Thomiii

 Administrator serwerów
 • Zawartość

  122
 • Czat

  104
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Thomiii w dniu 26 Wrzesień 2018

Użytkownicy przyznają Thomiii punkty reputacji!

Reputacja

99 Level 9

1 obserwujący

O Thomiii

 • Tytuł
  Mistrzowski złoty laur

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Thomiii PL
 • Zainteresowania
  Mam

Ostatnie wizyty

1213 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Nie mogę się doczekać kiedy mi pomoże przejść na drugą stronę jezdni. Z opisów widzę naprawdę dużo doświadczenia i możliwości jakie może nam dać. Skoro ludzie ją słuchają to ja też będę. Jak już wiadomo z powyższych to wlaśnie takich kandydatów nam potrzeba. Pomocnych, miłych, mających posłuch wśród ludzi. na TAK.
 2. Ja cię. Normalnie coraz gorzej. Aż się prosi by napisać cokolwiek. Odpowiadasz na każdy post nakręcając innych. Temat już dawno jest poza podaniem. Cały czas uczysz nas czytać ze zrozumieniem. Normalnie rozsądny człowiek już by sobie odpuścił, ale nie Ty. Mam wrażenie, że jesteś nadpobudliwa na krytykę której po prostu nie znosisz. Admin musi mieć w sobie więcej pokory. Polecam książkę do poduchy i dobry sen. Kończ to Lady. Dosyć już się stanęło. Pozdrawiam
 3. Za dużo tych plusów, więc dodam jeszcze jednego. Na TAK. Wszystko ładnie opisane.
 4. Zlot 2019

  Widzę, że następna próba zlotu. Ja oczywiście się piszę ale wolałbym znać datę jak najwcześniej bo wiadomo. Trzeba się wpisać w plan urlopowy w razie czego. Jak nie w pracy to w domu. Tak w ogóle to jak ktoś chce to jutro czyli w sobotę z Warszawy lub okolic możemy zgarnąć kogoś jak ma ochotę na małe randez-Vous. Jedziemy z Pisarem się odchamić z dala od domowych trosk, kobiet, kochanek i dzieci. Powrót w niedzielę. Pisać na prv.
 5. Co ta 100 lat. 200 lat życzę :)

 6. A ja muszę niestety się nie zgodzić. Za dużo godzin nabytych przy alkoholu. We dnie i w nocy pracuje co niestety nie pomaga mu patrzeć trzeźwo na cziterów nawet jak wypije. Czarny charakter. Kopalniany miał mu mózg zniekształcił. Wszystkie minusy wciąga nosem. Dlatego jestem na tak. Takiego człowieka nam trzeba.
 7. Gracz w ogóle nie rozpoznawalny. Nikt go nie widział, nikt nie słyszał. Te podanie to jakiś żart. Proponuję więcej czasu przeznaczyć na naukę. Poczytać książki. Zbieranie znaczków też wycisza. Na wielkie NIE
 8. http://535414.node97.pukawka.pl/dem-de_dust2-1546561586-1546564293.zip No dobra. Mapę wcześniej rzeczywiście grałeś jak bot bo prawie nic nie biegałeś. Przyznam, że powinienem dłużej cię pooglądać bo tak robię ale wyszło jak wyszło. Przekonały mnie dwa strzały. Tak tylko te dwa słownie DWA. Tick 8390 i 8570. W pierwszym jesteś już sporo za przeciwnikiem ale wyraźnie widać jak pocisk zakręca na głowę w pierwszym strzale. W tym drugim lecisz z celownikiem w prawo nawet nie celując w przeciwnika i jesteś już bardzo daleko od niego a mimo tego pierwszy strzał wpada cudownie w głowę. Dopiero po nim zawróciłeś. Mój błąd, że nie pozwoliłem ci dłużej pograć żeby mieć więcej dowodów bo wg mnie masz głowy na przycisk lub program wspomagający. Oglądałem wtedy wielu potencjalnych oszustów i żadnego tak wtedy nie byłem pewien jak Ciebie, że oszukujesz. Tak podkręcone kule widziałem tylko w filmie >ścigani< z Angeliną. Proponuję innego admina o sprawdzenie bo może rzeczywiście przesadziłem tym razem z szybkością oceny.
 9. W pracy siedzę. Zajmę się tym jutro. Tak w ogóle to dlaczego sądzisz, że Tak szybko zareagowałem. Jeśli nie wiesz to przypominam, że admin na spekcie jest niewidoczny. Obserwowałem ciebie już jakiś czas i taką a nie inną decyzję podjąłem biorąc pod uwagę przede wszystkim twoją grę i nie tylko z ostatniej rundy. Nie spinaj się. Obejrzę na spokojnie jeszcze raz. Proponuję nie odpowiadać teraz. Pozdrawiam
 10. Ja tylko dodam jedno HAHAAAAHAHAHAAAAAHAAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAAHAHAAH. ALE SIĘ UBAWIŁEM Jak ty szpok potrafisz człowieka rozbawić hahahaha. Hahahhaaaaaahahhahahaaa . No dobra. Współczuję ci. UuuuuHahahhaaaaaha. Czuję, że będzie to popularny temat.
 11. Wg mnie to w tym podaniu nic nie jest w porządku. Ani godzin czy czasu spędzonego uWujka. Administratorem nie zostaje się dla zaspokojenia swojego ego. To postać przez którą inni oceniają nasze serwery. Jak dla mnie słabo. Zachęcam jak wyżej napisano no i żeby być rozpoznawalnym trzeba grać. Na NIE.
 12. Boże Narodzenie 2018

  bombka choinkowa zamiast bomby lub paczka świąteczna. Ot takie coś.
 13. Do pieca z tym cheaterem. Nawet nie ma co gdybać. @LoveMe ma rację. Zresztą są do tego działy mniej publiczne.
 14. Powiem tak. Jestem na TAK. Choć na dd2 jest z reguły jakiś admin to czemu nie miałby być jeszcze jeden więcej. Spokojny i przyjacielski. Bezkonfliktowy. Wymagania spełnione. Nic tylko brać. Yes.