lukaszmaniu

[Podanie na administratora] lukaszmaniu

lukaszmaniu  

5 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek lukaszmaniu?

• Tak
      1
    • Nie
      4

Rekomendowane odpowiedzi

• Nick:
    ŁuKaSz:)
  • Moje SteamID:
    1:44080534
  • Doświadczenie:
    kilka lat na 1.6
  • Serwer:
    CSGO ARENA
  • Składki:
    Już pomagam w opłacaniu serwerów (posiadam VIP'a). Po otrzymaniu admina będę dalej pomagać.
  • Status VAC:
    Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam.
  • Facebook/Steam:
    Polubiłem stronę na Facebook'u.
  • Dlaczego ja:
    Kurcze pieczone nie wiem sam (co nie napiszesz zawsze się znajdzie ktoś co znajdzie coś :)) czasami po prostu ktoś nadużywa mikrofonu(muzyka przeciąganie słówek itp) a głosowania wychodzą w 90% na nie bo ktoś nie zagłosuje. finansowo jestem w stanie pomagać ale nie mogę się zadeklarować w 100% mam rodzinne. Jeśli czegoś zapomniałem to pisać.
  • Deklaracja:
    Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Upublicznij proszę profil

2. Strasznie mało masz ugrane na arenie. jako że łukaszów jest sporo ale z ":)" tylko jeden to stawiam że to są twoje godziny

https://www.gametracker.com/player/Łukasz%3A)/193.33.176.95:27015/  Ewentualnie podaj inne swoje Nicki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jest publiczny  już choć masz racje mogę nie mieć przegrane 50h :(

szkoda że to mnie wyklucza na starcie :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 minut temu, lukaszmaniu napisał:

szkoda że to mnie wyklucza na starcie :(

Absolutnie Cię to nie wyklucza, jednakże wpływa na Twoją kandydaturę krytycznie, a w jakim stopniu to już zależy od oceniających.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Who are you? -_- Nie wiedziałem cię ani razu na arenie. Chyba że grałeś pod innymi nickami. Aktualnie jestem na nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nasz próg minimalny rozegranych godzin to 50h a Ty masz połowę tak już Wam policzę to jest 21,23,24 yy 25h.

https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.95:27015/top_players/?query=Ł+u+K+a+S+z+%3A)

Wczoraj miałem okazję pograć gdy byleś na serwerze i powiem języczek to też masz egzotyczny - ( wyjaśnienie słowa - niektórzy mogą mieć problem )

16 godzin temu, lukaszmaniu napisał:

finansowo jestem w stanie pomagać ale nie mogę się zadeklarować w 100% mam rodzinne

Stać Cię na VIPa to i z tym dasz sobie radę - bez przesady, że przez 15zł nie wyżywisz rodziny. @Dop35muggler - odejdź ode mnie, nie mów tego bo Cie zjem.

Z tyloma godzinami nie możesz być rozpoznawalny - kolejny podstawowy próg do osiągnięcia - Ty jesteś właśnie na wysokości progu.

Konto jest pod podanie oraz samo ono jest tandetne

Żeby nie było, że same minusy to Twoim największym plusem jest Imię - best of the best, wiem co mówię.

Podsumowując:

tenor.gif

• Lubię 1

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.:

• niespełnienie wymagań
  • niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie
  • prywatny profil Steam
  • brak zainteresowania ze strony gracza
  • brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii
  • wcześniejsze bany lub blokady VAC

Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc.

Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.