root

CS: GO nowy de_dust2 (2017)

Nowy de_dust2  

25 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy podoba Ci się nowy de_dust2?

2. 2. Czy będziesz chciał, aby na naszych serwerach pozostała stara wersja de_dust2?

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliście nowego dust'a 2?

http://www.counter-strike.net/dust2/

Co sądzicie? Z tego co widzę, to na razie beta - ale biorąc pod uwagę przeciętną szybkość wrzucania poprawek bety do głównej wersji - za kilka dni będzie dostępna dla wszystkich.

Ciekawe jak z wydajnością - czy damy radę nadal grać w blisko 50 osób na nowym DD2? Ja już teraz zrobiłem kopię zapasową starej wersji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

można by było zrobić również beta testy na jakimś serwerze w jeden weekend, co do wejścia oficjalnego w życie dd2 to może nie być tak szybko - dla przypomnienia inferno weszło w życie po 3 miesiącach w beta testach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogólnie odświeżona wersja DD2 wygląda spoko :D Na OnlyDD2 przyda się coś nowego dla testu przynajmniej :)

Wizualnie powinno każdemu się spodobać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Testowo na weekend?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko fajnie wygląda. Drzwi i schody wydają się być szersze i  troche w innym miejscu, Przejścia dolny/gorny tunel wyzsze. Ciekawi mnie podest na B :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem jak najbardziej za tym, aby na weekend wprowadzić tą mapkę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pozostawienie starego Dusta2... jakiś serwer "retro"? :D

Problem pojawia się w momencie jak DD2 ponownie wyląduje w grupie Competetive i w zasadzie "przydatność" starej mapki staje się dyskusyjna.

Myślę że to kwestia czasu, nieco sporów odnośnie zmian, a i tak wszyscy potulnie przejdą na wersję odświeżoną - aczkolwiek alternatywa w postaci możliwości zagrania starego D2? Kuszące - myślę że do czasu ;)

Nie ma żadnych zdjęć mida od strony CT, jak wygląda nowy "long"? :ph34r: Ciekawe :D

Strefa BS B po zdjęciu znad tunelu wydaje mi się jakaś krótsza, auta i box widoczny zaraz w rogu - ogólnie patrząc nawet z trupa górnego ma się wrażenie znacznego skrócenia.

Wcześniej podest na B wydawał się znacznie bardziej oddalony, może to przez podniesienie tunelów?

Słup elektryczny bliżej murka na "palmie" - ciekawa zmiana

No jestem ciekaw na ile zmienią się granaty na nowej wersji, czy "odblokują" się nowe luki, a ogólnie to chyba nawet "już mi się podoba":x

Chyba będzie teraz nieco mniej czytelna, dopasowanie kolorystyczne, większe zróżnicowanie barw.

Edytowane przez wid3l3c

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Ketchup napisał:

można by było zrobić również beta testy na jakimś serwerze w jeden weekend, co do wejścia oficjalnego w życie dd2 to może nie być tak szybko - dla przypomnienia inferno weszło w życie po 3 miesiącach w beta testach.

Faktycznie, inferno trochę im zajęło. Co do wgrania bety - na razie nic nie obiecuje, ale być może spróbujemy.

• Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawe jak to będzie z wydajnością, szkoda by było gdyby pojawiła się potrzeba zmniejszenia ilości slotów. Z niecierpliwością czekam na testowy event :D

Co do samej mapy, zasłonili ukochaną szparkę drzwi na midzie :$

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety, nowy de_dust2 to nie tylko mapa - *.bsp, a także pliki z modelami i teksturami. Łącznie zajmuje to ~650MB i nie ma możliwości dodania tej bety na serwer.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nic, trzeba czekać jak wprowadzą ją już normalnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko okaże się po wyjściu nowego DD2 bo może być "fpsożerny" jak nowe nuke w swych początkach ,a serwer przy full ludziach czasem ma zadyszkę co odczuwa się przy starcie rundy. Jak już każdy idzie w swoja stronę jest spoko.Lecz kiedy będzie dd2 nowe ciężko określić. I jestem pewien że Dziadek będzie grał łysolem :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta