Shirke

 Zastępca Head Admina
 • Zawartość

  1875
 • Czat

  502
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  33

Ostatnia wygrana Shirke w dniu 2 Czerwiec

Użytkownicy przyznają Shirke punkty reputacji!

Reputacja

776 Level 25

O Shirke

 • Pozostałe grupy  Starszy moderator
 • Tytuł
  Bob Budowniczy CS: GO

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Shirke
 • Zainteresowania
  Układanie cegieł pod kątem prostym.

Ostatnie wizyty

8014 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje Shirke

 1. Witam o co chodzi z banem za namawianie ? jak ja ptysia nie banowałem ? To jakaś dziecinada czy co ? A jeśli się zdarzyło to na pewno nie za to że jest lepszy :D haha. Chyba że nie chodził do paki ale nie przypominam sobie ... Po za tym server jest dla kogo ? rzekomo dla graczy... i jeśli zbanowali go gracze którzy w danym momencie grali to coś jest na rzeczy. Proponuję nas nie banować a pilnować porządku na serwerze od czegoś są administratorzy... A te skargi na forum to jak w przedszkolu. Nie rozumiem myślałem że administracja jak i zarządca tego serwera to poważni dojrzali ludzie. Pozdrawiam.

  1. Shirke

   Shirke

   Na rzeczy jest to, że rozdajecie bany za darmo. Pilnować? Ja myślałem że na serwerach grają sami poważni ludzie. Bo z tym dojrzali to jednak się waham po ostatnich Waszych zachowaniach.

   *Skargi są po to by egzekwować naruszenia naszego regulaminu. 

   **My podchodzimy do Was poważnie i to na 100%. Łamanie zasad oraz brak szacunku będzie karany. Reszta nas nie interesuje.

  2. horacjusz

   horacjusz

   Hehe spoko... Ja już was rozgryzłem :D my już starzy wiekowo gracze to pewnie długo już nie pociągną i opuszczą serwer więc stawiacie na młodych ziitków którzy jeszcze ze szkoły przyciągną kolegów i będzie full server xDxDxD Jak będziecie starsi to zrozumiecie że lepiej stawiać na jakość a nie ilość :D tak czy inaczej głosowali wszyscy i jak już macie,, karać " to wszystkich solidarnie... Bo ja czy kto kolwiek inny za nich vota nie wpisałem... I prosić o odbanowanie nie będę bo plaszczą się tylko miętusy. Pozdrawiam :D PS. Naprawdę kulturalnie starałem się to napisać... Chociaż za moich czasów nazywano rzeczy, ludzi jak i ich czyny po imieniu... Np. Dziś mówią że ktoś jest hipsterem... Ja wolę stare określenie pedał... PozdrO

  3. Shirke

   Shirke

   O to się nie bój, staramy się karać wszystkich co trzeba i jak trzeba. Jeżeli jakością tworzysz człowieka, który nie potrafi zrozumieć kilku zasad takich jak obrażanie drugiej osoby to jednak masz rację i wolę postawić na ilość graczy którzy potrafią się zachowywać i nie banują ludzi, bo lepiej strzelają :) Jesteście zamkniętą społecznością i jak przyjdzie ktoś nowy, lub zostanie coś zmienione to potraficie określać osoby w niezliczonych słowach, a sami jesteście święci ^^ Widzisz... prosić o unbana nie będziesz, bo wiesz że źle robisz ale udajesz twardego niczym skała. Nie ma problemu, udawaj kogo chcesz, ale my regulaminu serwerów będziemy przestrzegać. No i brawo za próbę utrzymania kultury. Ostatnio drugi post od Was jest negacją wszystkiego pozytywnego.