Thomiii

Administratorzy serwerów
 • Zawartość

  45
 • Posty w czatboxie

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Neutralna

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Thomiii PL
 • Zainteresowania
  Mam

Ostatnie wizyty

335 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. [Prośba o odbanowanie] CharlieRunckle

  http://535414.node89.pukawka.pl/dem-de_dust2-1520199780-1520204100.zip Dobra. Może zacznę od początku. Nie piłem wczoraj alkoholu, nie paliłem trawy i nie brałem narkotyków. Nie sugerowałem się jak sugeruje kozak fest godzinkami w cs-ie czy ma ns czy inne takie. Oglądałem go ukryty przez co najmniej 20 minut i ze 2 razy rezygnowałem z ukarania bo było wciąż za mało. Latał na mida strzelał i zabijał przez drzwi i smołki mimo wszystko grał średnio. Jednak parę ostatnich akcji rzeczywiście miał prawie mistrzowskie więc dostał bana za WH. Ale.... po obejrzeniu demka w spowolnieniu i bez pośpiechu właściwie każdą tę akcję można jakoś wytłumaczyć albo prawie. Stwierdzam, że rozpiski nie będzie bo rzeczywiście spierdoliłem to podglądanie. Gracz ma rację. Jest niewinny. Za bana przepraszam i życzę miłego grania na naszych serwerach. Widocznie wciąż się uczę. Pozdrawiam i proszę o UB @N3xus
 2. Może ruszymy z tym do przodu. Poznałem gracza. nie wydaje mi się ale jestem pewny że jest odpowiednim kandydatem. Nexus z nim grał i inni admini i ewentualnie poczekajmy na te jego godzinki by stało się zadość ale nie marnujmy takich ludzi. Można poznać człowieka po rozmowie i ja już wiem, że zależy mu na utrzymaniu gg na wyższym poziomie. Jest to serwer Uwujka więc nie skreślajmy go. Fajnie się tam gra jak jest spokojnie. Wierzę że @stefan123011sobie tam poradzi. Proponuję zakończyć to pozytywnie.
 3. No to dajmy szansę chłopakowi. Sam osobiście zaglądam na spekcie ale nie za często i nie za długo. Gra tam niewielu a często musiałbym wyrzucić połowę graczy za kombinowanie. Przydałby się jakiś admin na stałe przypisany do serwa. Gracz zaczyna być rozpoznawalny. Trzeba by nagiąć trochę regulamin ale by żyło się lepiej 😀 trzeba reagować. Jestem na Tak
 4. [Prośba o odbanowanie] krissdaan

  O pomyłce raczej nie może być mowy. Przy takiej ilości graczy nie jestem jednak w stanie spamiętać każdego. Przed zmutowaniem kogokolwiek jakiś czas się przysłuchuję. Mute na 6 miesięcy daję tylko dzieciom o bardzo dziecinnym głosie i to w dodatku jeśli jeszcze dodatkowo obrażają lub przeszkadzają w grze. Jeśli gracz podaje informacje istotne o grze i celach mapy przymykam oko na głos. Jeśli głos jest dziecka ale słychać, że dorasta mimo tego w jakiś sposób przeszkadza grającym dostaje tylko 3 miesiące. Trzymam się tych zasad i nie ulegam emocjom. Ciekawe dlaczego gracz czekał 2 tygodnie na odwołanie. Demka nie ma już na stronie, więc czy było to działanie celowe? Być może czasami twój młodszy brat lub kolega gra na twoim komputerze. Nie wiem, ale pomyłka z mojej strony i o tej godzinie (piwka nie piję tak wcześnie) się nie zdarza. Jeśli jednak w jakiś sposób masz krissdaan rację to odmutujmy kolegę w ramach małej amnestii bo przecież jeśli przeszedł mutację jak twierdzi to nic mu nie grozi. Ale jak nas okłamujesz to na pewno postaramy się o lepszą nagrodę. Nie udostępniaj gry a raczej mikrofonu dzieciakom i życzę miłego grania. Forumowy Mada Faka @N3xus podejmie decyzję.
 5. Oczywiście że jestem na tak, ale nie może być tak, że jedni admini pomagają utrzymywać serwery a inni nie. To jest naprawdę bardzo ważne. Jest to niestety wymóg uWujka a pieniążki nie są jakieś kosmiczne. Dzięki wpłatom możemy wszyscy korzystać z zabawy.
 6. No no. Niedługo z ojca staniesz się dziadkiem. Najlepszego

 7. Gracz rozpoznawalny. Fajnie się współpracuje razem. Pomaga ogarnąć serwer zawsze jak jestem. Dużo już zostało powiedziane na jego temat. Proponuję dać mu tę szansę na młodszego. Jestem na TAK.
 8. [Prośba o odbanowanie] Szremu

  http://535414.node89.pukawka.pl/dem-de_dust2-1518310140-1518313020.zip Po przejrzeniu całego demka mimo kontrowersyjnych sytuacji które widziałem i na których się oparłem dając bana ale zbyt małej ich ilości proszę o UNBANA tego pana. Mimo tego graczu Szremu będę się przyglądał twojej karierze na naszych serwerach, by być pewnym, że nie popełniłem błędu. Pozdrawiam i miłego grania uWujka.
 9. [Prośba o odbanowanie] Divayneays

  http://571673.node29.pukawka.pl/dem-de_mirage-1518017820-1518020160.zip Rozpiszę to demo przed zbanowaniem. Dla mnie już od rozgrzewki widać jak celuje przez ściany i namierza od samego początku tick 2466. Strzela w ściany za którymi się chowa przeciwnik i obok wyprzedzając jego ruch. Każda runda jest powtórką poprzedniej Widzi, celuje, wyprzedza przez ściany zabija przez smoki rzuca granaty w niewidocznych przeciwników. Nie da się tego wytłumaczyć granatami wh bo nikt nie rzuca, że ktoś zobaczył wcześniej czy prefire i tempo. Od samego początku narzuca się styl gry widzącego wszystko. idealne trafienia i strzały zanim przeciwnik się wychyli wynikają z tego, że widzi bo wcześniej nie ma prefire. 6500, 7300, 10500, 11100, 13400 i wcześniej, 15200, 20000. Od 20500 celuje w ludzi za ścianą a potem w kucającego za drzwiami ale jest za wolny. 36000, obserwuje ich i rzuca granat w jednego. 37600, 38700, 39000 choć go nie widać bo smoke głowa. 41800, 46600 perfidne WH. 47600, 50000, 52700 idealne awp, 53700, 54800, 56800 nawet przez cegły i tak do końca. Proszę innego admina o przejrzenie bez opierania się o moje ticki. Ban nastąpił po 15 minutowym oglądaniu gracza pod koniec tej mapy a właściwy ban na następnej mapie. Ja nie mam wątpliwości o używanie przez gracza dopalaczy.
 10. [Prośba o odbanowanie] Divayneays

  Nieporozumieniem jest to co robiłeś podczas gry. Perfidne używanie wallhacka i taki został podany powód a nie żaden ban. Widzę że zostałeś już raz odbanowany i chyba się coś rozweseliłeś. Rozpiski nie będzie długiej bo to co pokazałeś to jedno wielkie nieporozumienie. Demo przedstawię jak się pojawi. Aż nie wierzyłem, że z tyloma godzinami na koncie ryzykujesz ale jak zobaczyłem co masz w ekwipunku to zrozumiałem że ci nie szkoda. Na pewno ktoś to jeszcze oceni. Pozdrawiam
 11. bany cziterow, wizyty adminow

  To samo. Zacznę tam i ja zaglądać. Pozdro
 12. [Prośba o odbanowanie] boldd

  http://535414.node89.pukawka.pl/dem-de_dust2-1517617620-1517620860.zip no cóż. Krótko napiszę. Przyznaję, że za zbyt mało go oglądałem przed banem. Trafiłem na sytuacje w których chodził jak robot a namierzanie było dużo wcześniej niż widział. Strzały oddawane wcześniej i w tempo. Idealne WH a przynajmniej tak wyglądało. Jednak wcześniejsza gra choć z sytuacjami niekiedy spornymi nie wskazuje na używanie wspomagaczy. Proszę o unbana. www czy boldd Pamiętaj. Admin też człowiek. Sorki za czekanie ale wczoraj była sobota.
 13. [Prośba o odbanowanie] SperoMero

  Ciekawy przypadek. Skoro grzebał przy tym to też przypadek. Nie ma tutaj przypadku. Korciło i się skończyło. Ja do dzisiaj nie znam żadnej strony z cheatami a on go nawet poprawił. Pewnie też przypadkowo znał te strony. Szkoda czasu na opis. Z każdym zdaniem pogrąża się w swoich matactwach.
 14. Zbyt mało godzin żeby być rozpoznawalnym. Jestem na nie
 15. Lagi

  To prawda. Osobiście grałem na co najmniej dwóch takich zawsze pełnych ludzi o każdej porze a po zmianie IP do dzisiaj nie widzę tam większego ruchu. Ma to jakieś znaczenie. Tak padł Bydgoszcz czy choćby Soplica a szkoda. Warto się zastanowić bo z wujkiem wcale nie musi być tak samo.