Maruda

[Prośba o odbanowanie] Maruda

Rekomendowane odpowiedzi

• Kiedy dostałem bana?
    15.12.2017
  • Rodzaj bana:
    MUTE,GAG
  • Powód bana:
    "Obrażanie adminów."
  • Na jaki okres czasu dostałem bana:
    do roku
  • Moje SteamID:
    0:26658890
  • Opis zdarzenia:
    Podczas kolejnego crasha serwera zauważyłem, że głos graczy się zmienił, zacząłem o to wypytywać grających, a dokładniej o to czy widzą różnicę, po chwili zauważyłem że nieodpowiadają oraz, że nie mogę nawet nic napisać. Trzy razy zresetowałem grę po czym zobaczyłem, że wpisując rank, co robię stosunkowo często, nie wyświetla się mój tekst, wpisałem w google uwujka bany i spojrzałem, że widnieję w gagu i mucie na 3 miesiące, ban z godziny 22:07.
  • Dlaczego powinienem zostać odbanowany:
    Ban jest nieuzasadniony, być może został przypadkiem wklepany przez console podczas naprawiania serwera, ponieważ swojej osobie nic do zarzucenia nie mam. Rozumiem organizacje serwera oraz przymus pisania próśb, wniosków, ale trochę mnie to dziwi, iż ja jako osoba, która jakby na to nie spojrzeć utożsamia się z tym serwerem, na którym gra w sumie już chyba więcej niż 5 lat, z większymi, mniejszymi bądź bez przerw musi wypisywać takie rzeczy na stronach internetowych, by móc dalej czerpać przyjemność z gry. Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
44 minuty temu, root napisał:

No to posłuchaj swoich wypowiedzi:

http://demka.mojeserwery.pl/c9bd60/auto-20171215-2206-de_dust2.zip

Co masz na ten temat do powiedzenia?

Dziękuje za przeklejenie poradnika cd demka.

A jeśli chodzi o swoje wypowiedzi, to jest to dokładnie rzecz, nad którą się czasami zastanawiam, a mianowicie mam na myśli to, iż jest grono stałych graczy, część z nich wyjadaczy, część z nich zwykłych, którzy grają na serwerze, gdzie po prostu nie jest kojarzona. Wszędzie, w każdym środowisku panuje specyficzne poczucie humoru, sam jeśli chodzi o moje życie służbowe to się właśnie w tak specyficznym obracam, a tutaj mam ewidentnie wrażenie, że lagujący serwer przeważył o moim banie. W momencie gdy head admin próbował ogarnąć serwer, który już któryś dzień nie daje rady wyskakuje gość który wypytuje, za co pieniądze bierzecie, w domyśle administracja. Bo tak było w demku, co do niego, to polecam zainteresowanym, siedzącym na forum, jest może nie tyle co śmieszne, aczkolwiek dla mnie trochę, mimo mojej średnio ciekawej w tym momencie sytuacji, co specyficzne.

W moim odczuciu mogę się nazwać starym wyjadaczem, niekoniecznie się to przekłada na kd i topke serwera, ale jeśli ktoś mi powie CSS, ja odpowiem uwujka. I to nie jest pusty frazes, a fakt, ponieważ podczas swojej chyba 8smio letniej kariery w tej średnio świeżej już grze w momencie gdy zaczynałem ją ogrywać grałem w sumie przeważnie tylko na 3 serwerach czy tam hostingach. I od 6ciu lat jest to uwujka,  większymi bądź mniejszymi przerwami.

Ale podsumowując, a którymś crashem, wchodząc do gry, widząc w większości znajomych, typu artiego i frediego, leniwie strzelając przez środek mapy podczas rozgrzewki zacząłem sobie żartować, ktoś nie wychwycił mojego żartu, czemu? Bo być może mnie nie zna. Pytałem za co pieniądze bierzecie, skoro to w domyśle nie działa, wyskakujący komunikat o podziękowaniu za wspieranie serwa ostatnio już był z tego co pamiętam na serwerze komentowany - a ja sam w sumie nie wiem czy to nie przez jakieś moje ustawienia bo nie chce mi się wierzyć, że reklamy wyskakujące 5-8 razy na początku mapy przed przejściem do drużyny miałyby zachęcić do zakupienia vipa? Były celowym zabiegiem? Nie przechodzi mi to przez myśl - tak kojarzę grę na tym hostingu, tak kojarzę wujka - jako grupkę osób, z którymi można zawsze pożartować.

Podsumowanie podsumowania? Widząc artiego i inne osoby, z którymi się gra, z którymi się wyzywa, przekomarza, z którymi się żartuje między rundami zacząłem wypytywać czemu to nie działa, czemu (kolejny raz po crashu wchodzę, bo gdzie indziej nie widzę sensu szukać rozrywki jeśli chodzi o CSA) kolejny raz wbijam po crashu i czekam, aż serwer nie klęknie i będę mógł spokojnie popykać do końca wieczora.

Jako potwierdzenie, jeśli ktoś nie zna mojego żartu, proszę się wsłuchać w stwierdzenie "ma być", oraz zwrócić uwagę w moje płynne przejście w temat zmiany mapy, "oleczke, aurelke byśmy zagrali, czy dasta wolicie?" - Skoro serwer chodzi, wracamy na poprzednią mapę i kontynuujemy rozgrywkę.

A na ostateczne potwierdzenie informuję, iż nie mam vipa i nie miałem, więc jak śmiałbym wypytywać za co ktoś pieniądze bierze, skoro gra nie działa, skoro pieniędzy nie daję? Hipokrytą nie jestem:)

Apeluję o zastanowienie się czasem, albowiem nie jestem pierwszym lepszym graczem, który wchodzi raz miesięcznie albo gra i swoją osobą nie zostawia nic na serwerze, czynnie gram na serwerze, prowadzę rozmowy, żartuje, uspokajam, sam podjudzam, jak zwykły człowiek, oraz jak zwykły człowiek, nie 24ro godzinny gracz nie mam czasu na takie proszenie się.

Jako poważny gracz chciałbym zaznaczyć tylko, iż jeśli gram w jakąś grę to to jest co CSS, jeśli gram w CSS to jest to uwujka i żaden inny serwer. Jeśli mam mieć na nim gaga, muta, to wolę kupić nowego coda za 200zł, który będzie podobny. Jaki? Bez żartów, bez śmiechu, bez ranku, bez rozmawiania z ludźmi, którzy czują ten klimat, przejdę na zwykłą grę dla kasy, która zginie śmiercią naturalną za 2 lata z powodu braku serwerów dedykowanych. Rozumiem niezrozumienie żartu, aczkolwiek zaznaczam chyba po raz kolejny, nie jestem losową osobą na serwerze, jestem osobą z charakterem, która przewijała się przez niejednego top1, z którym się długie godziny śmiała na serwerze i nie tylko, po czym każda z tych topek odeszła w swoją stronę a ja praktycznie co roku wracam na wujka i bawie sie nadal tak samo dobrze, jak w 2009, gdy zaczynałem grę, bo czuję brudny klimat serwera, na którym jest w weekend 32 graczy, z których kazdy ma cos madrego do powiedzenia, nie zawsze coś miłego, zawartego w regulaminie ale za to lubię ten klimat, tak jest uwujka.

Edytowane przez Maruda

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam nw czy to coś pomoże ale potwierdzam ze to był żart ze strony marudy tak jak jego nick musi trochę pomarudzić ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć, dzięki arti bardzo za opinię, podbijam ją - żartowałem. Tak jak Cie widziałem na serwerze i widziałem, że też czekasz, aż serwer się ustabilizuje tak mój monolog był prowadzony po części do Ciebie - widząc znajome twarze gadałem takie głupoty:), jakby byli sami obcy mi gracze to bym się prawdopodobnie nie odzywał, bo nie znam po prostu więc i po co pajacować do kogoś kogo się nie zna.:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE.

W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, na PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a.

Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.