LukuKuku

[Skarga] autorstwa LukuKuku

Rekomendowane odpowiedzi

• Skarga na:
    gracza
  • Nick/SteamID osoby, na którą składasz skargę:
    AWPie#dolchcesz / 1:146720380
  • Data:
    04.12.2017
  • Godzina:
    10:00-12:00
  • Serwer:
    CSGO DD2
  • Mapa:
    dd2
  • Opis zdarzenia:
    Demko z 11:45-12:36. Gościu grał za pewnie, ale kiedy zrobił na mnie 2 dziwne fragi pomyślałem, że zobaczę jego grę. Tak więc obserwowałem go ze speca. Później przejrzałem jeszcze demko od początku bo chciałem się upewnić oraz zobaczyć jego grę na początku bo wtedy go nie obserwowałem. Myślę, że nie ma co więcej opisywać tylko trzeba zobaczyć demko. Dla mnie gościu pali się już w pierwszych minutach. Może dodam jeszcze, że gościu na jakiegoś skillowego aimowo boga nie wygląda i to widać. Ponadto jego movement daje wiele do życzenia. Celownik też dość często po ziemie i ścianach. Jednak nie przeszkadza mu to w robieniu 60 kili do 10 dedów w około 20 rund. PS Dodaje jeszcze raz post, ponieważ wcześniejszy został przeniesiony do kosza i nie rozpatrzony. Dodam, że we wcześniejszym poście po 30 godzinach nie dostałem odp wstępnej, która powinienem otrzymać po 24 godzinach. Natomiast za nadpisanie posta dostałem warna (co jest dziwne i niezrozumiałe w kontekście sprawy w jakiej napisałem) w mgnieniu oka. ehh sami łamiecie swój regulamin szkoda słów :/
  • Dowody:
    http://535414.node89.pukawka.pl/dem-de_dust2-1512384300-1512387360.zip

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj.

Jak tylko wrócę z pracy to przejrzę demo. Mam nadzieję, że to wystarczy jako "wstępna odpowiedź". 

Pozdrawiam,

Siudzix

#edit.

Wstępna diagnoza - pan odpalony.

Zaczyna grę po stronie TT. W pierwszej rundzie 2x prefire przez drzwi na longu - CT biegnie w stronę bramy i w ostatniej chwili się zatrzymuje, a podejrzany oddaje strzał.

Strzelanie z AWP przez bramę prawie idealnie. Kilka razy zdarzyło się, że wyczekiwał graczy, bo wiedział, że zaraz wyjdą. Wystarczy obejrzeć parę akcji by dojść do wniosku, że nie jest to naturalne. Ucieczki w trakcie przeładowywania czy wyboru granatów idealnie jak gracz przeciwnej drużyny ma wychylić. Jeśli wie, że nie ma nikogo to tego nie robi. Będąc na gali, na której jest granat dymny wcelowuje się od razu w miejsca, w których wyjdą gracze na site - nie sprawdza czy przypadkiem ktoś za tym dymnym nie stoi. Też akcja w której wskakuje na box'a przy gali i kucając przekręca myszką w prawo, żeby upewnić się, że nikogo tam nie ma po czym znów patrzy na środek i dopiero potem wstaje i jak gdyby nigdy nic wskakuje na galę bez upewnienia się wcześniejszego, że nikogo tam nie ma.

Jeśli wiem, że nikogo nie ma to po co sprawdzać ?

#potwierdzoneinfo

• Dziękuję 1

generImg3ee03.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja skarga została rozpatrzona POZYTYWNIE.

Zgłoszona osoba została ukarana. Jeśli skarga dotyczyła:

• cheater'a
  • osoby rażąco łamiącej regulamin
  • admina

otrzymasz od nas VIP'a.

Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.