Bartosh

 Bywalec
 • Zawartość

  43
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Bartosh

 • Tytuł
  Złoty laur I
 1. Telefon

  Samo sedno sprawy... :-) Ja w swojej Z3 niczego nie przesuwam, żeby odebrać połączenie - po prostu przystawiam telefon do ucha
 2. Pachu oczywiście, że można - potrzebujesz tylko: 1) Płytkę z Windowsem 64bit 2) Oryginalny klucz do Win (kwestia oczywista) 3) Trochę podstawowej wiedzy w tym zakresie 4) Chwilę wolnego czasu A ewentualne linki to chyba tylko tutoriale jak zrobić reinstal Windowsa "step by step"... Czy naprawi to problem? Nikt tego nie wie - to tylko rada kolegi, która może go wyeliminować.
 3. Witaj, a ja napiszę inaczej... polecam wypróbować wszystkie nasze serwery. Miłej gry!
 4. Nie będzie miał chociaż wyrzutów sumienia, że nie próbował Aż się głodny zrobiłem...
 5. Rajska, fakt - to chyba wystarczający powód, przemawiający za wprowadzeniem kary śmierci, bo jak by nie było utrzymywani są z naszych PLNów.
 6. Widziałem ten materiał już jakiś czas temu, konkretnie pokazuje co czeka takich pedofilii i faktycznie wywołuje skrajne emocje. Co do kary za taki "wyczyn", hmm - w moim odczuciu kara śmierci dla takich ZWIERZĄT to tylko przysługa dla nich (nawet gdzieś w tym nagraniu było podobne stwierdzenie o ile dobrze pamiętam). Za kratami przez czas trwania wyroku dostaną surowszą karę - współwięźniowie już się o to postarają...
 7. Witaj! wszystko jest do nadrobienia...
 8. Powitanie

  Witam i miłej gry życzę!
 9. Hej, kiedyś myślałem, że ktoś gra pod takim nickiem, żeby w pewien sposób mnie zdenerwować ew. chamsko się "podszyć" - jednak często widywałem Cię na serwerze (zawsze pod takim nickiem) i pierwsza moja myśl nie była jednak trafna... Niestety, nie wiem co możemy zrobić, żeby gracze nie pisali do Ciebie próśb o pomoc... i prawdopodobnie dalej będą to robić - jeśli żaden z nas nie zmieni nicku :-) Pozdrowionka, B.
 10. Root nie staram się zawracać nikomu głowy, a wypowiadam się jedynie w temacie związanym z opisywanym problemem. W moim przypadku problem jest na FFA (na DD2 nie grałem ostatnio). Nawet parę minut temu grając na FFA obserwowałem ten problem (po mojej "śmierci") u kilku graczy + w którejś z rund i u mnie karambit nałożył się na skin broni.
 11. "uwagi: słowo często używane w złym kontekście, mylone z przynajmniej" Tak jest i w moim przypadku... :-) Root na moim przykładzie z dnia dzisiejszego mogę potwierdzić, że problem dalej występuje.
 12. Dołączę się do tematu, u mnie problem ze skinem Karambitu występuje stosunkowo często - zauważyłem że problem zaczyna się po 1szym kupnie AWP na danej mapce (bynajmniej najczęściej tak u mnie jest) przy czym błąd powiela się później przy innyc broniach ze skinem. Czasem jest to strasznie uciążliwe podczas rozgrywki.
 13. Wywalanie z gry

  Aha, myślałem że jest to jakoś powiązane ze sobą i mam jakiś świeży problem z plikami gry, ale jeśli to oddzielna sprawa to całe szczęście.
 14. Wywalanie z gry

  Ja od siebie mogę dodać, że grając dzisiaj Westwooda - 2x wyrzuciło mi grę do pulpitu z info o tym, że proces .exe przestał działać gdzie już na kolejnej mapie (Inferno) nie było najmniejszych problemów. Gwoli ścisłości - mam 8GB ramu.