Shirke

Zaawansowani użytkownicy
 • Zawartość

  391
 • Posty w czatboxie

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Shirke w dniu 19 Luty

Użytkownicy przyznają Shirke punkty reputacji!

Reputacja

31 Wspaniała

5 obserwujących

O Shirke

 • Tytuł
  Bob Budowniczy CS: GO, były admin

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Shirke
 • Zainteresowania
  boks tajski, street workout, jazda na rowerze

Ostatnie wizyty

883 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. [Podanie na administratora] Tropicca

  Tak sobie wpadnę i napiszę kilka słów. - Bycie lubianym to jedna z lepszych stron u administratora. Perfekcyjny administrator powinien być lubiany przez wszystkich, pomagać każdemu, oraz dbać o porządek. Oczywiście ideał to tylko ideał, który nie istnieje. (Nexus się nie liczy). - Próba zmiany siebie na kogoś kim się nie jest... Starasz się o administratora któryś tam raz. Po co te wpisy na czacie, czy ta aktywność na forum. Przecież to nie są wymagania do bycia administratorem. Faktycznie może ktoś to uwzględnia przy wyborze. Jednak jeżeli składasz "X" razy podanie i cały czas powtarzasz ten sam schemat to wydaje mi się, że jest tutaj coś nie tak. Co z tego, że napiszesz coś kilka razy na czacie. Przecież jak dostaniesz admina to pewnie na forum zawitasz tylko jak ktoś zgłosi skargę, albo napisze prośbę o ub. Nie ma co oszukiwać samego siebie, oraz innych. - Mikrofon jest dobrze mieć. Areny to specyficzny serwer na którym często się rozmawia na różne tematy, by umilić rozgrywkę. Tylko właśnie, "umilić". Jeżeli ktoś ma (słaby, głośny, czy trzeszczący) mikrofon to może denerwować. Tutaj trzeba wyczuć jak odbierają ciebie słuchacze, ew zapytać. Co do bycia administratorem, nie można sobie stwierdzić "Eee zmutujcie mnie, bo dużo gadam". (Gdzie jest logika? Przecież to ty pilnujesz porządku, a nie oni). - Treść twojego podania. Czytam to już może 2, albo i 3 raz. Nie sądzisz, że można by coś zmienić? Wszyscy wiedzą jak tu przyszedłeś. Skoro grasz tutaj jakiś czas, to może napisałbyś coś o tym okresie, a nie powtarzasz jak to tu trafiłeś. Oddam swój głos w ankiecie, ale także napiszę to tutaj. Jestem na Nie. Jeżeli do tej pory nie widzisz swoich błędów, to nie chcę wiedzieć o tych co mogą się przytrafić.
 2. No Halo, Bądźmy zdecydowani, albo wcale. Chłopak składa podanie kolejny raz. Widać, że jednak próbuje coś wnieść do sieci. Jako przykładowy gracz stara się wyplewić cziterów i oszustów po przez pisanie skarg. (mało kto takie rzeczy robi). Co więcej spędza dużo czasu na serwerze, zna go praktycznie każdy. Posiada sporą ilość godzin w cs-a, co świadczy o jego pewnej znajomości tej gry. Od początku jego podań czepiacie się o coś na siłę. Przecież jest młody (nauczy się). Jak na taki wiek i tak ładnie się rozpisał patrząc na podania osób po 30+ lat. Jak tak bardzo go ktoś nie chcę to dajcie mu to do zrozumienia. Po co ma się chłopak męczyć po raz kolejny za miesiąc. Jestem na TAK.
 3. [Prośba o odbanowanie] Matisaw4561

  Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, na PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 4. Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: niespełnienie wymagań niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie prywatny profil Steam brak zainteresowania ze strony gracza brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii wcześniejsze bany lub blokady VAC Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za rok. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 5. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 6. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 7. Witam, 1. Pierwszy ban został nałożony za niewypełnienie deklaracji w podaniu. Była to dosyć duża taryfa ulgowa. (powinieneś dostać 6 miesięcy) 2. Przedłużenie bana zostało nałożono na twoją prośbę na PW. Następnym razem proszę o zastanowienie się czego od kogoś oczekujesz. Zmarnowałeś nam tyle czasu, bo ciężko samemu stwierdzić fakty.
 8. Dobrze, przeanalizowałem logi (nie było ich wiele). 1. Obraziłeś gracza, "pidor" "morda". Nie jest to dość prestiżowy sposób obrażania graczy, ale jednak. Gdybyś napisał poprawnie swoją prośbę bez ubliżania innym osobom to skończyło by się tylko na pouczeniu ew. gagu na 1 dzień. Niestety nie potrafisz zachować się nawet tutaj na forum. W takim razie skrócę ci gaga, ale tylko do 3 dni. 2. Jeżeli widziałeś, że ktoś kogoś obrażał to proszę poinformować nas tutaj: https://uwujka.pl/forum/176-skargi/ 3. Wszyscy są sobie równi, ale jak widać czasami dla takich osób jak ty trzeba zrobić wyjątek. (Najpierw spójrz sam na siebie, a potem oceniaj innych.) ps. Administrator nikogo nie musi ostrzegać. Jako gracz naszej sieci akceptujesz regulamin jakim jest w tym przypadku zakaz obrażania innych graczy.
 9. [Prośba o odbanowanie] Kisiel007

  Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, na PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 10. [Prośba o odbanowanie] Kisiel007

  Witam, tutaj nikt się nie pomylił Zostałeś zbanowany za multi-konto . Twój dostawca internetu dzieli jeden adres IP na swoją podsieć co sprawia, że więcej niż jedna osoba posiada jeden globalny adres. Po prostu jednąz tych osób był cziter, który wyrwał bana. Przez jego wybryk obrywają wszystkie osoby o tym samym IP. Czyli ban za multi-konto. Faktycznie ty nie jesteś tutaj niczemu winien co zaraz naprawię. Mam nadzieję, że dalej będziesz grywał na naszej najlepszej sieci.
 11. [Skarga] autorstwa Romi

  @Romi jeszcze jeden bezsensowny post i skarga zostanie zamknięta w negatywny sposób z karą za tracenie naszego czasu. Podaj momenty w których stwierdzasz, że dany gracz oszukuje.
 12. Cześć

  Witaj, nie znam cię, ale mam jedną pretensje. Masz chujowy avatar, a reszta to tam rybka.
 13. [Skarga] autorstwa raczek41

  Twoja skarga została rozpatrzona POZYTYWNIE. Zgłoszona osoba została ukarana. Jeśli skarga dotyczyła: cheater'a osoby rażąco łamiącej regulamin admina otrzymasz od nas VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 14. [Skarga] autorstwa raczek41

  Zgadza się, wh jak najbardziej jest widoczne. Dziękujemy za zgłoszenie. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&advSearch=398885511&advType=steam
 15. [Prośba o odbanowanie] Niunius

  Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, na PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.