Shirke

Użytkownicy
 • Zawartość

  388
 • Posty w czatboxie

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Shirke w dniu 9 Październik

Użytkownicy przyznają Shirke punkty reputacji!

Reputacja

23 Wspaniała

5 obserwujących

O Shirke

 • Tytuł
  Bob Budowniczy CS: GO, były admin

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Shirke
 • Zainteresowania
  boks tajski, street workout, jazda na rowerze

Ostatnie wizyty

496 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. [Prośba o odbanowanie] Matisaw4561

  Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, na PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 2. Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: niespełnienie wymagań niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie prywatny profil Steam brak zainteresowania ze strony gracza brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii wcześniejsze bany lub blokady VAC Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za rok. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 3. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 4. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 5. Witam, 1. Pierwszy ban został nałożony za niewypełnienie deklaracji w podaniu. Była to dosyć duża taryfa ulgowa. (powinieneś dostać 6 miesięcy) 2. Przedłużenie bana zostało nałożono na twoją prośbę na PW. Następnym razem proszę o zastanowienie się czego od kogoś oczekujesz. Zmarnowałeś nam tyle czasu, bo ciężko samemu stwierdzić fakty.
 6. Dobrze, przeanalizowałem logi (nie było ich wiele). 1. Obraziłeś gracza, "pidor" "morda". Nie jest to dość prestiżowy sposób obrażania graczy, ale jednak. Gdybyś napisał poprawnie swoją prośbę bez ubliżania innym osobom to skończyło by się tylko na pouczeniu ew. gagu na 1 dzień. Niestety nie potrafisz zachować się nawet tutaj na forum. W takim razie skrócę ci gaga, ale tylko do 3 dni. 2. Jeżeli widziałeś, że ktoś kogoś obrażał to proszę poinformować nas tutaj: https://uwujka.pl/forum/176-skargi/ 3. Wszyscy są sobie równi, ale jak widać czasami dla takich osób jak ty trzeba zrobić wyjątek. (Najpierw spójrz sam na siebie, a potem oceniaj innych.) ps. Administrator nikogo nie musi ostrzegać. Jako gracz naszej sieci akceptujesz regulamin jakim jest w tym przypadku zakaz obrażania innych graczy.
 7. [Prośba o odbanowanie] Kisiel007

  Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, na PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 8. [Prośba o odbanowanie] Kisiel007

  Witam, tutaj nikt się nie pomylił Zostałeś zbanowany za multi-konto . Twój dostawca internetu dzieli jeden adres IP na swoją podsieć co sprawia, że więcej niż jedna osoba posiada jeden globalny adres. Po prostu jednąz tych osób był cziter, który wyrwał bana. Przez jego wybryk obrywają wszystkie osoby o tym samym IP. Czyli ban za multi-konto. Faktycznie ty nie jesteś tutaj niczemu winien co zaraz naprawię. Mam nadzieję, że dalej będziesz grywał na naszej najlepszej sieci.
 9. [Skarga] autorstwa Romi

  @Romi jeszcze jeden bezsensowny post i skarga zostanie zamknięta w negatywny sposób z karą za tracenie naszego czasu. Podaj momenty w których stwierdzasz, że dany gracz oszukuje.
 10. Cześć

  Witaj, nie znam cię, ale mam jedną pretensje. Masz chujowy avatar, a reszta to tam rybka.
 11. [Skarga] autorstwa raczek41

  Twoja skarga została rozpatrzona POZYTYWNIE. Zgłoszona osoba została ukarana. Jeśli skarga dotyczyła: cheater'a osoby rażąco łamiącej regulamin admina otrzymasz od nas VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 12. [Skarga] autorstwa raczek41

  Zgadza się, wh jak najbardziej jest widoczne. Dziękujemy za zgłoszenie. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&advSearch=398885511&advType=steam
 13. [Prośba o odbanowanie] Niunius

  Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, na PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 14. [Prośba o odbanowanie] Niunius

  Witam, zostałeś zbanowany za multi-konto. Pewnego razu grał sobie nonsteam, który posiadał zmienny adres IP. (po pewnym czasie dostał bana za czitowanie) Kilka dni później wszedłeś ty, a że też posiadasz zmienny adres IP to miałeś okazję dostać ten sam adres, który posiadał owy nonsteam. Doprowadziło to do sytuacji automatycznego bana. Oczywiście bana zdejmuję i życzę miłej gry.
 15. hej świrki

  Marmolada z cebuli? Witam i zapraszamy na DD2