Elektryk

[Prośba o odbanowanie] Elektryk

Rekomendowane odpowiedzi

• Kiedy dostałem bana?
    10.10.2017
  • Rodzaj bana:
    MUTE
  • Powód bana:
    Obraza Vipa
  • Na jaki okres czasu dostałem bana:
    do roku
  • Moje SteamID:
    0:20979251
  • Opis zdarzenia:
    Witam Sprawa wygląda tak: Ktoś krzyczy że jebać Vipy ( bo oczywiście dostał głowe przez drzwi bo byl granat WH) Wiec powtarzam na mikrofonie jebac vipy ze smiechem na ustach. http://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=commslist&advSearch=Elektryk&advType=name
  • Dlaczego powinienem zostać odbanowany:
    Pierwszy raz zostalem zmutowany na serwerze. Pierszy moj wulgaryzm kierowany do osób trzecich. Został źle zrozumiany. Nie miałem na celu obrazy Vipa (posiadam sam Vipa) Tylko przekomarzać się z narzekającym gościem na Vipy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na serwerze słyszałem również gracza, który chwalił się że poinstruował kogoś jak napisać prośbę o unmute'a tak, aby go otrzymać: "Powiedziałem mu żeby napisał że brat grał. I tak tego nie sprawdzą i dostanie unmute'a." (cytat niedokładny). Czy byłeś tym graczem, albo pamiętasz kto to był?

P.S.: Oczywiście mamy demka - nie wiem tylko, czy ta sprawa warta jest poświęcenia czasu administratora.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Elektryk.
Obejrzałem demko i było słychać sarkazm w wypowiadanych przez Ciebie słowach, lecz niewątpliwie na serwerze byłoby to trudne do wyłapania, więc proszę abyś się powstrzymał od takich słów następnym razem aby uniknąć zbędnych nieporozumień ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE.

W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, na PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a.

Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.