YourOldFriend

[Prośba o odbanowanie] YourOldFriend

Rekomendowane odpowiedzi

• Kiedy dostałem bana?
    11.06.2018
  • Rodzaj bana:
    MUTE
  • Powód bana:
    Obrażanie graczy / adminów
  • Na jaki okres czasu dostałem bana:
    do miesiąca
  • Moje SteamID:
    1:23081886
  • Opis zdarzenia:
    Oczywiście mute słuszne, zdenerwowałem się, pod wpływem emocji wydarłem ryja, kogoś obraziłem( nie admina).
  • Dlaczego powinienem zostać odbanowany:
    gram na serwerze regularnie, jak jest dobra ekipa często żartujemy, rozmawiamy, kręcimy bekę. przyznaje, ze czasem zdarzy mi się wybuchnąć ale wiekosc ludzi z serwera mnie kojarzy i moja obecność na nim nie polega tylko na obrażaniu i darciu mordy. przyjemnie mi się gra na serwerach Wujka. kare powinienem odbyć oczywiście. chciałem tylko prosić o skrócenie muta do np tygodnia. bo na serwer wchodzie nie tylko po to, żeby grac ale także porozmawiać z ludźmi, pośmiać się. 
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O ile sie nie mylę to jak cię upominałem to zwyzywales mnie od frajerów i z tego co pamiętam, to tak do większości osób się odzywaleś, bo byłeś zdenerwowany jak cię zabili. Mut jest sluszny, ale wiem też, że jesteś graczem pozytywnym i z poczuciem humoru, także możemy ci skrócić z 3tyg do 1tyg o ile h@ się zgodzi. Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE.

W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, na PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a.

Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.