Zavebe

 Moderator
 • Zawartość

  617
 • Czat

  1368
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  19

Ostatnia wygrana Zavebe w dniu 6 Marzec

Użytkownicy przyznają Zavebe punkty reputacji!

Reputacja

348 Level 16

4 obserwujących

O Zavebe

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Zavebe

Ostatnie wizyty

4047 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Zapraszam również na nasze serwery CSS
 2. Drogi użytkowniku! W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach. Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.
 3. Drogi użytkowniku! W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach. Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.
 4. Drogi użytkowniku! W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach. Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.
 5. Drogi użytkowniku! W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach. Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.
 6. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=1%3A228840079&p=commslist Coś tu się nie trzyma kupy. Twierdzisz, że nie mogłeś przez miesiąc z nikim gadać, a muta dostałeś 23.03.2019 a nie 13.03.2019. Więc minęły dopiero 3 tygodnie. Twoja kara kończy się 22.04.2019r.