Szremu

[Podanie na administratora] Szremu

Szremu  

19 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek Szremu?

• Tak
      17
    • Nie
      2

Rekomendowane odpowiedzi

• Nick:
    xxxxx
  • Moje SteamID:
    0:152950421
  • Doświadczenie:
    Jako admin żadne.
  • Serwer:
    CSGO DD2
  • Składki:
    Będę regularnie pomagać w opłacaniu serwerów.
  • Status VAC:
    Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam.
  • Facebook/Steam:
    Dołączyłem do grupy Steam.
  • Dlaczego ja:
    Na początku kilka słów o sobie. Na imię mam Konrad, mam 16 lat. Chodzę do 3 klasy gimnazjum, po jej skończeniu zamierzam wybrać się do technikum elektrycznego. Moje zainteresowania to głównie gra w Cs:Go, na którą jestem w stanie poświęcić kilka godzin dziennie. W mniejszym stopniu interesuję się grą w piłkę nożną. Uczęszczam do klubu, niestety ma on tylko seniorów, ale nie narzekam jakoś bardzo :D

Jak wcześniej wspominałem, gdy gram w CS'a jest to po kilka godzin dziennie, dużą część tego czasu przeznaczam na DD2. Zacząłem tam grać z ponad 3 miesiące temu i myślę, że jeszcze to długo potrwa, bo jest to jeden z najlepszych serwerów na jakich przebywałem. Jestem osobą dość rozpoznawalną, każdy kto poświęca choć trochę czasu, powinien mnie kojarzyć. Bywam także na arenie, lecz jest to zazwyczaj dłuższa chwila i wychodzę. Z graczami nie mam żadnego konfliktu i staram się go także unikać.

Funkcję Młodszego Admina chcę sprawować, ponieważ często gdy jestem obecny, widuję graczy z różnymi wspomagaczami. Komenda !report nie zawsze pomaga, a admina często nie ma przez dłuższy okres czasu. Zdarzają się także gracze, którzy łamią regulamin czy nadużywają mikrofonu, niestety czasem jest ich tyle, że nie da się ich uciszyć wszystkich. Dlatego chciałbym umilić graczom czas i stosować kary dla każdego kto nie przestrzega regulaminu. Często też zgłaszam administratorom na steamie  graczy podejrzanych. Jeśli cheater nie dostał bana, składam także skargę.  Myślę, że przydałby się kolejny aktywny admin na DD2.

SB:
    - https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=我是最好的&p=banlist
    Godziny:
    - https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.142:27015/top_players/?query=我是最好的
    - https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.142:27015/top_players/?query=xxxxx

• Deklaracja:
    Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

No więc tak:

Godzin jest wystarczająco dużo,

Na forum również dużo się udziela(mało spotykane aby zwykły gracz się tak udzielał),

Na serwerze jest bardzo dobrze rozpoznawalny jak i lubiany no i oczywiście bezkonfliktowny,  

SB czysty,

Składki na +,

Mi osobiście wiele razy na steam zgłaszał lub prosił aby wszedł na serwer bo jest jakiś cheater lub ktoś do zmutowania,

Gracz składa podanie po raz 2, co za tym idzie widać, że się nie poddaje,

Na serwerze rzeczywiście spędza bardzo dużo czasu co mogłoby się przydać społeczności. 

Nie ma co omijać w bawełnę, przydałby nam się ktoś taki jako młodszy administrator(w przyszłości admin)

Na TAK

Edytowane przez szpok
Ort.
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem generalnie za, jednakże kolega mało odzywa się przez mikrofon, na dd2 zawsze jest rozgardiasz i trzeba mocno akcentować swoją obecność, warto by było nad tym popracować. Kandydaturę odbieram pozytywnie 😀

• Lubię 1

signature.php?steamid=76561198832970705

"Don't you think that it's boring how people talk?"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć Konrad. 

Tak jak już wypisali koledzy wyżej,  godziny i aktywność na plus.

Gracz również jest rozpoznawalny.

Mimo tego, że jego mikrofon milczy, to na czacie z szacunkiem odnosi się do innych graczy. 

Jestem na tak.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Godziny na +.

Składki także na +.

Kojarzę gracza, nie mam z nim żadnych niemiłych doświadczeń ;).
Całkiem ładne podanie.

Jestem na tak.

• Lubię 1

oczybola.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście że na tak. Jak już się wcześniej wypowiadałem, chińczyk podniósł swoją kulturę i bardzo pomaga przy wyłapywaniu cziterków. Składki na plus, godzinki, rozpoznawalny. Mikrofon będziesz musiał używać, ponieważ żeby zaprowadzić porządek często potrzeba najpierw ostrzec. Na TAK

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kufa teraz będą 2 psy trollować xD Na Tak.

+godzinki

+rozpoznawalność

+w miarę wymagań ogarnięty

• Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Używał, używał mikrofonu i to często.

Jeśli ma jakieś problemy techniczne żaden problem kupić za parę złotych.

Co do Twojej kandydatury.

Nie zmieniłam swojego zdania.

Jak wtedy tak teraz jestem na tak.

Godzin nastukanych masa.

No i nasz serwerowy chińczyk :D 

• Lubię 1

Came to you with a broken faith -
- gave me more than a hand to hold.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już ma mikrofon. Słyszę jak mówi. Skoro się zdecydował i jest uparty a jednocześnie dąży do celu i zależy mu na rozwoju serwerów to nie pozostaje nic innego jak dać mu szansę. To młodszy admin, więc niech się sprawdzi i udowodni nam, że jest gotowy a myślę że jest. Pozdrawiam administrację i polecam tego admina. 

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem na TAK

-Aktywnie udziela się podczas gry

- Godziny

-Dobry gracz oraz bezkonfliktowy

-Często widywany na serwerze i ma dobry kontakt z ludźmi 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też jestem za tym by nasz serwerowy  Szanghaj Kid był młodszym administratorem, w końcu spełnia wszystkie warunki ✓.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje podanie zostało rozpatrzone POZYTYWNIE. Skontaktuj się na Steam'ie z Lady Marmoladą, aby ustalić szczegóły - wyślij zaproszenie do znajomych.

Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

01001011 01101111 01100100 00100000 01101110 01100001 00100000 01100110 01110010 01100101 01100101 00100000 01010110 01001001 01010000 00100111 01100001 00111010 00100000 00111000 00110100 01010011 01010100 01001010 00110010 01000001 01000011

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.