koziu

HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPOCIE TUREK 2018

Rekomendowane odpowiedzi

 

HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPOCIE TUREK 2018

 

 

 

HIRO Quersus Puchar Polski w E-Spocie TUREK 2018

Data: 17-18 Marca 2018r.

Adres Imprezy: 

Hala Widowiskowo-Sportowa w Turku, ul. Parkowa 3, 62-700 Turek

ZAPISY:

1. Aby móc uczestniczyć w eliminacjach jak i zostać zaproszony najpierw należy wypełnić formularz zgłoszeniowy >>>LINK<<<

a) Jeżeli ktoś zapisze się do eliminacji bez wypełnionego formularza zostanie zbanowany.
b) Wymiana więcej jak 2 zawodników po wygraniu miejsca w eliminacjach skutkuje utratą slota.

c) Wpisowe obowiązuje wszystkich, całe wpisowe zostaje przeznaczone do puli nagród.

d) Wpisowe wynosi 250zł od zespołu.

2. Osiem miejsc jest do wygrania poprzez eliminacje online zaś kolejne są przyznane przez organizatorów

COLLAPSE TITLE

 

ELIMINACJE ONLINE: 

1. Runda 
https://beta.faceit.com/pl/csgo/tournament/fcb77d4e-0e64-4c5c-8275-f263b44b486c
19 LUTY 2018, 20:00:00

Status: Zakończone
Wygrywa:
– Fratis e-sports
– Sfraguj.pl Yellow

2. Runda 
https://beta.faceit.com/pl/csgo/tournament/ec9dfdd7-cace-43d5-9b1b-835ba1279f52
20 LUTY 2018, 21:00:00

Status: Zakończone
Wygrywa:
– Proskilled
– Klan Dark Venom

3. Runda 
https://beta.faceit.com/pl/csgo/tournament/fcc2a3ac-8c78-4466-a671-194c619ca37d
21 LUTY  2018, 21:00:00

Status: Zakończone
Wygrywa:
– Onca Gaming
– HandSome

4. Runda 
https://beta.faceit.com/pl/csgo/tournament/0873a283-add7-408d-b210-4db7050bbbad
22 LUTY 2018, 21:00:00

Status: Otwarta
Wygrywa:
– TBA
– TBA

ZAPISANE ZESPOŁY:

 

1.GROM Clan Zaproszono

2.EVOLVE by ITHardware.pl Zaproszono

3. Vex.eSport Zaproszono

4.0HS Slot za turniej online

5.HowYouLikeMeNow (HYLMN) Zaproszono

6.Mayhem Makers Slot za turniej online

7.TBA

8.TBA ZASŁUGI W PROMOCJI IMPREZY

9.Fratis e-sports Slot z eliminacji online tura#1

10.Sfraguj.pl Yellow Slot z eliminacji online tura#1

11.Proskilled Slot z eliminacji online tura#2

12.Klan Dark Venom Slot z eliminacji online tura#2

13.Onca Gaming Slot z eliminacji online tura#3

14.HandSome Slot z eliminacji online tura#3

15.TBA Slot z eliminacji online tura#4

16.TBA Slot z eliminacji online tura#4

16 Drużyn

Grupa A,B,C,D

Zawodnicy mają zjawić się o 7:20 w celu weryfikacji (z grupy A; zawodnicy innych grup – 1h przed pierwszym ich meczem)

HARMONOGRAM:

17 MARCA (SOBOTA) 2018R. 

 Grupa A Start 1 Tury 8:00

 

A1 Vs. A2

A3 Vs. A4

 

 Grupa A Start 2 Tury 9:15

 

A1 Vs. A3

A2 Vs. A4

 

 Grupa A Start 3 Tury 10:30

 

A1 Vs. A4

A3 Vs. A2

 

 

 Grupa B Start 1 Tury 8:00

 

B1 Vs. B2

B3 Vs. B4

 

 Grupa B Start 2 Tury 9:15

 

B1 Vs. B3

B2 Vs. B4

 

 Grupa B Start 3 Tury 10:30

B1 Vs. B4

B3 Vs. B2

 

 Grupa C Start 1 Tury 11:40

 

C1 Vs. C2

C3 Vs. C4

 

 Grupa C Start 2 Tury 12:50

 

C1 Vs. C3

C2 Vs. C4

 

 Grupa C Start 3 Tury 14:30

C1 Vs. C4

C3 Vs. C2

 

 

 Grupa D Start 1 Tury 11:40

 

D1 Vs. D2

D3 Vs. D4

 

 Grupa D Start 2 Tury 12:50

 

D1 Vs. D3

D2 Vs. D4

 

 Grupa D Start 3 Tury 14:30

D1 Vs. D4

D3 Vs. D2

 

 Ćwierćfinały 1:  17:00

 

TBA Vs. TBA

 Ćwierćfinały 2:  17:00

 

TBA Vs. TBA

 Ćwierćfinały 1:  17:00

 

TBA Vs. TBA

 Ćwierćfinały 2:  17:00

 

TBA Vs. TBA

Koniec ~21:00

 

18 MARCA (NIEDZIELA) 2018R. 

Zawodnicy mają się zjawić o 9:30 w celu weryfikacji

 

Półfinał 1: 10:00

 

TBA vs TBA

Półfinał 2: 10:00

 

TBA vs TBA

 

Finał 13:00

 

TBA vs TBA

 

Mecz o 3 Miejsce 13:00

 

TBA vs TBA

 

Koniec ~17:00

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.