyć na PW lub tutaj.
 5. Problem z fpsami

  Mam podobnie tyle, że na laptopie. Po jakimś czasie zaczynam mieć spadki, a restart CS'a pomaga tylko na chwilę. Również w innych grach spadków nie mam. Komputer nie łapie Ci zwiechy przy uruchamianiu go lub w trakcie pracy? Ja np. jak uruchomię laptopa to Google Chrome wczyta mi jakąś stronę, a potem przez minutę nie mogę nic zrobić w Chrome, bo "nie odpowiada". Inne programy w stylu AIMP czy łażenie po folderach działa normalnie w tym czasie. Może ram?
 6. Jeśli posiadasz źródło to nie stanowi to problemu.
 7. ...ale Panowie wiedzą, że to jest skarga, a nie prośba o odbanowanie ?
 8. "Tapicerka ujebana w chuj, ja pierdole ale gnój."
 9. Ja pierdole... @szpok proszę o edycję podania w taki sposób, aby było zgodne z formularzem. #Na prośbę użytkownika podanie zostało edytowane, gdyż on nie miał już takiej możliwości.
 10. Punkt 9 regulaminu działu "Prośby o odbanowanie" brzmi : Ban z dnia 6.08.2017r.
 11. Zostałeś przeze mnie sprowokowany ? W którym momencie ? Że Ci napisałem, że skoro mapa wypierdala serwer to nie bardzo, żeby została wgrana spowrotem ? Próbujesz zwalić winę na mnie za to, że dostałeś bana ?
 12. Godziny ma nastukane, rozpoznawalny jesteś, podoba mi się Twoja wytrwałość (złożenie podania kolejny raz), wierzę, że zmieniłeś się od czasu wyzwisk (co potwierdza drugie podanie i poparcie w nim). Na pewno wyciągnąłeś wnioski z poprzedniego podania i wiesz już, że gracze nosteam również mają wygenerowany unikalny SteamID, więc ich banujemy tak samo jak graczy Steam, a nie na IP. Sourcemod nie jest trudny do ogarnięcia - w szczególności dla "zwykłego admina". Wybieranie odpowiedniej opcji z menu nie będzie problemem, nie? Nie będziesz przecież przerabiać pluginów Jestem na TAK.
 13. Tani laptop

  Zapytaj ile laptop ma lat i czy był już wymieniany dysk. W moim przypadku średni żywot dysku to 5 lat (680 dni działania bez przerwy).
 14. Wolisz pozwolić komuś, aby "zapytał" serwer ponad tysiąc razy w ciągu sekundy o to, żeby podał listę pluginów czy zablokować takiego śmieszka próbującego wyjebać serwer ?