Shirke

 Zastępca Head Admina
 • Zawartość

  1781
 • Czat

  464
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  30

Ostatnia wygrana Shirke w dniu 10 Luty

Użytkownicy przyznają Shirke punkty reputacji!

Reputacja

691 Level 23

O Shirke

 • Tytuł
  Bob Budowniczy CS: GO

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Shirke
 • Zainteresowania
  Układanie cegieł pod kątem prostym.

Ostatnie wizyty

7528 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Porzebuję porady

  Można troszeczkę jaśniej? Jak do tego doszło i jak to możliwe, że jesteś zalogowany na zablokowanym koncie.
 2. Nagrody VIP dla mistrzów kwartału! Co 3 miesiące nagradzamy pierwsze 10 osób, które spędziły najwięcej czasu na naszych serwerach. Top 10 graczy z RANKINGU zostanie nagrodzona małym upominkiem w postaci kodu VIP. 📀 Pierwsze 5 osób - 1 miesiąc VIP 💿 Kolejne 5 osób - 2 tygodnie VIP Aby otrzymać VIP'a należy zgłosić się do Mnie poprzez prywatną wiadomość na forum w celu weryfikacji. Na odebranie nagrody macie czas do 14 Kwietnia. Regulamin: 1) Nagrody zostaną przydzielone 10-ciu pierwszym osobom z RANKINGU. 2) Nick nie może być obraźliwy oraz musi składać się głównie z liter, cyfr. 3) Każda osoba musi mieć podłączone konto Steam z forum. 4) Administratorzy, kobiety nie otrzymują VIP'a. 5) Osoby z aktywnymi karami nie otrzymują VIP'a. cizba69 Karolek KKslayer Ozi Avard CaZ * KUSTOSZ_ES ^barteq^ BUUUUGGGGGIERECZKI RoyaL * - nie spełnia warunków.
 3. Poniżej wyniki z poszczególnych serwerów. Ranking będzie resetowany na początku każdego kwartału - następny 1 Lipca 🥇 Najlepszy gracz z danego serwera - VIP na 1 miesiąc. 🥈 Miejsce drugie oraz trzecie - VIP na 2 tygodnie. 🥉 Miejsce czwarte oraz piąte - VIP na tydzień. Aby otrzymać VIP'a należy zgłosić się do Mnie poprzez prywatną wiadomość na forum w celu weryfikacji. Na odebranie nagrody macie czas do 12 Kwietnia Regulamin: 1) Nagrody zostaną przydzielone 5-ciu pierwszym osobom z danego serwera. 2) Nick nie może być obraźliwy oraz musi składać się głównie z liter, cyfr. 3) Każda osoba musi mieć podłączone konto Steam z forum. 4) Administratorzy nie otrzymują VIP'a. 5) Nie można posiadać aktywnych blokad. DD2: 1) DominatoR 2) KKslayer 3) CaZ 4) DABOWSKI 5) bruceee DD2 #2: 1) LaureN 2) m4ti 3) Thug Lord 4) Najebany ale dzik:) 5) Kolmol ARENA: 1) Bartuuula 2) Ho11ow 3) Callum 4) L1Z4Q 5) rPH ARENA #2: 1) kolo 2) Ho11ow 3) * 4) ale ze co 5) drifterinho FFA: 1) Ayrton . 2) [2] DeeP[!] 3) Amandil 4) * 5) EveneMenti AWP: 1) Bystrzak 2) NO I PAN STAWIAR 3) XXXX 4) miki182 5) M&E EnZo MIRAGE: 1) RoyaL 2) Ex0N1k 3) Ozi 4) MAJSTERKRUL 5) Emeryt Toxic MIRAGE #2: 1) Karolek 2) demon prędkości 3) sk. 4) GRRA 5) Wasil GG: 1) Jkeff 2) * 3) * 4) Tadeusz Norek 5) rojsONek RETAKES: 1) * 2) mattt 3) MajsTer0 4) EKSDEE1 5) M0N3Y DM: 1) omgNasten'ka 2) * 3) Pahapoika04 4) kryszewski123 5) Lucky Strike CSS FFA: 1) ciposzczur 2) AZAB 3) sp 4) High Fidelity 5) PAWEL_Łapa_Niedźwiedzia * - nie spełnia warunków.
 4. Twoja prośba o utworzenie kanału została rozpatrzona POZYTYWNIE. Wkrótce skontaktuje się z Tobą moderator - otrzymasz klucz aktywujący uprawnienia na Twoim kanale. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 5. Twoja prośba o utworzenie kanału została rozpatrzona POZYTYWNIE. Wkrótce skontaktuje się z Tobą moderator - otrzymasz klucz aktywujący uprawnienia na Twoim kanale. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 6. 1. Rojsonek 2. Wasilil 3. Kaczynskiwirus Screen mi się gdzieś zapodział i zapomniałem. Przepraszam, nagrody już wysyłam.
 7. Już od Piątku wraca do Nas weekendowy evencik - Bunny Hop Weekend! Wystarczy przytrzymać spację aby skakać bez przerwy, jak na skryptach Dodatkowo, jeśli chcecie zrobić prawdziwego bunnyhoppa, należy też na przemian podczas biegu/skoku wciskać A+obrót myszą w lewo i D+obrót myszą w prawo. [Instrukcja jak skakać u dołu tematu] Dodatkowo w rankingu pojawi się kolumna "Zabicia podczas skoku". Na czas eventu dla osób, które wykażą się największą zwinnością i uzyskają najwięcej zabójstw w skoku czekają nagrody. 🥇 Najzwinniejszy killer - VIP na 30 dni. 🥈 Miejsce drugie - VIP na 14 dni. 🥉 Miejsce trzecie - VIP na 7 dni. Więc zapraszamy do udziału i życzymy wielu zabójstw! Dla poszukiwaczy wrażeń na serwerach cs 1.6 lub innych serwerach CS: GO. Możliwość skakania będzie również u naszych partnerów Fragujemy.com Poniżej znajdziecie jeszcze kilka filmików o bunny hoppach w csgo.
 8. Propozycje zmian

  Rangi kanałowe: - Operator (pozwala zmieniać hasło) + wchodzenie - Voice (nie pozwala zmieniać hasła) + wchodzenie
 9. Jeżeli chodzi o tworzenie zbyt mocnych drużyn. To jak najbardziej jeżeli *informowanie* takich graczy nic nie da i dalej będą w taki sposób nabijali ranking to podejmiemy odpowiednie działania takie jak zresetowanie rangi. A jak wiadomo został miesiąc do kwartalnego podliczenia, więc postaramy się wyłapać tych sprytniejszych Zgłoszenia na grupki takich osób mile widziane. (Tylko przypominam, by samemu też poinformować takie osoby)
 10. Wspólne granie.

  Już poprawione. Można się wypowiadać
 11. Wszystkie mapy, które są zawarte w tym temacie. (Bo na pewno temat przeczytałeś) Były już testowane na serwerze. Nic nie przebija (jeżeli chodzi o ilość graczy) map: de_inferno, de_mirage, de_dust2, de_cache.
 12. Ty jeszcze nie wiesz co to znaczy kazać z mojej strony. 1. Nazwa tematu znaczy "PROPOZYCJA" tutaj nikt nikogo nie zmusza. Ale jeżeli masz problem ze zrozumieniem to zapraszam: - kazać https://sjp.pwn.pl/slowniki/kazać.html - proponować https://sjp.pwn.pl/slowniki/propozycja.html Teraz ty próbujesz nam coś kazać. Na tych mapach nikt nie chce grać. Połowa wychodzi, lub prosi o szybką zmianę.
 13. W tym temacie możecie składać propozycje map do wgrania na serwer. Proszę to robić przez podanie linku do danej mapy. Mile widziane będzie również napisanie jej nazwy. Prosimy unikać map: zbyt dużych (>40MB po spakowaniu) zbugowanych z reklamami Zalecany format wiadomości Nazwa mapy: Link:
 14. Propozycje zmian na serwerze CS: S FFA oraz ewentualne bugi, proszę zgłaszać w tym temacie. Serwerowa historia zmian: changelog (klik) Zalecany format wiadomości - zgłoszenie buga Nazwa buga: Opis buga: Data/godzina/runda wystąpienia buga: Oczekiwane rozwiązanie: Pomogę w testach sprawdzających, czy bug został usunięty: TAK/NIE Zalecany format wiadomości - propozycja zmiany Nazwa zmiany: Opis zmiany: Powód zmiany: