Bartosh

 Bywalec
 • Zawartość

  43
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Bartosh

 • Tytuł
  Złoty laur I
 1. Ja również jestem na TAK w kwestii podania Kukiego
 2. Telefon

  Samo sedno sprawy... :-) Ja w swojej Z3 niczego nie przesuwam, żeby odebrać połączenie - po prostu przystawiam telefon do ucha
 3. Pachu oczywiście, że można - potrzebujesz tylko: 1) Płytkę z Windowsem 64bit 2) Oryginalny klucz do Win (kwestia oczywista) 3) Trochę podstawowej wiedzy w tym zakresie 4) Chwilę wolnego czasu A ewentualne linki to chyba tylko tutoriale jak zrobić reinstal Windowsa "step by step"... Czy naprawi to problem? Nikt tego nie wie - to tylko rada kolegi, która może go wyeliminować.
 4. Jako, że ostatnimi czasy gram w większości na Worku Piasku, pozwolę sobie na komentarz: również jestem na TAK w kwestii rekrutacji Sandstorma. Nigdy nie miałem z Pawłem problemów, a i on sam kilkakrotnie pomagał przy zaprowadzaniu porządku na serwerze.
 5. Poker, jeśli nalegasz... Z mojej strony jak najbardziej na TAK.
 6. Witaj, a ja napiszę inaczej... polecam wypróbować wszystkie nasze serwery. Miłej gry!
 7. Nie będzie miał chociaż wyrzutów sumienia, że nie próbował Aż się głodny zrobiłem...
 8. Może nie będzie mnie więcej denerwował (i irytował) tekstami o posiadaniu funkcji admina bo naprawdę przy bodajże 2 odzywkach było to mocno dla mnie dokuczliwe. Dominik uczulam Cię na to! Ogólnie: na TAK.
 9. Rajska, fakt - to chyba wystarczający powód, przemawiający za wprowadzeniem kary śmierci, bo jak by nie było utrzymywani są z naszych PLNów.
 10. Widziałem ten materiał już jakiś czas temu, konkretnie pokazuje co czeka takich pedofilii i faktycznie wywołuje skrajne emocje. Co do kary za taki "wyczyn", hmm - w moim odczuciu kara śmierci dla takich ZWIERZĄT to tylko przysługa dla nich (nawet gdzieś w tym nagraniu było podobne stwierdzenie o ile dobrze pamiętam). Za kratami przez czas trwania wyroku dostaną surowszą karę - współwięźniowie już się o to postarają...
 11. To i ja dołożę kilka słów od siebie: - niech koleżanka się tak nie deklaruje, bo sam kilkakrotnie słyszałem jak jednak była reakcja na komentarze w Twoim kierunku. Oczywiście nic do tego nie mam, bo u każdego cierpliwość kiedyś się kończy - ale takie zarzekanie się jest nie na miejscu. Patrycja nie proś o "dowody" bo nie powiem Ci czy było to w "piątek 13-ego, czy niedzielę wieczór" - nie mam w zwyczaju zapamiętywać kiedy gracze kłócą się miedzy sobą jeśli nie jest to ze szkodą dla serwerów. Osobiście mam podobne zdanie i obawy jak Pszczoła: i obyśmy się mylili...! Duży plus na pewno za komunikatywność. (Wygadana, że szok! ) Na chwilę obecną: niestety NIE.
 12. Witaj! wszystko jest do nadrobienia...
 13. Powitanie

  Witam i miłej gry życzę!
 14. Niestety, nie było mi dane poznać kolegi :-) Jestem na NIE!
 15. ewentualnie jakąś melisę Również jestem na TAK w kwestii przyjęcia Rity - z tym, że sam kilka razy byłem świadkiem naprawdę niepotrzebnego "unoszenia się" Rity na serwerze... Piotrze, wskazane jest ogarnięcie takiego zachowania, a wtedy - będzie dobrze!