Shirke

 Moderator
 • Zawartość

  1056
 • Czat

  309
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana Shirke w dniu 9 Luty

Użytkownicy przyznają Shirke punkty reputacji!

Reputacja

300 Level 16

O Shirke

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Shirke
 • Zainteresowania
  boks tajski, street workout, jazda na rowerze, rozwiązywanie zagadek

Ostatnie wizyty

4318 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, w PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 2. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=0%3A54463131&p=banlist Zostałeś zbanowany za posiadanie takiego samego adresu IP jaki posiadał zbanowany "Cziter". Po weryfikacji nie stwierdziliśmy żadnych powiązań między wami. Przepraszamy za nieporozumienie i życzymy miłej dalszej gry na naszych serwerach.
 3. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, w PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 4. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=0%3A47516118&p=banlist Zostałeś zbanowany za posiadanie takiego samego adresu IP jaki posiadał zbanowany "Cziter". Po weryfikacji nie stwierdziliśmy żadnych powiązań między wami. Przepraszamy za nieporozumienie i życzymy miłej dalszej gry na naszych serwerach.
 5. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, w PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 6. Blokada nie dotyczy cs:go, więc możemy zdjąć bana.
 7. Wołaj Pan "wojka". Jeżeli taka sytuacja zaistniała to każdy odpowiada za własnego bana. Twojego bana na pewno nie zdejmiemy, gdyż używałeś wspomagaczy. Chętnie się dowiemy co ma druga osoba do powiedzenia. A tak nawiasem to nie masz "wojka" w znajomych, a gracie na tym samym serwerze?
 8. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, w PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 9. Dobrze, więc zrobimy tak. Dostaniesz tego unbana. Uznam, że faktycznie nie wiedziałeś o wyczynach twojego kuzyna. Ale na przyszłość radzę grać tylko i wyłącznie ze swojego mieszkania i swojego komputera. Bo jak widzisz komputer kuzyna jest już zainfekowany i nic z tym nie zrobimy. Kolejna taka sytuacja uniemożliwi ci ponowną grę na naszych serwerach. Oczywiście mówię tutaj też o przypadku, że kuzyn będzie grał u Ciebie. Pozdrawiam.
 10. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem. Więcej informacji znajdziesz poniżej.
 11. Ban jest ze względu na to, że grałeś u nas na koncie na którym po kilku dniach zawitał VAC (coś koło 18/19.12.2018). Tutaj próbowałeś nas oszukać, że nie posiadasz innych kont z VAC-iem. (Bo usunięte, to już nie ma?) Bo grałeś tak dawno, że zechciało ci się prosić valve o jego usunięcie. Gdzie taki proces trwa koło miesiąca. Dodatkowo jest to dziwne, że prosiłeś o usunięcie konta na którym akurat grałeś na naszych serwerach. Samo konto z kontem może i nie. Ale na pewno Ty jesteś powiązany z obydwoma kontami No ja to rozumiem. Przecież najlepiej wejść z innego konta. Poczuć się przez chwilę jak "bóg gry". A potem wrócić na normalne konto. Ale chwileczkę, coś tutaj nie zadziałało? Oj już nas zapewniać nie musisz. My Sami o to już zadbamy :] Przykro mi, ale takie zachowanie nie jest u nas tolerowane. Cziterów nie lubimy i naszą rolą nie jest ich pilnowanie, lecz likwidowanie.
 12. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, w PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 13. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&advSearch=1:47549708&advType=steam Zostałeś zbanowany za posiadanie takiego samego adresu IP jaki posiadał zbanowany "Cziter". Po weryfikacji nie stwierdziliśmy żadnych powiązań między wami. Przepraszamy za nieporozumienie i życzymy miłej dalszej gry na naszych serwerach.