Majkelos

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Czat

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2

O Majkelos

 • Tytuł
  Srebro IV

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  MichaU
 • Zainteresowania
  Counter strike

Ostatnie wizyty

589 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Zbanowani rekordziści

  Jako tako jestem w stanie zrozumieć oszukiwanie na oficjalnych serwerach Valve,ale na serwerach społecznościowych?Ktoś ma za dużo czasu lub za małe ego :D.
 2. CSGO.exe przestał działać

  Problem rozwiązany? Jaką masz kartę graficzną? Jaki system operacyjny? Jakie ma wejścia karta graficzna i do którego slotu jesteś podpięty (HDMI,VGA,DVI itp) Wywala tylko przy wczytywaniu konkretnej mapy czy wszystkich? Jaka jest wartość odświeżania w samej grze? (mat_info w konsoli) Najnowsze sterowniki graficzne? Podałeś za mało informacji aby móc ci pomóc,przy tak szczątkowym info trudno cokolwiek stwierdzieć...
 3. Hmmm spróbuj może utworzyć nowy plik w notatniku do niego wkleić zawartość z linku,który ci podałem i zapisać go jako config.cfg https://gist.github.com/AlexSoulEdge/7698a61dfe4003d1947babc766a666b8 Wklej go do "steamapps/common/Counter-Strike Global Offensive/csgo/cfg" w parametrach startowych wpisz komendę "autoexec config.cfg" i zobacz efekty Gdybyś nie wiedział jak przejść do parametrów startowych
 4. Nazwa zmiany: PRIME CONNECT Opis zmiany: Wejście na serwer tylko ze statusem PRIME Powód zmiany: Proponuję aby wejście na serwer było możliwe tylko dla graczy posiadających status PRIME oczywiście nie wyeliminuję to całkowicie liczby cheaterów ale powinno solidnie ograniczyć,często z tego co zauważyłem wchodzą "Trolle",którzy co dopiero konto założyli i nawet się z zewnętrznym oprogramowaniem nie kryją,uprzykrzają rozgrywkę uczciwym graczom,co prawda eliminowanie delikwentów przebiega płynnie poprzez sprawne działanie administracji ale wiadomo nie zawsze może być dostępny admin.
 5. Dziękuje za odpowiedź,sprawa wyglądała tak że myślałem że nie posiadam tutaj konta i przy rejestracji chciałem się zarejestrować poprzez Steam i w dalszym kroku poprosiło o adreas e-mail gdzie okazało się że jest już zajęty,więc sobie przypomniałem hasło :).Pozdrawiam
 6. Widzę że monitorek 144 hz.Dla pewności upewnij się czy aby na pewno odświeża ci z taką częstotliwością w grze.A dowiesz się tego wpisując komendę "mat_info" w konsoli i przy opcji "Display mode" będzie napisane.A jeżeli ci nie odświeża to wpisz w parametrach startowych komendę "-refresh 144" Pozdrawiam.
 7. NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB Unigine_Valley_Benchmark_1.0_20190208_0931.html
 8. https://valid.x86.fr/sd4lz2 AMD Ryzen 5 2600 fabryczne ustawienia
 9. Dzień dobry.Mam problem z synchronizacją swojego konta Steam z forum. Próbuję dodać konto lecz ciągle wyskakuję błąd "EX1062"zgodnie z zaleceniem próbowałem ponownie parę razy w różnym odstępie czasowym lecz niestety bez rezultatu. Opierając się na stronie https://steamstat.us/ sprawdziłem czy aby to nie był problem po stronie serwerów Valve,lecz infrastruktura Steam działa bez zarzutu. Co wyżej wymieniony błąd "EX1062" może oznaczać? Za pomoc dziękuje. (Jeżeli niewłaściwy dział to bardzo proszę moderatora o przeniesienie do właściwego działu i przepraszam za kłopot)
 10. https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2117-ilzv-2837&l=polish#explanation Zobacz wyżej wymieniony poradnik i zastosuj się do wskazówek w nim zawartych.Sprawdź również Zaporę systemu czy nie blokuję jak i również wyłącz na chwilę antywirusa i wykonaj weryfikację spójności plików gry.Skontroluj również procesy w tle i wytypuj te,które mogą potencjalnie zaburzać pracę systemu VAC,możesz również w parametrach startowych gry wpisać komendę "-insecure" i wejść do gry i spróbować się połączyć z serwerem zabezpieczonym VAC i wyjść z gry i usunąć tą komendę z parametrów startowych.
 11. Wczoraj był update.który spowodował problem z czcionką.Prawdopodobnie niebawem wyjdzie poprawka,jeżeli ci bardzo zależy to możesz zmienić język gry na angielski gdyż tam problem nie występuje (w parametrach startowych -language english).