root

CS: GO nowy de_dust2 (2017)

Nowy de_dust2  

31 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy podoba Ci się nowy de_dust2?

2. 2. Czy będziesz chciał, aby na naszych serwerach pozostała stara wersja de_dust2?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mi się wydaje, czy fpsy na nowym Duscie juz tak nie dropia ? Jakoś gra mi się o wiele lepiej.

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No lepiej jest fpsy mi skoczyły + 20% , wcześniej miałem około 70 teraz spokojnie 85-90,ale jakiś bląd mi wyskakuje po kilku rundach. Nie widać rąk i broni..kilka razy zauważyłem tylko na nowym dust2 .

Edytowane przez Dop35muggler

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jest częsty bug, że znika broń. Wystarczy ze zaczniesz nagrywać demko i od razu jest zatrzymasz, np record 1, stop.

Jak tam będzie dalej to chętnie zawitam nowego dusta na stałe :)

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejna ważna aktualizacja:

Release Notes for 10/24/2017

2017.10.24 - csgo_blog_tag.png

[ SOUND ]
– Added a new audio occlusion model for CS:GO ( disabled by default ). This new occlusion model much more realistically simulates the occlusion of sounds that have to travel through and around materials to reach the player. Instead of simply adjusting the volume of sounds that are occluded, this new model distorts the sounds according to the properties of the materials that the sound has to travel through. Eventually we intend to turn this feature on for all users, but at the moment it can be controlled by the convar ‘snd_occlusion’. Use ‘snd_occlusion 1’ to turn this new feature on. Feedback on it is welcome.
– Fixed a bug where some sounds would play multiple times when observing.
[ DUST II ]
– Performance optimizations on low-end and medium-end computers.
– Removed windows and awning on Catwalk for visibility.
– Moved door awning on Short A for player movement.
– Fixed slit in boxes in Lower Tunnels.
– Removed small port hole windows from towers at Short A for visibility.
– Removed grain sack from Bombsite A.
– Removed awnings from Salon on Long.
– Grenade Clipped stone trim pieces.
– Fixed room at CT Spawn eating weapons.
– Moved windows and conduits from wall looking from CT Ramp to Short A.
– Fixed a number of small holes in the world.
– Fixed fade distance on barrel at Mid.
– Upped light value on a number of windows for visibility.
– Lowered noise and contrast on some texture sets for visibility.
– Fixed non-precise clipping on dumpsters at Outside Tunnels.
– Set ‘surfaceproperty’ on Cars to ‘metalvehicle’.
– Addressed visibility on Pit.
– Removed rollup door on Salon for visibility.
– Fixed some noisy walls in Tunnels for visibility.
– Addressed some visibility issues in Back B Plat.
– Upped contrast for some cover props at Bombsite B.
– Fixed clip that players could get stuck on in Pit Plat.
– Updated radar to reflect building at Car.
– Fixed errant displacement at Side Pit.
– Added a few rooftop faces that can be seen while boosting.
[ MISC ]
– Server log dispatch over HTTP includes a new header “X-Server-Instance-Token” that will be unique number derived from that server’s command line, account token and local IP.

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Release Notes for 10/27/2017

2017.10.27 - csgo_blog_tag.png

[ DUST II ]
– Adjusted bullet penetration value of wooden doors
– Smoothed out ground displacements for more predictable grenades
– Adjusted shadow ambient color temperature
– Clip improvements to curbs
– Refined stairs at Cat to Short for movement
– Refined Window cutout model on B Bombsite to remove head shaped shadow

[ MISC ]
– Fixed a bug where sounds would sometimes play at incorrect volumes and position.
– Models will no longer be able to render at the exact origin of the world to prevent some rare rendering artifacts.
– Removed DVR warning reminder since DVR can now easily be disabled in Windows settings.
– Fixed a rare incorrect processing in sound occlusion.
– Added UI for streaming Minor Championships for ELEAGUE Boston Major in-game.
– Improved vrad performance in certain cases.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Release Notes for 11/8/2017

2017.11.08 - csgo_blog_tag.png

[ Dust II ]
– Increased overall luminance 20% for all Kasbah materials and models for visibility.
– Fixed missing textures on some polygons of tarp model.
– Fixed flashbangs not blinding player through chain-link fences.
– Fixed edging around Kasbah alcove window which had shadowing artifacts.
– Adjusted penetration value for wood doors.
– Fixed wallbang values on Mechanique Generale.
– Fixed ambient lighting values at CT spawn entrance.
– Smoothed out clipping on block stack at Mid.
– Fixed some models that were embedded in the ground.
– Fixed dev text on loading screen.
– Fixed cover props at B site that would expose player feet.

[ Audio ]
– Streamlined audio settings so players have a consistent experience. Replaced HRTF and occlusion-specific settings with an option to disable 3D audio effects, to allow compatibility for players who have conflicting audio processing occurring on their audio hardware.
– Added a voice_player_volume console command which can be used to adjust voice volume on a per-player basis.

[ GAMEPLAY ]
– removed holiday cheer.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z naszych serwerów DD2 i DD2 DM zostaje usunięta stara wersja tej mapy oraz głosowania. Być może za jakiś czas otworzymy osobny serwer z tą starą mapą, ale jeszcze się zastanawiam czy jest sens.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez AcantheR
      Witam! Od jakiegos czasu jestem graczem waszych serwerow arenowych, szczegolnie wlasnie klasycznego 64tickrate.
      Podoba mi sie ten projekt, mam nawet zakupionego vipa, by go wspierac
      Myslalem, by moze ten post bardziej dodac w watku o mapach, ale i tam istnieje informacja:

Ktorego nie znalazlem. Zatem przechodze do rzeczy!

Tak sie ostatnio zastanawialem, czy arenki maja sens? Czy moge sie rozwinac, grajac na nich?
      I pewnie, jest duzo trybow for fun, jak siekierki itp, ale z drugiej strony, naprawde poprawil mi sie aim, czy umiejetnosci kontrolowania danej broni - scout, awp, deagle, czy full auto z m4 czy ak, bo tutaj mozemy sobie ustawic swoje preferencje, i wychodzic do walki z gotowym pomyslem. I w glowie zaswiecil mi sie nowy pomysl! Co jeszcze, oprocz funu i treningu aima moglyby przyniesc arenki? Poznanie katow mapy! Mapy co prawda na serwerze takie mapki jak banan inferno, mid mirage czy rampa na nuke, ale gdybysmy tylko mieli odpowiednio dociete mapki, z konkretnymi bombside'ami, lub np lekko zmodyfikowane mapy z wingmana, aktualne mapy, to mysle ze fun bylby jeszcze wiekszy, a i podswiadomie uczylibysmy sie katow i miejscowek, w ktorych moze byc przeciwnik, i ktore sa czesto uzywane w MM
      To taki luzny pomysl, ale mysle, ze fakt, ze grajac takie arenki mozemy caly czas sie rozwijac, grajac po mapach, po ich sektorach, ktore tak dobrze przeciez znamy, mialby jeszcze wiekszy sens
      Co wy o tym uwazacie?

PS. Swoja droga, gdy mam juz okazje - co wy na to, by obnizyc prog, potrzebny do glosu rtv? Bywa to troche frustrujace, gdy oddac glos musi prawie kazdy
      Nie jestem za tym, by byla to nawet wiekszosc (>1/2) tylko moze 2/3? Lub jakis inny prog.
      Prosze o rozpatrzenie! Dzieki i pozdrawiam!
    • Przez Michu93
          Witam Wszystkich Użytkowników Serdecznie!
      Sieć Serwerów CS:GO zaprasza wszystkich do odwiedzenia naszego forum.
      I do naszych serwerów.
      Ghost-team.pl to nie tylko sieć serwerów, to coś więcej.

Przede wszystkim u nas znajdziesz:
      - Stabilne serwery! 24/7
      - Dobrą atmosferę na serwerach jak i na naszym Ghost-TeamSpeaku !
      - Profesjonalnych Techników!
      - Doświadczeni Administratorzy 
      - Błędy / Propozycje naprawiamy / dodajemy na bieżąco.
      - Dla nas NAJWAŻNIEJSZY jesteś Ty GRACZU! 

Forum - Ghost Team !
      >> Ghostbook ! << Wejdz na Facebook i polub naszą stronę!

GŁOSUJ NA GHOST-TEAM.PL [4MAPS] JUŻ TERAZ! 

GŁOSUJ NA GHOST-TEAM.PL [FFA] [GOMOD] JUŻ TERAZ! 

NIC INNEGO JAK WEJŚĆ I DOŁĄCZYĆ DO NAS!! 

• Przez  Shirke
      W tym temacie możecie składać propozycje map do wgrania na serwer. Proszę to robić przez podanie linku do danej mapy. Mile widziane będzie również napisanie jej nazwy.

Prosimy unikać map:
      zbyt dużych (>40MB po spakowaniu) zbugowanych z reklamami  
      Zalecany format wiadomości
      Nazwa mapy: Link:  
    • Przez  root
      Name links remover
      Name links remover - czyli usuwanie reklam (linków) z nicków. Jedną z chorób, na które cierpi społeczność graczy CS: GO jest wstawianie w nickach linków do stron związanych najczęściej z handlem lub obstawianiem skinów, reklam sieci serwerów itp. Najlepsze serwery CS: GO od pewnego czasu są wolne od tego problemu, dzięki temu pluginowi.

Możliwości pluginu
      sprawdzanie przy wejściu gracza na serwer oraz przy zmianie nicku czy nick zawiera reklamę zamienianie reklamy na dowolne słowo/znak (domyślnie: tylko usuwanie) automatyczna aktualizacja listy blokowanych stron wyświetlenie graczowi informacji w HUD o tym, że jego reklama w nicku została usunięta tłumaczenia pl / en możliwość ręcznej aktualizacji listy blokowanych stron, plik dostępny tutaj możliwość ręcznego dodawania listy blokowanych stron w pliku konfiguracyjnym możliwość dodania reklamy do listy za pomocą naszego interfejsu www UWAGA! Z założenia, plugin blokuje tylko reklamy które są istniejącymi domenami. Wielkość liter nie ma znaczenia. Zatem przykładowo:
      csgopotion.com - istniejąca strona do obstawiania, zostanie zablokowana
      csgopotoin.com - nieistniejąca domena (literówka), nie zostanie zablokowana
      CSGO500 - jest reklamą, ale nie jest domeną - nie zostanie zablokowana
      bets.gg - taki wpis na liście blokowany zablokuje w nickach: BETS.GG, bets.GG, BETS.gg, bEtS.gG

Instalacja
      Pobierz i rozpakuj paczkę zip z załączników w tym poście.
      Paczka zawiera:
      - plugin: name-links-remover.smx
      - tłumaczenia pluginu: name-links-remover.phrases.txt
      - listę blokowanych domen: name-links-remover.txt
      - plik konfiguracyjny: plugin.name-links-remover.cfg
      Kod:
      Długo zastanawiałem się, czy wrzucić kod pluginu, jednak doszedłem do wniosku że polscy użytkownicy nie są na to jeszcze gotowi - wkrótce okazałoby się, że plugin ma innego autora  Jeśli ktoś ma obawy co do bezpieczeństwa, polecam zdekompilować plugin tutaj.
      Dodatkowo:
      - plugin updater.smx - służy do automatycznej aktualizacji tego pluginu, można go znaleźć też tutaj
      - rozszerzenie SteamWorks.ext.so - wymagane przez updater.smx, można je znaleźć też tutaj Wgraj pliki na serwer i zmień mapę. Jeśli nie chcesz korzystać z automatycznych aktualizacji, nie wgrywaj pluginu updater oraz rozszerzenia SteamWorks  
      CVAR'y
      Plugin automatycznie wygeneruje plik konfiguracyjny plugin.name-links-remover.cfg w katalogu cfg/sourcemod. Dostępne ustawienia:
      sm_nlr_replacement "" - słowo/znak, które ma zostać wstawione w miejscu zablokowanej frazy (domyślnie: brak, czyli tylko usuwa reklamę) sm_nlr_warning_enabled 0/1 - pokazywać informację w HUD graczowi, którego nick został zmieniony? (domyślnie: 1 - tak)  
      Konfilkty
      Plugin nie powoduje konfliktów z innymi modyfikacjami. Dodałem m.in. usuwanie spacji na końcu nicku, aby był zgodny ze SMAC.
      name-links-remover.zip
    • Przez  root
      sm plugins block
      sm plugins block - czyli blokowanie komendy sm plugins - tak bardzo znienawidzonej przez właścicieli polskich serwerów CS: GO. Komenda ta pokazuje listę pluginów działających na serwerze:

Jest to pomocne przy tworzeniu konkurencyjnego serwera - umożliwia praktyczne skopiowanie całego serwera, jeśli korzysta on z publicznie dostępnych pluginów, a my poznamy ich nazwy. Jest to również pomocne, jeśli wiemy że jakiś plugin jest zbugowany i można go wykorzystać do scrashowania serwera lub przejęcia nad nim kontroli - łatwo można sprawdzić, czy plugin jest na danym serwerze.
      Mój plugin blokuje tę możliwość, a cwaniaków chcących użyć sm plugins banuje - tak, aby było wiadomo że ktoś coś kombinował. Dodatkowo, odtwarza im muzykę w tle, którą mogą zatrzymać tylko poprzez zamknięcie gry:

Możliwości pluginu
      blokowanie listy pluginów (sm plugins) blokowanie listy rozszerzeń (sm exts) blokowanie informacji o wersji SourceMod'a i Metamod'a (sm, meta) banowanie użytkowników próbujących uzyskać listę pluginów odtworzenie muzyki z youtuba w tle użytkownikowi, który zostanie ukarany wiadomość w konsoli cvary pozwalające na dostosowanie pluginu do własnych potrzeb  
      Instalacja
      Pobierz i rozpakuj paczkę zip z załączników w tym poście.
      Paczka zawiera:
      - plugin: sm_plugins_block_csgo_ph_DEMO.smx
      - plik konfiguracyjny: plugin.sm_plugins_block_csgo_ph_DEMO.cfg
      Dodatkowo:
      - rozszerzenie PTaH.ext.2.csgo.so wymagane do działania tego pluginu, można je znaleźć też tutaj
      - plik gamedata PTaH.games.txt wymagany przez powyższe rozszerzenie Wgraj pliki na serwer i zmień mapę. UWAGA! Aby funkcja banowania działała, na serwerze powinno być uruchomione SourceBans.  
      CVAR'y
      Plugin automatycznie wygeneruje plik konfiguracyjny plugin.sm_plugins_block_csgo_ph_DEMO.cfg w katalogu cfg/sourcemod. Dostępne ustawienia:
      sm_smpb_allow_root_admin "0" - czy admin z flagą "z" może zobaczyć listę pluginów? sm_smpb_ban_length "10080" - długość bana (w minutach) sm_smpb_ban_reason "Abusing sm plugins command." - powód bana widoczny w SourceBans sm_smpb_block_meta "1" - czy blokować komendę "meta"? sm_smpb_block_sm "0" - czy blokować komendę "sm"? sm_smpb_block_sm_plugins "1" - czy blokować komendę "sm plugins"? sm_smpb_console_message "If you want any plugin, just ask at http://uwujka.pl" - wiadomość widoczna w konsoli, gdy gracz użyje niedozwolonej komendy sm_smpb_video "https://youtu.be/pjOOKb-DFZs?t=35s" - dźwięk odtwarzany użytkownikowi w tle po użyciu przez niego zabronionej komendy