Shirke

 Zastępca Head Admina
 • Zawartość

  1743
 • Czat

  449
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  30

Ostatnia wygrana Shirke w dniu 10 Luty

Użytkownicy przyznają Shirke punkty reputacji!

Reputacja

671 Level 23

O Shirke

 • Tytuł
  Bob Budowniczy CS: GO

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Shirke
 • Zainteresowania
  Układanie cegieł pod kątem prostym.

Ostatnie wizyty

7187 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Ale oni też korzystali tylko że nikt nie zwrócił na nich uwagi. Kurde 

  A jest opcja  żeby mój ban trwał 2 tygodnie 

  1. Shirke

   Shirke

   Mogę do 3, ale najpierw musiałbyś napisać skargę na na tych innych z podaniem ticków/demka gdzie można u tych innych stwierdzić ten sam fakt ;)

 2. Twoja prośba o utworzenie kanału została rozpatrzona POZYTYWNIE. Wkrótce skontaktuje się z Tobą moderator - otrzymasz klucz aktywujący uprawnienia na Twoim kanale. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 3. Postacie w grze, Konsola

  @wow21 Teraz taka jednak działa ;< cl_teamid_overhead_mode 0
 4. Postacie w grze, Konsola

  @wow21 W CS: GO są po 4 podstawowe skiny CT/TT. Wchodząc do drużyny dostajesz randomowy. Dodatkowo w ostatnie aktualizacji VALVE wprowadziło dodatkowe skiny do modeli. (Takie jak skiny do broni, czy kosy). Można je kupić na markecie, lub za misję (płatne). U nas na serwerze można mieć je za darmo wpisując komendę !models. Skiny typu:
 5. Postacie w grze, Konsola

  cl_teamid_overhead_always 1 cl_show_team_equipment Chyba to te komendy. W cs: go nie ma możliwości wyłączenia skinów postaci.
 6. Twoja prośba o utworzenie kanału została rozpatrzona POZYTYWNIE. Wkrótce skontaktuje się z Tobą moderator - otrzymasz klucz aktywujący uprawnienia na Twoim kanale. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 7. Twoja prośba o utworzenie kanału została rozpatrzona POZYTYWNIE. Wkrótce skontaktuje się z Tobą moderator - otrzymasz klucz aktywujący uprawnienia na Twoim kanale. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 8. Zostałeś zbanowany za używanie czitów na serwerach uwujka.pl. Używanie cheatów na serwerach uwujka.pl z wyjątkiem HvH jest zabronione.
 9. 15 mrówka zwiedzała Blok nr 4.
 10. Witam, Wszelkie pytania/ prośby odnośnie banów piszemy w dziale próśb o odbanowanie. https://uwujka.pl/forum/22-prośby-o-odbanowanie/ Wszelkie informacje na temat swojego bana znajdziesz wchodząc na swój profil na forum -> profil steam -> zakładka BANY.
 11. Pierwsze komendy powinny pozwolić na pobieranie innych map. W razie gdyby coś nie poszło. // Całej paczki pobrać nie można.
 12. 1. consola: cl_allowdownload 1 2. consola: cl_downloadfilter all 3. http://download.uwujka.pl/csgo/cstrike/maps/gg_mario_dtk_v1_w.bsp.bz2 Od 1 do 3 sprawdź. Ostatnie trzeba wgrać do folderu z grą: csgo/maps/