ziomom

[Podanie na administratora] ziomom

ziomom  

13 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek ziomom?

• Tak
      4
    • Nie
      11

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
  • Nick:
    paN
  • Moje SteamID:
    1:83765837
  • Doświadczenie:
    Brak doświadczenia jako admin.
  • Serwer:
    CSGO MIRAGE
  • Składki:
    Już pomagam w opłacaniu serwerów (posiadam VIP'a). Po otrzymaniu admina będę dalej pomagać.
  • Status VAC:
    Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam.
  • Facebook/Steam:
    Dołączyłem do grupy Steam.
  • Dlaczego ja:
    Witam. Mam na imię Mateusz, w grze znany jako paN. Myślę jak i słyszałem od różnych ludzi, że jestem osobą: miłą, pomocną (Oczywiście jak tylko umiem), miejącą poczucie humoru ale i poważną w zależności jaka nastąpi sytuacja. Obecnie zajmuję się kontrolowaniem produkcji szyberdachów do Mercedesa ,,S'' klasy w firmie " Webasto ", lecz w wolnym czasie, a nawet w pracy znajdę czas, by pograć na owym serwerze (Only Mirage "uwujka.pl" ). Moje zainteresowania to: Siłownia, Muzyka, CS:GO, Mechanika Samochodowa. Dlaczego ja?: Spełniam warunki rekrutacji. Pomagam innym na serwerze. Wspieram i będę wspierał serwer poprzez składki na niego. Myślę, że pokazuje się z jak najlepszej strony na serwerze jak i poza nim. Nie jestem nerwowym graczem. Myślę, że zaczniemy współpracować i rozwijać serwerownie uwujka.pl jeszcze bardziej. Pozdrawiam całą administrację i wszystkich graczy uwujka.pl Mateusz (paN)
  • Deklaracja:
    Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.
Edytowane przez N3xus
  • Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć.

Skill słaby... Ale tak do temu przejdźmy heh

Na serwerze rozpoznawalność masz, godziny też pewnie powyżej 50, ale to się jeszcze dowiemy :D

Co do zachowania, nie mam negatywnej opini. Tylko czasem więcej opanowania i powagi

Podanie krótkie i po części na temat. Ale mogłeś sie bardziej wysilić 

Czekam na info co do SB i tych godzinek.

Jak wszystko będzię okej to jestem na TAK

• Dziękuję 1

„Kto nie uwierzy we własny rozwój, ten na zawsze pozostanie szarym przechodniem.” —Johann Wolfgang Goethe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Godziny jak pisze kolega wyżej w porządku.

Spełnia wymagania w tej kwestii.

SourceBans czysty.

Noo zobaczymy, co z tego będzie ;) 

• Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
15 godzin temu, Smiay napisał:

Cześć.

Skill słaby... Ale tak do temu przejdźmy heh

Na serwerze rozpoznawalność masz, godziny też pewnie powyżej 50, ale to się jeszcze dowiemy :D

Co do zachowania, nie mam negatywnej opini. Tylko czasem więcej opanowania i powagi

Podanie krótkie i po części na temat. Ale mogłeś sie bardziej wysilić 

Czekam na info co do SB i tych godzinek.

Jak wszystko będzię okej to jestem na TAK

Jak napisała niżej Marmolada i Kroepniek godziny są jak i SB również nie stwarza problemu :) A co do mojego tematu, większość z was poznała mnie w jakimś stopniu na serwerze i uważam, że to co napisałem o sobie jest dobrym początkiem na współprace :)

Edytowane przez ziomom

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety masz za małe poparcie graczy. 

• Smutno 1

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.:

• niespełnienie wymagań
  • niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie
  • prywatny profil Steam
  • brak zainteresowania ze strony gracza
  • brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii
  • wcześniejsze bany lub blokady VAC

Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc.

Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

• Zmieszany 1

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.