Shirke

Zaawansowani użytkownicy
 • Zawartość

  404
 • Posty w czatboxie

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Shirke w dniu 13 Kwiecień

Użytkownicy przyznają Shirke punkty reputacji!

Reputacja

67 Wspaniała

7 obserwujących

O Shirke

 • Tytuł
  Bob Budowniczy CS: GO, były admin

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Shirke
 • Zainteresowania
  boks tajski, street workout, jazda na rowerze

Ostatnie wizyty

1450 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. + kilka nowych propozycji - losowe bronie - runda scope awp (tylko w widoku scope) - rundy p90 - rundy *wojna na granaty wybuchowe + paczka map, które przerobiłem
 2. Kiedyś odnosiłem wrażenie, że 6 miesięcy to okres w którym dziecko może przejść mutacje. Zazwyczaj taka opcja się sprawdzała, gdyż nigdy nie udało mi się ponownie nagrodzić takiej osoby. (nie wliczając typowych "ameb", które dopiero nauczyły się raczkować) Napisałeś fajne podanie, dostałeś poparcie od kilku graczy którzy na pewno sporo grają i mają czyste konta. Za to Ty sam, jaki dajesz przykład? Ledwo tydzień temu skończyła ci się kolejna kara. Z tego pamiętam to na serwerze AWP gra w większości 1 stały admin, który dzielnie dba o porządek. Co by było, gdyby takich adminów było na przykład czterech. Jak myślisz, czy liczba twoich uciszeń uległa by zmianie? (jestem bardzo ciekawy) Pokaż, że potrafisz wytrzymać więcej niż miesiąc* bez kary, a najlepiej zacznij od wczoraj. Na tą chwilę jestem na NIE.
 3. 700 godzin - 0 mutów za obrażanie Dlaczego stawiacie Go od razu w złym świetle? Wspominanie Go jaki on jest zły, czego to on nie zrobił. Co znaczy specyficzny sposób bycia graczy? @Dop3 Z tego co widzę to regulamin nie zmienia się z serwera na serwer. Przypominam, że on nie ma 50 godzin i 20 mutów, tylko 700 i 0 konkretnych kar. Podanie napisał ładne, a co więcej w większości przypadków bycie administratorem uczy odpowiedzialności. Krupnik jest stałym graczem serwera to wiadomo, że ma swoich kolegów z którymi się "bawi". Bo to w końcu zabawa, ale jeżeli już go oceniacie to oceniajcie jego, a nie jego kumpli. Tak samo taryfy ulgowe dla graczy? Obrażanie na arenach be, a na DD2 można? Rozumiem, że ktoś może prywatnie mieć do niego uraz, ale nie powinno się narzucać czegoś co na papierach nie ma miejsca. (Pewne sytuacje nie wynikają tylko z winy Gracza, ale też ze złego przekazania informacji.)
 4. Jestem na Tak, a czemu to już przedstawiam fakty. Po pierwsze, z tego co zauważyłem to grywasz także z rana. Jest to dość ważny czynnik, który nie jest uwzględniany w podaniu na administratora. Większość administratorów to raczej nocne marki, lub po po prostu pracują i wchodzą dopiero w godzinach wieczornych. (choć i z tym bywa różnie). Więc na pewno przydałby się administrator co grywa od czasu do czasu w godzinach przedpołudniowymi. Może takie osoby ożywiłyby trochę serwer w godzinach porannych. Po drugie, masz ponad 700h i do tego jesteś komunikatywny... Znasz prawie cały serwer, więc nie powinieneś mieć problemów z rozpoznawaniem zabawy od faktycznie toksycznych sytuacji. Co do uciszeń to są jakieś żarty, więc nie ma co tego komentować.
 5. 1. "Doświadczenie", oraz "Dlaczego ja" to 2 oddzielne punkty. W punkcie "Dlaczego ja" jesteś proszony o napisanie czemu Ty, a nie o ponowne rozpisanie twojego doświadczenia. 2. "wszystkiego co potrzebne jest do pilnowania porządku na serwerze" - to masz doświadczenie jako administrator, czy nie? 3. "Myślę że jestem odpowiednią osobą do zajęciami tego stanowiska że względu na moje doświadczenie..." - tak to już wiemy. Twój wysoki poziom doświadczenia przysłonił mi odpowiedź na pytanie "Dlaczego Ty". Do tego taka wysoka ilość przegranych godzin na serwerach... Jestem na NIE.
 6. @Riddler napisałeś sporo racji, które faktycznie można by bronić. Niestety twoja ilość godzin na serwerze jest tak mała, że ciężko brać twoje słowa na poważnie. Przecież po 20 godzinach może ci się znudzić i po prostu odejdziesz, albo zaczniesz się bawić. (Takie tam wolne to sobie złożę podanie) Moim zdaniem powinieneś przegrać/ spędzić trochę więcej czasu na sieci, poznać ludzi, oraz *regulamin, a następnie wtedy spróbować złożyć podanie. (np. za miesiąc) Pamiętaj, że jest kilka serwerów (na sieci) na których grają różni gracze. Fajnie, że przedstawiłeś kilka uwag, ale to jednak zbyt mało Na tą chwilę jestem na NIE.
 7. A ja znalazłem. i co teraz? To czy to sieć czy czity to przecież nie ma znaczenia. Może to nie zasługuje na perma, ale na pewno złamałeś regulamin.
 8. Nie wiem, czy ktoś to informował, ale od przynajmniej 3 dni w różnych godzinach serwer zaczyna "rapować". Mianowicie występuje dosyć wysokie nasilenie lagów. Nie jest to wina ilości graczy, gdyż serwer nawet nie był pełny. Zresztą widać to po skokach graczy z 25 do 5 osób. Ostatnia taka akcja miała miejsce w okolicach godziny.
 9. [Skarga] autorstwa 6935975xx

  Hah! To poczucie humoru, aż sam obejrzałem. - wh, aimbot, auto bunnyhop
 10. W takim podaniu jakiekolwiek wypowiadanie się na temat gracza, czy jego znajomości jest bez sensu. Sama treść podania wszystko przedstawia. 1. Mówią, że wiek to tylko liczba. W sumie to mają racje. Sam wiek nie uwzględnia doświadczenia, znajomości rzeczywistego świata. 2. Za swój nick masz u mnie plusa. To jest jedyna rzecz, która odzwierciedla na tą chwilę twoją osobę. 3. Zrobiłeś trochę błędów w podaniu. Pozwól, że przedstawię ci klika z nich. - fajna jest "atmosfera", a nie "atfosfera" - miej szacunek do swojego imienia. Takie rzeczy w podaniach piszemy z dużej litery - ta gra "gda", to "GTA - Grand Theft Auto" - nie ma takiego słowa jak "tom grę", tylko "tą grę" - "głuwnie", a może "głównie"? Wypisałem kilka, resztę to już sam poszukaj. (Twoje doświadczenie wzrośnie) 4. Ostatnie zdania w "Dlaczego ja" - brak komentarza Jestem na NIE. Jeszcze z 10 lat i może trafisz na dobrą ścieżkę. (przy wieku 7) Ps. A tak z drugiej strony to nie przeszkadzało ci jak co drugi wyraz w twoim poście był podkreślony na czerwono? (Pewnie to i tak troll, a ja zmarnowałem 5 minut. Jeżeli to prawda to tym bardziej zachęcam kandydata to zapoznania się z tym co napisałem.)
 11. [ODDAM FREE] Serwer na pukawce.

  Czy to miejsce z ekipą o ogromnym doświadczeniu upadło? Przykro mi słyszeć tak smutną wiadomość. Proszę przyjąć moje kondolencje.
 12. [Skarga] autorstwa Huntress

  https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:185331356&advType=steam
 13. Tak sobie wpadnę i napiszę kilka słów. - Bycie lubianym to jedna z lepszych stron u administratora. Perfekcyjny administrator powinien być lubiany przez wszystkich, pomagać każdemu, oraz dbać o porządek. Oczywiście ideał to tylko ideał, który nie istnieje. (Nexus się nie liczy). - Próba zmiany siebie na kogoś kim się nie jest... Starasz się o administratora któryś tam raz. Po co te wpisy na czacie, czy ta aktywność na forum. Przecież to nie są wymagania do bycia administratorem. Faktycznie może ktoś to uwzględnia przy wyborze. Jednak jeżeli składasz "X" razy podanie i cały czas powtarzasz ten sam schemat to wydaje mi się, że jest tutaj coś nie tak. Co z tego, że napiszesz coś kilka razy na czacie. Przecież jak dostaniesz admina to pewnie na forum zawitasz tylko jak ktoś zgłosi skargę, albo napisze prośbę o ub. Nie ma co oszukiwać samego siebie, oraz innych. - Mikrofon jest dobrze mieć. Areny to specyficzny serwer na którym często się rozmawia na różne tematy, by umilić rozgrywkę. Tylko właśnie, "umilić". Jeżeli ktoś ma (słaby, głośny, czy trzeszczący) mikrofon to może denerwować. Tutaj trzeba wyczuć jak odbierają ciebie słuchacze, ew zapytać. Co do bycia administratorem, nie można sobie stwierdzić "Eee zmutujcie mnie, bo dużo gadam". (Gdzie jest logika? Przecież to ty pilnujesz porządku, a nie oni). - Treść twojego podania. Czytam to już może 2, albo i 3 raz. Nie sądzisz, że można by coś zmienić? Wszyscy wiedzą jak tu przyszedłeś. Skoro grasz tutaj jakiś czas, to może napisałbyś coś o tym okresie, a nie powtarzasz jak to tu trafiłeś. Oddam swój głos w ankiecie, ale także napiszę to tutaj. Jestem na Nie. Jeżeli do tej pory nie widzisz swoich błędów, to nie chcę wiedzieć o tych co mogą się przytrafić.
 14. No Halo, Bądźmy zdecydowani, albo wcale. Chłopak składa podanie kolejny raz. Widać, że jednak próbuje coś wnieść do sieci. Jako przykładowy gracz stara się wyplewić cziterów i oszustów po przez pisanie skarg. (mało kto takie rzeczy robi). Co więcej spędza dużo czasu na serwerze, zna go praktycznie każdy. Posiada sporą ilość godzin w cs-a, co świadczy o jego pewnej znajomości tej gry. Od początku jego podań czepiacie się o coś na siłę. Przecież jest młody (nauczy się). Jak na taki wiek i tak ładnie się rozpisał patrząc na podania osób po 30+ lat. Jak tak bardzo go ktoś nie chcę to dajcie mu to do zrozumienia. Po co ma się chłopak męczyć po raz kolejny za miesiąc. Jestem na TAK.
 15. [Prośba o odbanowanie] Matisaw4561

  Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, na PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.