Majkelos

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Czat

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Majkelos

 • Tytuł
  Srebro II

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  ☜☆☞ Jaskiniowiec ☜☆☞
 • Zainteresowania
  Counter strike

Ostatnie wizyty

234 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Dziękuje za odpowiedź,sprawa wyglądała tak że myślałem że nie posiadam tutaj konta i przy rejestracji chciałem się zarejestrować poprzez Steam i w dalszym kroku poprosiło o adreas e-mail gdzie okazało się że jest już zajęty,więc sobie przypomniałem hasło :).Pozdrawiam
 2. Widzę że monitorek 144 hz.Dla pewności upewnij się czy aby na pewno odświeża ci z taką częstotliwością w grze.A dowiesz się tego wpisując komendę "mat_info" w konsoli i przy opcji "Display mode" będzie napisane.A jeżeli ci nie odświeża to wpisz w parametrach startowych komendę "-refresh 144" Pozdrawiam.
 3. NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB Unigine_Valley_Benchmark_1.0_20190208_0931.html
 4. https://valid.x86.fr/sd4lz2 AMD Ryzen 5 2600 fabryczne ustawienia
 5. Dzień dobry.Mam problem z synchronizacją swojego konta Steam z forum. Próbuję dodać konto lecz ciągle wyskakuję błąd "EX1062"zgodnie z zaleceniem próbowałem ponownie parę razy w różnym odstępie czasowym lecz niestety bez rezultatu. Opierając się na stronie https://steamstat.us/ sprawdziłem czy aby to nie był problem po stronie serwerów Valve,lecz infrastruktura Steam działa bez zarzutu. Co wyżej wymieniony błąd "EX1062" może oznaczać? Za pomoc dziękuje. (Jeżeli niewłaściwy dział to bardzo proszę moderatora o przeniesienie do właściwego działu i przepraszam za kłopot)
 6. https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2117-ilzv-2837&l=polish#explanation Zobacz wyżej wymieniony poradnik i zastosuj się do wskazówek w nim zawartych.Sprawdź również Zaporę systemu czy nie blokuję jak i również wyłącz na chwilę antywirusa i wykonaj weryfikację spójności plików gry.Skontroluj również procesy w tle i wytypuj te,które mogą potencjalnie zaburzać pracę systemu VAC,możesz również w parametrach startowych gry wpisać komendę "-insecure" i wejść do gry i spróbować się połączyć z serwerem zabezpieczonym VAC i wyjść z gry i usunąć tą komendę z parametrów startowych.
 7. Wczoraj był update.który spowodował problem z czcionką.Prawdopodobnie niebawem wyjdzie poprawka,jeżeli ci bardzo zależy to możesz zmienić język gry na angielski gdyż tam problem nie występuje (w parametrach startowych -language english).