Shirke

Opiekunowie serwerów
 • Zawartość

  359
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Shirke w Rankingu w dniu 9 Październik

Shirke posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

17 Dobra

4 obserwujących

O Shirke

 • Tytuł
  Bob Budowniczy CS: GO

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Shirke
 • Zainteresowania
  boks tajski, street workout, jazda na rowerze

Ostatnie wizyty

203 wyświetleń profilu
 1. [Podanie na administratora] raczek41

  Jestem na Tak, chyba że znajdą się inne przeciwności losu. Jakże często bywam na arenach to nigdy nie miałem z Nim problemów. Co więcej godziny są na plus, oraz podanie wygląda lepiej niż większość podań z aren.
 2. [Prośba o odbanowanie] themrgostom

  Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, na PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 3. Heeej ♥ boruwwwka paruwwwka

  Cześć Paulinaa. Od razu mam pytanko. Co cię skłoniło do tak egzotycznego nicku? "jurjigagarin"
 4. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, na PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 5. Witam, Na naszych serwerach jest możliwe granie tylko z kont na których posiadasz oryginalnego cs-a. Nie uznajemy możliwości grania w gry pożyczone przy użyciu Family-sharing. Możemy zdjąć ci tego bana, ale tak jak wspomniałem. Możesz grać tylko z konta gdzie posiadasz oryginalnie css, w innym przypadku znowu dostaniesz bana i wtedy już nic nie będę mógł zrobić.
 6. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za 12 miesięcy (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 7. Chciałem po dobroci, ale się nie dało. Zmusiłeś mnie do sprawdzenia logów czego staram się unikać. Więc zacznę od końca twojego ciekawego cytatu. 1. To jest twoja prośba o UB, a nie osób pobocznych. Nie interesuje nas kara drugiej osoby. To Oni mają paluszki, by się skarżyć. Nikt tutaj swoich posłańców nie posiada. 2. Jeżeli inni widzą, że ktoś obraża to niech robią screeny, piszą skargi, wołają administratora. Jak na razie ja widzę tylko ciebie i twoje komplementy w stronę tych innych graczy. (zaraz je przedstawię) 3. Tutaj ta najważniejsza kwestia. Ta administracja daje te muty/gagi bez powodu. Wszystko to nasza wina. UWAGA +18, a nie zaraz. Ty nawet 18 lat nie masz. Nawet nie chce mi się komentować tych tekstów, to co tam widać jest rażące dla oka. Dla bezpieczeństwa graczy przedłużam ci karę permanentnie z możliwością unbana dopiero po ROKU*. *swoją obrazę wybaczę, ale obrażanie kobiet? - never
 8. Hmm? 1. Faktycznie jesteś znany na serwerze. To jest jedyna prawdziwa wiadomość z twojej prośby. 2. A teraz do rzeczy. Dostałem ciekawego screena od gracza. W jednej linijce obraziłeś Mnie* oraz resztę prawie 50* osób z grona administratorów. Mimo wcześniejszych uciszeń lekceważysz nas i udajesz aniołka. Czy masz jeszcze coś do dodania? Nie mówiąc, że już raz miałeś nałożone dosyć długie uciszenie ale nic to nie dało. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=commslist&advSearch=194658470&advType=steam
 9. Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: niespełnienie wymagań niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie prywatny profil Steam brak zainteresowania ze strony gracza brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii wcześniejsze bany lub blokady VAC Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 10. W takim razie dla zachowania równowagi obu stron nakładam na ciebie 7-dniową nagrodę za zmarnowanie naszego czasu.
 11. [Prośba o odbanowanie] Dedist

  Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 60 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, na PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 12. [Prośba o odbanowanie] Dedist

  Dobrze, w takim razie skoro był to "jednorazowy wybryk", oraz przeprosiłeś za swoje zachowanie to daję ci ofertę nie do odrzucenia. 1. Jest to twój pierwszy mut. 1. Skracam długość muta do 2 dni. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=commslist&advSearch=103424873&advType=steam 2. Kolejny mut typu "obrażanie" będzie wydłużony x2. 3. Następnym razem postaraj się usłyszeć, gdy administrator o coś prosi.
 13. [Prośba o odbanowanie] KiNGfly

  Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, na PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 14. [Prośba o odbanowanie] KiNGfly

  Dobra, widzę że jest więcej takich przypadków. Prawdopodobnie mieszkasz na osiedlu gdzie wasz dostawca ma zrobił sobie własną sieć pod jednym adresem IP, dlatego też robi się pewien bałagan. Ban zdjęty.
 15. [Prośba o odbanowanie] KiNGfly

  Witam, a czy mówi ci coś konto: https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&advSearch=796700732&advType=steam Czy nie było przypadkiem sytuacji, że chciałeś sobie wejść na konto "non steam" i pograć przy użyciu wh/aim-a? Zostałeś zbanowany. gdyż dzień wcześniej na tym samym adresie IP osoba grając na "ns" używała wspomagaczy za co dostała bana. Za to TY na drugi dzień dostałeś bana na swoim koncie steam za próbę wejścia na multikoncie. (to samo IP)