Feynman

Regulamin

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin serwerów uwujka.pl

1. Na serwerach ZABRONIONE jest:

- oszukiwanie (cheatowanie,podawanie infa na zew. komunikatorze)

- utrudnianie gry

- celowe team kille

- obrażanie

- puszczanie muzyki

- spamowanie

- podszywanie się pod admina

- dyskutowanie z adminem

- reklamowanie

- handlowanie itemami

- używanie mikrofonu bez mutacji

- omijanie blokad, w tym również "Steam Family Sharing"

- wysoki ping / lagi na serwerach TR128

2. Na serwerach DOZWOLONE jest:

- raszowanie

- kampienie

- przeklinanie (kurwy itp.)

3. Gracze mają wykonywać polecenia admina.

4. Demka przechowywane są na stronie przez 7 dni - jest to okres czasu, w którym można odwołać się od nałożonego bana. Po okresie 7 dni od przyznania bana, nie można się od niego odwołać, chyba że zarząd zadecyduje inaczej.

5. JEŚLI NIE AKCEPTUJESZ REGULAMINU - ROZŁĄCZ SIĘ.

Życzymy milej gry i zapraszamy do rejestracji na http://uwujka.pl

Aby wyświetlić regulamin na serwerze, wpisz w czacie !regulamin. Propozycje zmian w regulaminie można składać poniżej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez  tR1N
      Witajcie ! 
      Serwery uwujka.pl ruszają z kolejnym giveaway-em!

Już we wtorek, 23 kwietnia 2019 roku
      AWP | Gałęźnica [RYNEK | ZBADAJ W GRZE]
      znajdzie nowego właściciela!

Aby wziąć udział w losowaniu, należy kliknąć serduszko "Lubię" przy tym poście:

Powodzenia!

Sponsorem nagrody jest @tR1N.

Regulamin
      1. W losowaniu może wziąć udział każdy: gracz, użytkownik, administrator
      2. Szanse na wygraną są takie same dla każdego - każdy otrzymuje tylko jeden los, niezależnie od tego do jakiej grupy użytkowników należy.
      3. Aby dodać reakcję "Lubię" i wziąć udział w losowaniu, trzeba posiadać minimum 1 post na forum - można to osiągnąć np. poprzez przywitanie się z nami.
      4. Losowanie odbędzie się poprzez wygenerowanie listy użytkowników, którzy odpowiedzieli w tym temacie i wrzucenie jej na jakąś powszechnie znaną stronę z losowaniami. Data / godzina losowania: 2019/04/23 21:00. Temat zostanie zamknięty 2 godziny przed rozpoczęciem losowania.
      5. W  poście zamykającym temat poinformujemy kto został zwycięzcą.
      6. Zwycięzca ma 24 godziny na skontaktowanie się ze mną przez PW na forum w sprawie odbioru nagrody. Jeśli tego nie zrobi w podanym czasie, wylosujemy inną osobę.
      7. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 24 godzin od skontaktowania się.
      8. Wszelkie próby oszustwa - czyli przykładowo założenie kilku kont na forum tylko w celu wielokrotnego wzięcia udziału w tym samym losowaniu karzemy banem permanentnym na serwery i forum.
    • Przez makrynus
      Cześć,

Mam dziwny problem z cs go, a mianowicie:
      Po uruchomieniu gry normalnie odpala się menu, lecz co kilka sekund ekran się wiesza i nie mogę w tym momencie nic zrobić. Po ok. 10 sekundach aplikacja się crashuje i pojawia się komunikat: "dostęp aplikacji csgo.exe do sprzętu graficznego został zablokowany". Szukałem na wielu forach porad jak zniwelować ten problem, ale bez skutku. Próbowałem uruchamiania jako administrator, reinstalowania sterowników karty graficznej (ręcznie i poprzez narzędzie amd), ale nic nie pomaga. Dodam, że miewałem ten błąd już na dysku HDD, a po zmianie na SSD dalej występuje - nie wiem czy może to mieć jakieś znaczenie. W panelu sterowania Radeon ustawiłem wysoką wydajność dla csgo.exe, a po włączeniu gry wartość w panelu sterowania w sekcji mojej karty graficznej Radeon  często skacze do 100% by później diametralnie się obniżyć. W BIOS'ie wyłączylem kartę graficzną Radeon by przetestować czy na Intelu zadziała i zadziałało. Gra uruchamia się i mogę grać, lecz na 40-50fps'ach. Gdybym włączył samego Radeona wyskakuje błąd i gra nie chce się nawet uruchomić. Czy ktoś mógłby mi jakoś pomóc?

Moja specyfikacja:
      AMD Radeon R9 M375
      Intel HD Graphics 5500
      laptop: Lenovo Z51-70

Dodam, że nie znam się jakoś świetnie na tym wszystkim i wszystko co wcześniej opisywałem, czerpałem z innych źródeł, więc proszę o wyrozumiałość.
      Może ktoś ma jakiś alternatywny pomysł?
    • Przez  Jula
      Cześć, chciałabym zaproponować taka mała zmianę..  mianowicie dodanie do reakcji "zaskoczony" . Często przeglądając forum brakowało mi właśnie możliwości dodanie tej reakcji, a "zmieszany" też zbytnio nie odpowiadał.
      ? <-- nie wiem czy ta emotka będzie się prawidłowo wyświetlać bo dodaje ją z fona, ale mniej wiecej taką miałam na myśli. 
      Może to głupie, ale postanowiłam o tym napisać zawsze można dac do kosza Pozdrawiam 
    • Przez  root

1:100688217 - profil - wygląda dość legitnie, czyż nie? 83 gry, konto od 4 lat, 22 lvl Steam  Polecam cały filmik, bo stopniowo się rozkręcał.
  • Popularny