Shirke

 Opiekun serwerów
 • Zawartość

  1280
 • Czat

  360
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Zawartość dodana przez Shirke

 1. Z powodów technicznych z rangą serwerową czasami mogą pojawić się problemy: ranga została zresetowana została przypisana inna ranga, niż posiadałeś Za pierwszym razem zalecam zrobić reconnecta. W wielu przypadkach pomaga. Jeżeli taka operacja nie zadziała to możesz przejść do dalszej części tego posta. W tym temacie możesz zgłosić się po rangę, która została utracona. Stosując się do podanego wzoru, należy zamieścić odpowiedź poniżej. SteamID: Utracona ranga: Data/godzina: Serwer: Opis sytuacji: Przyznana ranga: Nie przywracamy rang, które zostały utracone poprzez słabszą grę. Naciąganie na wyższe rangi będzie karane.
 2. Czy Masz??

  Już nie. Czy masz brata?
 3. Lepiej późno, niż wcale. Witamy.
 4. bind x "slot12"
 5. Twoja prośba o utworzenie kanału została rozpatrzona POZYTYWNIE. Wkrótce skontaktuje się z Tobą moderator - otrzymasz klucz aktywujący uprawnienia na Twoim kanale. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 6. Twoja prośba o utworzenie kanału została rozpatrzona POZYTYWNIE. Wkrótce skontaktuje się z Tobą moderator - otrzymasz klucz aktywujący uprawnienia na Twoim kanale. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 7. Twoja prośba o utworzenie kanału została rozpatrzona POZYTYWNIE. Wkrótce skontaktuje się z Tobą moderator - otrzymasz klucz aktywujący uprawnienia na Twoim kanale. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 8. Twoja prośba o utworzenie kanału została rozpatrzona POZYTYWNIE. Wkrótce skontaktuje się z Tobą moderator - otrzymasz klucz aktywujący uprawnienia na Twoim kanale. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 9. Hmm, a na mm ci podlicza asyste? Te asysty są widoczne tylko podczas zabijania i nie wliczają się w tabeli.
 10. Rozumiem, że usuwałeś oprogramowanie: https://www.amd.com/en/support/kb/faq/rs-uninstall A sterownik główny też? (Pewnie tak, ale by się jeszcze upewnić czy faktycznie tak ;<) Panel sterowania\System i zabezpieczenia\System -> Menedżer urządzeń
 11. Serwer potrzebuje poprawki i aktualizacji. Problem jest znany. (w trakcie naprawy)
 12. Poniżej wyniki z poszczególnych serwerów. Ranking będzie resetowany na początku każdego kwartału - następny 1 Lipca Najlepszy gracz z danego serwera - VIP na 3 miesiące. Miejsce drugie oraz trzecie - VIP na 1 miesiąc. Miejsce czwarte oraz piąte - VIP na tydzień. Aby otrzymać VIP'a należy zgłosić się do Mnie poprzez prywatną wiadomość na forum w celu weryfikacji. Na odebranie nagrody macie czas do 14 Kwietnia. Regulamin: 1) Nagrody zostaną przydzielone 5-ciu pierwszym osobom z danego serwera. 2) Nick nie może być obraźliwy oraz musi składać się głównie z liter, cyfr. 3) Każda osoba musi mieć podłączone konto Steam z forum. 4) Administratorzy nie otrzymują VIP'a. CS GO DD2: 1) Stop Adrian 2) Tony12 3) * 4) Let the magic happen 5) Bruce/ \ CS GO FFA: 1) DZK 2) Swap 3) * 4) Medyk 5) Reaven CS GO ARENA: 1) MłodySimbaBOR 2) !?HooLigaN?! 3) Chanky 4) * 5) Major Suchodolski CS GO AWP: 1) Bystrzak 2) BWMMWMW 3) Frow 4) nestiNJO 5) * CS GO MIRAGE: 1) re' 2) Chinczyk 3) eszKu 4) zielony mielony 5) * CS GO GG: 1) Blu 2) Sadzioo 3) Bardzo miły zawodnik 4) Rozpierdalator Banan 5) * CS GO RETAKES: 1) DaddyMeister 2) JHKje 3) jagi 4) Headshot 5) wojasss CS GO DD2 OLD: 1) Coldiii #Yeah 2) TT 3) SHINE 4) piff paff 5) LaureN CS GO DM DD2: 1) HeadCutter<C00MEBACK> 2) LastManStanding 3) legit ProPlayer 4) zuhn smurf 5) Linux CS GO DM FFA: 1) OH NO 2) Zeynep 3) covozahuku 4) Vlad1m1rzSK 5) kilua * - nie spełnia warunków.
 13. Drogi użytkowniku! W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach. Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.
 14. Owszem taki delikwent może sobie wejść na nasze serwery, ale zrobi to tylko raz. Nasze systemy są na tyle dobre, że jeżeli taki delikwent raz dostanie u nas bana to nie wejdzie już z żadnego innego konta. Mówię tutaj o każdym banie (non-prime, steam, non-steam) to nawet z kontem 500 lvl steam 10k godzin w cs też bana dostanie.
 15. Na prośbę graczy, ponownie dla Was weekendowy evencik - Bunny Hop Weekend! Wystarczy przytrzymać spację aby skakać bez przerwy, jak na skryptach Dodatkowo, jeśli chcecie zrobić prawdziwego bunnyhoppa, należy też na przemian podczas biegu/skoku wciskać A+obrót myszą w lewo i D+obrót myszą w prawo. Poniżej znajdziecie jeszcze kilka filmików o bunny hoppach w csgo. Jak zwykle prosimy o wasze opinie. Może chcecie jakieś inne eventy w przyszłości?