Warmoon

 Świeżak
 • Zawartość

  4
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Warmoon

 • Tytuł
  Srebro I
 1. kush kush

  Proszę bardzo. Zaraz po tym jak na początku zaczął mnie wyzywać, grzecznie go prosiłem o upuszczenie serwera, ale nie, on musiał zacząć mnie obrażać. potem go zignorowałem ale on nadal nawijał. Myślę, że sobie zasłużył na permanentnego bana. @neo moja sprawa co jest na moim sprayu.
 2. 1. Rodzaj przewinienia: Obraza oraz prowokowanie 2. Data/Godzina/Serwer: 13/03/2013 od 13 do 14/[PL] Worek Piasku DD2 24/7 3. SteamID gracza: STEAM_0:0:20891094 4. Opis zdarzenia: Cześć i czołem! Zaszła dosyć przykra sprawa sprawa na serwerze ponieważ jakiś obcokrajowiec o nicku ''kush kush'' zaczął mnie wyzywać oraz prowokować ( byliśmy w jednej drużynie i zaczął do mnie strzelać). Dzieciak wyzywał mnie od ''n00bów'', krytykował moją grę, nawet mojego spreja - o tego rzucając komentarz: ''warn00b who is the ugly girl?'' Prowokator. Fakt, nie każdemu się musi moja Marysia podobać, ale niech swoje opinie trzyma dla siebie. Na początku zwróciłem mu kilka uwag, ale potem zaczęła się wymiana ognia pomiędzy nami - wszak chamstwa na serwerze nie wolno tolerować. Może i nie powinien był w ogóle zwracać na niego uwagi, ale kiedy się wraca do domu po ciężkim dniu to każdy chce się odrobinę zrelaksować na grze - a tu taka wsza w postaci kush kush się pojawia. 5. Dowody: Serwer był niemal pełny, może znajdą się jacyś przychylni świadkowie. Pamiętam, że La Ran był obecny wtedy w grze. 6. Sugerowana kara: Ponieważ jest to jakiś 12 letni obcokrajowiec, to dlaczego nie permanentny ban?
 3. O! I takie rozwiązanie by mi pasowało
 4. 1) Kiedy dostałem bana: 09-02-13 17:44 2) Za co dostałem bana: Podpowiadanie poprzez zmianę nicka (Warmoon-->b czyste-->Warmoon) 3) Na jaki okres czasu dostałem bana: 1 wk 4) Moje STEAM_ID: STEAM_0:0:19854775 5) Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Czołem Panowie! Prawda, z tą zmianą nicka mocno przegiąłem, ale to były tylko wygłupy. To już się nie powtórzy, ponieważ tydzień bez waszego serwera przypomina okres żałobny. Trochę przesadziłem i wszystkich urażonych najmocniej przepraszam.