Feynman

Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

Rekomendowane odpowiedzi

@FAIRplay przerwy między rundami zostaną skrócone o 2-3 sekundy, ale dopiero jak pojawią się nowe dźwięki na koniec rundy. Wstępnie za 2 tygodnie.

• Lubię 1
  • Dzięki 1

signature.php?steamid=76561198033487452
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Chciałem poruszyć kwestie możliwości wyłączenia odbierania wyzwań (!Chal) pod komendą !Guns. 

Wiele razy, przez ostatnie kilka dni, zdarzyło mi się wyłączyć w !Guns możliwość przyjmowania wyzwań. Natomiast czy jest to normalne, iż po zmianie mapy, ta opcja się najzwyczajniej resetuje? Zdarza się, że jest osobą wysyłająca takie wyzwania każdemu, a czasami spamująca do danej osoby i dzięki temu zauważyłem, że komenda się resetuje po zmianie mapy. 

• Lubię 1

signature.php?steamid=76561198069671387

"Nie martw się niczym, jak trzeba, to Sectumsempra"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 21/07/2020 o 09:38, Uzi napisał:

Witam. Chciałem poruszyć kwestie możliwości wyłączenia odbierania wyzwań (!Chal) pod komendą !Guns. 

Wiele razy, przez ostatnie kilka dni, zdarzyło mi się wyłączyć w !Guns możliwość przyjmowania wyzwań. Natomiast czy jest to normalne, iż po zmianie mapy, ta opcja się najzwyczajniej resetuje? Zdarza się, że jest osobą wysyłająca takie wyzwania każdemu, a czasami spamująca do danej osoby i dzięki temu zauważyłem, że komenda się resetuje po zmianie mapy. 

Próbowałem to poprawić, ale z nieznanych mi powodów nawet po poprawkach nie chce działać, a kod pluginu challange to niestety straszne spaghetti. Jak będę miał dłuższą chwilę, może rzucę na to okiem jeszcze raz, a póki co polecam wyłączać sobie na początku mapy.

• Dzięki 1

signature.php?steamid=76561198033487452
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, mam propozycję dotyczącą serwera, chodzi o Rundy z wykorzystaniem Karabinów Snajperskich. Chciałbym apelować o usunięcie noży z takowej areny. W końcu jest to walka na Karabiny Snajperskie a nie na komandosów. Ktoś nie trafi w przeciwnika to wróg od razu naciera z nożem a w końcu nazywa się to.. Walka na AWP/Scout etc. 

Pozdrawiam. 

Salam alejkum.. Jak mnie spytasz o nick to po prostu nie odpowiem. <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak wiemy noża używamy po strzale dla szybszego przeładowania broni, dziwne byłoby używanie prawego przycisku myszy w celu wyłączenia lunety. Dziwny pomysł moim zdaniem.

• Lubię 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
22 godziny temu, Rzabcia napisał:

Jak wiemy noża używamy po strzale dla szybszego przeładowania broni, dziwne byłoby używanie prawego przycisku myszy w celu wyłączenia lunety. Dziwny pomysł moim zdaniem.

Też tak sądzę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nazwa buga:  Bug na arenkach na mapie bananie

Opis buga: Z odpowiednimi nagrodami po zakończeniu rundy (magiczne buty oraz grawitacja) na mapie banan na arenkach da się wyskoczyć poza mapę

Data/godzina/runda wystąpienia buga: Zawsze

Oczekiwane rozwiązanie: Zablokowanie wyskoku za mapę choć nie przeszkadza to nikomu to zawsze jakiś bug.

Pomogę w testach sprawdzających, czy bug został usunięty: TAK

Nazwa buga: Bug na arenkach na mapie minecraft ramps

Opis buga: Na mapie minecraft ramps (chyba tak sie nazywa) na jedej ze ścian jest niebieska textura na którą da się wskoczyć a wydaję mi się że nie powinno tak być

Data/godzina/runda wystąpienia buga:  Zawsze

Oczekiwane rozwiązanie: Przesunięcie textury w inne bardziej nie wspomagające miejsce bądź jej usunięcie

Pomogę w testach sprawdzających, czy bug został usunięty: TAK

Z góry przepraszam za nazwy bugów ale nie miałem zielonego pojęcia jak je nazwać :P 

Miłego wieczoru Pozdrawiam B|

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nazwa buga: bug na arenie  mapa banan

Opis buga:mozna wypasc poza mape i zabic kolege spod mapy

Data/godzina/runda wystąpienia buga: podczas calej mapy 

Oczekiwane rozwiązanie: usuniecie tej mozliwosci albo ustawienie bariery

Pomogę w testach sprawdzających, czy bug został usunięty: TAK/NIE TAK

signature.php?steamid=76561199023422876&

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę, musisz być w ciągłym ruchu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta