WystrzalowyJacek

 Świeżak
 • Zawartość

  7
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O WystrzalowyJacek

 • Tytuł
  Srebro II
 1. A już widziałem w jakimś sklepie internetowym (nie pamietam w którym) przedsprzedaż wersji EN za :!: 179.90 :!: . Myślę że to dobrze rokuje:)
 2. może przeprosiłeś, ale grałem bez głosu bo syn spał. W każdym razie sley`a dałem od razu nie czekając na przeprosiny bo mam takie prawo, a Ty mi potem dajesz bana za obrazę admina. To moja sprawa czy jestem cierpliwy i wybaczam czy wkurzony i nie wybaczam. Byłem wkurzony bo jak wspomniałeś miałem 16hp a to był dopiero początek rundy, więc na pocieszenie mnie dobiłeś. Admin ma zawsze rację ale pewne uwagi zawsze są cenne, a tym bardziej dla adminów. To jak będzie z tym permem Panie Adminie?
 3. Sytuacja była taka ze na d2 poleciałem do bramy przez trupe, ale potem się cofnąłem i zajebałeś mnie z ak. nie wpierdoliłem Ci sie pod celownik! zresztą na dole w trupie było oprócz mnie 3ch typa. Poprostu nie ogarnąłeś radaru. Sley`a dałem bo ciągle ktoś do mnie strzelał i padło na Ciebie że mnie zabiłeś. Wkurzony się odwdzięczyłem - bo też mam takie prawo, prawda? A co do tego że napisałem to w dwuch działa to przecież przeprosiłem w jednym dziale za to. co będzie z tym banem?
 4. Witam: 1) Rodzaj przewinienia: bezpodstawny ban 2) Data/Godzina: 3 września 2011 13:46 (data banowania) 3) Opis zdarzenia: Dałem sley adminowi S. za tk i dostałem bana najpierw na 1wk, a jak napisałem posta o odbanowanie to perma (owszem przyznaje ze poniosło mnie z "pocwicz z botami" w poście, ale miałem prawo być wkurzony bo ban za sley to troszke przesada). W uzasadnieniu napisane było że obrażam adminów, nie wiem w jaki sposób bo nie odezwałem sie słowem! 4) Sugerowana kara: -
 5. bana oczywiście dostałem 3 września ok 14:00 Pozdro
 6. Ahh zapomniałem o formule sry:) 1) Kiedy dostałem bana? 2 września 2011r / ~20:40 2) Za co dostałem bana? nie mam pojęcia 3) Od kogo dostałem bana? S. 4) Na jaki okres czasu dostałem bana? 1 wk 5) Mam Steam'a? Mam steama 6) STEAM ID STEAM_0:0:28930127 7) dlaczego powinienem zostać odbanowany Nieuzasadnione zbanowanie, w dodatku w uzasadnieniu admina jest obrażanie adminów co nie jest prawdą! Dałem sley S. za to ze mnie zabił i nagle ban!
 7. Witam, przed chwilką dostałem bana za to że S. zrobił na mnie (TK) i dałem mu sley... ZA CO KURWA TEN BAN! jak nie umie grac to polecam pocwiczyc z botami :lol: (ten temat utworzyłem też w innym dziale forum i nie bardzo wiem jak go usunąć)