LadyMarmolada

Propozycje zmian maj 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Ja trochę dopowiem.

Jeżeli macie jakiekolwiek pomysły (na round sound, na nowe mapy, nowe pluginy) to zawrzyjcie je w swoim pomyśle. Nie rzucajcie pustymi sloganami, tylko konkretnie: "Taka i taka muzyka, taki, a taki plugin, taka mapka etc. etc. etc.

Z góry dziękuję.

• Dziękuję 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyłączenie keva w pierwszej rundzie (pistoletówki), a co chwile o to  jest płacz na serwerze, że trafił w głowę i nie zabił delikwenta.

• Lubię 1

i'm not racist. I hate everyone.

signature.php?steamid=76561197976425074&appid=730

uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy w naszej sieci był już poruszany temat serwera: Zombie Escape?

z chęcią pomogę z tłumaczeniami

signature.php?steamid=76561198832970705

"Don't you think that it's boring how people talk?"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, LoveMe napisał:

Czy w naszej sieci był już poruszany temat serwera: Zombie Escape?

Tak.

10 minut temu, szafa napisał:

Wyłączenie keva w pierwszej rundzie (pistoletówki), a co chwile o to  jest płacz na serwerze, że trafił w głowę i nie zabił delikwenta.

Niestety, nie jest to aktualnie możliwe. 

4 godziny temu, szpok napisał:

Można by wprowadzić nowe round sound'y bo te już są nudne(w kółko jedno i to samo :/).

Dodamy, poprawimy też błąd który zgłosiłeś.

• Dziękuję 2

signature.php?steamid=76561198033487452&

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

CSGO FFA wymusza granie DD2 przy malej ilości osób, nawet nie dochodzi do głosowania i wtedy to już w ogóle wszyscy uciekają.

• Lubię 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na serwerach CSS dodałem plugin restartujący serwer, gdy nie ma na nim graczy - pomoże to rozwiązać problem z brakiem możliwości wejścia na  serwer gdy działa bez przerwy ponad 1200h...

30 minut temu, heawyhfr napisał:

CSGO FFA wymusza granie DD2 przy malej ilości osób, nawet nie dochodzi do głosowania i wtedy to już w ogóle wszyscy uciekają.

Dzięki za zwrócenie uwagi. Faktycznie, następna mapa jest zmieniana na DD2 jeśli na serwerze jest mniej niż 10 osób, a jeśli już jest DD2 to na MIRAGE. Obecnie DD2 nie jest aż tak lubianą mapą jak dawniej. Zmienię ten limit na 4 osoby, dodam też starą wersję DD2 do wyboru w głosowaniach.

Aktualne listy map z serwera CSGO FFA

Dzień

Spoiler

de_dust2
de_mirage
de_cache
de_inferno
de_overpass
de_train
cs_italy
cs_office
de_nuke
de_cbble
de_kismayo_w
de_favela
de_aztec
de_dust
cs_assault
de_empire_w
de_pripyat
de_royal_w
de_westwood_w
cs_motel_w
de_favela_w
de_overgrown_w
de_castle_w
de_canals

Noc

Spoiler

de_dust2
de_mirage
de_cache
de_inferno
cs_italy
cs_office
de_nuke
de_cbble
de_aztec
de_westwood_w

Coś dodać lub usunąć? Listy działają na zmianę od 10 do 22 i od 22 do 10. Może trochę godziny przesunąć?

Dzięki za propozycje, wszystkie ważniejsze na koniec nagrodzimy VIP'ami.

A na razie spierdalam na siłkę, elo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moje propozycje to: 

- wyłączenie vipom śledzenia wszystkich graczy.
- włączenie czatu głosowego po śmierci (dla drużyny oczywiście) 

Spamu głosowego raczej nie będzie bo zwykle 3 może 4 osoby mają mikrofon na cały team.

Chodzi mi o serwer FFA.

• Haha 1
  • Zmieszany 1

graphic.png 76561198116449820.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Losowy vip na każdej mapie.Co mape na rozgrzewce losowany jest vip

• Zmieszany 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już rozmawiałem z Sebkiem aby dodać jakieś nowe mapy na CSS FFA,  :) dziękuję za uwagę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 30.04.2018 o 22:57, root napisał:
W dniu 30.04.2018 o 22:44, szafa napisał:

Niestety, nie jest to aktualnie możliwe. 

Rzuciłem pluginem (na PW), który pisałem dla siebie. Może w przyszłości dodasz taką "możliwość" :-)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam chciałbym, aby na serwerze było info po śmierci np. 5s dużo lepiej będzie się grało. :) 

• Lubię 1
  • Haha 1
  • Smutno 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej, dzieje się nagminnie tak, że kiedy jedna drużyna wygrywa, to zaraz do niej uciekają ludzie, i co chwilę jest np. 6 graczy vs 8.
To, że system balansu przeniesie kogoś z powrotem niewiele pomaga, bo za chwile dzieje się to samo.

To powoduje , że po chwili ludzie z serwera uciekają, szczególnie ze słabszego teamu i zaraz jest np.  gra 3 vs 7, a chwilę później serwer prawie pusty.

Zastanówcie się, czy nie zablokować jakoś możliwości przechodzenia z gorszego teamu do lepszego, lub coś innego żeby temu zaradzić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Nie po to chyba jest to pakiet VIP, aby było teraz wprowadzanie nefrów i równanie go z wszystkimi innymi graczami. 10zł to w mojej ocenie nie majątek miesięcznie, jak ktoś ma problem z graniem tylko i wyłącznie za free na tym serwerze, to niech zakupi sobie raz pakiecik VIP i wtedy ew. po pobawieniu się jako VIP wprowadza takie pomysły - myślę, że taki delikwent z większości swoich pomysłów by jednak wtedy zrezygnował. 
Już wystarczy, że darmowy granat WallHack został zabrany z każdej rundy i teraz wpada randomowo do gracza. Uważam, że pełny kewlar + mały bonus cashu na start jest akurat warte tą dychę - pomijam ruletkę bo to częściej jest minus niż plus (ale dlatego to właśnie "ruletka").

Co do pomysłu darmowy VIP dla jednej osoby z teamu raz na rundę - jestem za, ale myślę, że to nie zda egzaminu, CHYBA, ŻE -> Musiałby być jakiś komunikat na początku rundy, łatwy do zauważenia, kto jest teraz FreeVIPem (albo runde wcześniej, kto będzie teraz) - albo może lepiej aby osoby te były VIPami przez 2 rundy pod rząd - nie każdy zdąży odłożyć sobie cash na AWP w czasie jednej rundy itp. itd. - to już do przemyślenia przez administracje, nie mój chlew więc nie będę gospodarzył.

Co do pomysłu na nową muzykę - też jestem za. Ja tam słucham wszystkiego, mogą to być piosenki z top list itp. Ew. załóżcie specjalnie wątek odnośnie muzyki, gdzie raz na dwa miesiące będzie zmieniana playlista serwera i tam ludzie będą mogli wrzucać swoje propozycje.

Ostatecznie MÓJ pomysł co do zmian: obecnie jest tu tylu administratorów... - wyznaczcie sobie proszę godziny "czuwania" na serwerach (choć ja gram głównie DD2 i z tym się żalę) - chociażby w godzinach popołudniowych 16-22. Rozumiem, że jest praca itp. ale jednak to też jest swego rodzaju poświęcenie i posługa względem ludzi, a nie tylko przywilej, że mogę zmutować uhahanego 10latka. Nie raz bardzo irytuje, żeby nie powiedzieć, że wk*urwia, gdy wejdzie jakiś non-steam i przez 2 pełne mecze grasz z takim na serwerze, mimo starań i próśb do graczy o wpisanie "voteban" przez wszystkich - no nie ogarniesz wszystkich ludzi na raz - tam potrzebny jest admin. Zwykle wtedy połowa serwera wychodzi i dopiero po godz, może dwóch sytuacja wraca do normy.
STĄD SUGERUJĘ EW. : brak możliwości grania dla osób non-steam. I chyba nawet o to bardziej by mi chodziło..

Edytowane przez llKOkoll

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@llKOkoll  

2 godziny temu, llKOkoll napisał:

Ew. załóżcie specjalnie wątek odnośnie muzyki, gdzie raz na dwa miesiące będzie zmieniana playlista serwera i tam ludzie będą mogli wrzucać swoje propozycje.

Mamy już taki temat.

Proszę, oto on --> bieżące propozycje.

Gdy zostaje wybrana muzyka, powstaje nowy temat z nowymi propozycjami i tak w kółko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grywam często na niemieckim serwerze, mają fajny plugin na rzucanie nożami. Może by coś takiego na CSS FFA? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, proponuje nowe mapy do CSS FFA oto one:

cs_parkhouse

cs_xmas

de_cpl_mill

de_cpl_strike

de_tuscan

de_kismayo

de_arabic

de_alps

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślałem nad dodaniem informacji natychmiastowej ile hp zadaliśmy danemu graczowi na arenie oraz plus mała zmiana guzik powrotu w komendzie !rankme w zakładce pokaż ranking innych graczy (gdy wejdziemy w danego gracza trzeba wyłączyć okno a nie można cofnąć) mała zmiana a cieszy.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Dorzucam kolejne 3 propozycje map do CS:S.

De_rimini:

Link: <KLIK>

De_star:

Cs_bog:

Myślę, że na razie wystarczy. Jeżeli będzie taka potrzeba to poszukam więcej  map, dajcie znać.

Edytowane przez Zavebe
info
  • Lubię 1
  • Dziękuję 1

W środku czuję chłód, jakąś ponurą pustkę. Nie mówię o tym nikomu, na twarz zakładam uśmiech.

signature.php?steamid=76561198043058948        

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mapy dodane na CSS FFA:

cs_bog
de_boston
de_greene
de_radiolocation
de_rimini
de_star

• Dziękuję 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie pamiętam dokładnie która mapa ale jedna z tych jest tylko na 16 osób, obstawiam de_star ale jeszcze się upewnię. Dzięki Seba :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, de_star faktycznie. Poprawię to, albo usunę mapę. Sprawdźcie jeszcze de_greene.

Dodałem spawny na de_star, dajcie znać czy problem jest już rozwiązany. Spawny będą poza strefą kupowania, rozpoczęcie jakiejkolwiek dyskusji na ten temat oznacza wyrzucenie mapy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta