Riddler

[Podanie na administratora] Riddler

Riddler  

7 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek Riddler?

• Tak
      0
    • Nie
      7

Rekomendowane odpowiedzi

• Nick:
    Riddler
  • Moje SteamID:
    1:114443013
  • Doświadczenie:
    Posiadałem admina już 4-razy na "OnlyMirage" "Surf" "JB" i "DeathRun"
  • Serwer:
    CSGO ARENA
  • Składki:
    Nie będę pomagać w opłacaniu serwerów.
  • Status VAC:
    Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam.
  • Facebook/Steam:
    Nie subskrybuję uwujka.pl w żadnym serwisie społecznościowym.
  • Dlaczego ja:
    Dlaczego ja dobre pytanie, ponieważ chciałbym zmienić na tym serwerze 3 rzeczy. 1.Zmniejszyć poziom agresji i w jakimś stopniu nauczyć graczy "Savoir-vivre" 2.Poprawić poziom rozgrywki czyli: Bez kampienia, fake afk itd. 3.I z automatu poprawić orientacje płci przeciwnej, ponieważ więkrzość graczy nie zwraca uwagi czy to np. kobieta i znaczyna ją wyzywać od dz****, k*** itd. Na koniec chciałbym dodać coś o sobie bo chyba nie powinno być to zakazane w żadnym stopniu a, więc...; Mam na imię Alex, lubię grać w gry MMORPG oraz gry strategiczne typu Warhammer, World Of Warcraft, Metin2, StarCraft2. Od 7 lat gram na fortepianie i uczęszczam do szkoły muzycznej 2 stopnia, lubię grać w koszykówkę, piłkę ręczną oraz piłkę nożną. W przyszłości chciałbym zostać stomatologiem albo pianistą.
  • Deklaracja:
    Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podaj wszystkie swoje konta.

11 godzin temu, Riddler napisał:

Facebook/Steam:
Nie subskrybuję uwujka.pl w żadnym serwisie społecznościowym.

Jak już przyszedłeś napisać podanie to mogłeś to zrobić.

Poprawić poziom rozgrywki czyli: Bez kampienia

Odsyłam Cię do regulaminu.

Nie możesz ludziom zabronić tego robić, skoro jest to dozwolone.

Będziesz karał za to?

Nie idzie to w parze.

Ponadto masz +/- 20 wejść na serwer więc nie jesteś rozpoznawalny.

Twoja świeżynka.

https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=1%3A114443013&p=commslist

Aaa i Twoje godziny

https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.95:27015/top_players/?query=Riddler

Zatem czekam na inne konta tak jak mówiłam

Ustaw profil publiczny z elementami gry.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
14 minut temu, LadyMarmolada napisał:

Jak już przyszedłeś napisać podanie to mogłeś to zrobić.

Odsyłam Cię do regulaminu.

Nie możesz ludziom zabronić tego robić, skoro jest to dozwolone.

Będziesz karał za to?

Nie idzie to w parze.

Ponadto masz +/- 20 wejść na serwer więc nie jesteś rozpoznawalny.

Twoja świeżynka.

https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=1%3A114443013&p=commslist

Aaa i Twoje godziny

https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.95:27015/top_players/?query=Riddler

Zatem czekam na inne konta tak jak mówiłam

Nie chce karać tylko zmniejszyć poziom takiej rozgrwyki bo jest to bezsensu nie mam zamiaru dawać banów i permów tylko mówić np: Nie rób tak, to jest bezsensu itd. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podanie krótkie, słabe i nie przekonywujące + do tego mała aktywność na serwerze i generalnie jak to napisała @LadyMarmolada niewielka ilość wejść na serwer. 

Nie wspominając już o :

2.Poprawić poziom rozgrywki czyli: Bez kampienia

Co nie jest zabronione w regulaminie, a TY jako kandydat na administratora powinieneś w pierwszej kolejności poznać regulamin i zrozumieć, że jakiekolwiek działanie (w tym przypadku chęć ograniczenia danych akcji) jest przeciw zasadom jakimi kierują się serwery uwujka.pl 

Jestem na NIE.

• Lubię 1

oczybola.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 minut temu, Riddler napisał:

Nie chce karać tylko zmniejszyć poziom takiej rozgrwyki bo jest to bezsensu nie mam zamiaru dawać banów i permów tylko mówić np: Nie rób tak, to jest bezsensu itd. 

Nic nie będziesz zmniejszał, rasz i kampienie są dozwolone natomiast obrażanie graczy nie. Kara od @Aneta nie jest za darmo. Poza tym nie znam, nie widziałem Cię na serwerze Areny i nie dziwi po Twoich godzinach na nim przegranych.

Podanie słabe i nieprzemyślane.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Riddler wykonaj proszę moje polecenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam  ja Cie wgl nie pamietam z arenek a dość często tam jestem

podanie  na szybko zrobione  oraz brak znajomości regulaminu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Dop3 napisał:

Nic nie będziesz zmniejszał, rasz i kampienie są dozwolone natomiast obrażanie graczy nie. Kara od @Aneta nie jest za darmo. Poza tym nie znam, nie widziałem Cię na serwerze Areny i nie dziwi po Twoich godzinach na nim przegranych.

Podanie słabe i nieprzemyślane.

Nie żeby coś, ale ty jako admin powinieneś oprócz wyzywania się z innymi graczami zwrócić uwagę na czat, czy czasem ktoś cię o coś nie pyta bo pytałem się ciebie 20razy o jedną rzecz dopiero Anetka raczyła mi udzielić odpowiedzi. A o tą rzecz pytałem się ciebie 3 dni więc, nie zarzucaj mi, że nie gram bo to ja ciebie rzadko na serwerze widzę tylko i wyłącznie w godzinach wieczorowych. I to jeszcze pod pretekstem jakiegoś gracza, który pewnie cie wezwie do wyciszenia jakieś tam grupki.

Godzinę temu, LadyMarmolada napisał:

Wykonałem twoje polecenia i skoro w regulaminie dozwolone jest złe zachowanie to po co admini banują? 

Godzinę temu, laverson napisał:

Ja nie wiem jak ty mnie nie widziałeś grałem dziś, byłeś, grałem wczoraj byłeś itd... Widzę cie zawsze prawie na 1 lub 2,3 arenie, więc nie zarzucaj mi, że nie gram i mnie nie widzisz bo bardzo często wchodzę na serwer i na nim gram i dochodzę( bez skojarzeń) do 2 a czasami 1 areny.

2 godziny temu, Zimo napisał:

Podanie krótkie, słabe i nie przekonywujące + do tego mała aktywność na serwerze i generalnie jak to napisała @LadyMarmolada niewielka ilość wejść na serwer. 

Nie wspominając już o :

Co nie jest zabronione w regulaminie, a TY jako kandydat na administratora powinieneś w pierwszej kolejności poznać regulamin i zrozumieć, że jakiekolwiek działanie (w tym przypadku chęć ograniczenia danych akcji) jest przeciw zasadom jakimi kierują się serwery uwujka.pl 

Jestem na NIE.

Ja znam regulamin, ale widząc jak wy ludzie wszystko przekręcacie to aż oczy bolą i pieką, ponieważ nie napisałem, że będę banować graczy za kampienie i fake afk. Tylko mówić im np "Janusz nie rób tak bo naprawdę psujesz graczą rozgrywkę" itp.

Godzinę temu, laverson napisał:

I ty mi zarzucasz, że podanie na szybko jak do cholery w pod punkcie "Dlaczego ja "  Szlak człowieka trafia jak musi przewijać scrollem żebym przeczytać swoją odpowiedź, albo poprawić błędy itp, zamiast dać normalny arkusz do pisania podań to tutaj jakieś zaznaczenie, wpisywanie do tabelek STAEMID i nicku itp. Chciałem napisać ładne podanie, ale arkusz mi to uniemożliwił.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To odpowiem Ci tak:

1. Pracuję 

2. Nie odpowiadam lub bardzo rzadko na pytania w czacie, a już na pewno nie na takie typu "Na ile dostałem muta?", bo skupiam się na takich jak Ty przeszkadzaczach na mikrofonie.

3. Ja Ci nie pasuje mój tryb adminowania to masz dział skarg.

A teraz napisz tu o co mnie męczyłeś przez 3 dni.

Tylko bez kłamstw bo sprawdzimy logi z serwera.

Dokładnie sprawdzę za co dostałeś tego muta.

Ja się z nikim nie wyzywam, proszę podać kogo wyzywałem, kogo obraziłem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, LadyMarmolada napisał:

Wiesz według mnie tutaj po znajomości się admina dostaje bo patrząc na podanie Krisa to trochę dziwne, skoro ja nie miałem możliwości napisania ile godzin i tych rzeczy co on tam napisał.

6 minut temu, Dop3 napisał:

To odpowiem Ci tak:

1. Pracuję 

2. Nie odpowiadam lub bardzo rzadko na pytania w czacie, a już na pewno nie na takie typu "Na ile dostałem muta?", bo skupiam się na takich jak Ty przeszkadzaczach na mikrofonie.

3. Ja Ci nie pasuje mój tryb adminowania to masz dział skarg.

A teraz napisz tu o co mnie męczyłeś przez 3 dni.

Tylko bez kłamstw bo sprawdzimy logi z serwera.

Dokładnie sprawdzę za co dostałeś tego muta.

Ja się z nikim nie wyzywam, proszę podać kogo wyzywałem, kogo obraziłem?

Proszę 1.ile wynosi składka, 2.ilu jest adminów na serwerze( max ) cała prawda. Jakiego kurna muta ja tu podanie złożyłem nie kurczę skargę o muta na to jest inny chyba dział bo już kurde nie wiem, jak tu się skargę składa bo chyba nie w podaniu xD (śmieszne to jest). Mówiłem także i pytałem się także przez mikrofon o to co tam napisałem.

Edytowane przez Riddler

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
45 minut temu, Riddler napisał:

Wykonałem twoje polecenia

Doprawdy?

Zatem poproszę ostatni raz.

3 godziny temu, LadyMarmolada napisał:

Linki do profili na których grasz/grałeś.

3 godziny temu, LadyMarmolada napisał:

Mała podpowiedź poniżej na załączonym zdjęciu.

26 minut temu, Riddler napisał:

według mnie tutaj po znajomości się admina dostaje bo patrząc na podanie Krisa to trochę dziwne

Przepraszam bardzo, ale co Cię obchodzi czyjeś podanie?

Ty powinieneś zająć się swoim.

cs detale.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
32 minuty temu, Riddler napisał:

Proszę 1.ile wynosi składka, 2.ilu jest adminów na serwerze( max ) cała prawda. Jakiego kurna muta ja tu podanie złożyłem nie kurczę skargę o muta na to jest inny chyba dział bo już kurde nie wiem, jak tu się skargę składa bo chyba nie w podaniu xD (śmieszne to jest). Mówiłem także i pytałem się także przez mikrofon o to co tam napisałem.

Dyskusja z administracją na serwerze jest zabroniona. 

Miałeś delikatnie mówiąc szczęście, że nie widziałem lub zbyłem Cię na serwerze.

Skoro sam nie chcesz powiedzieć konkretnie o co pytałeś to tym bardziej obejrzę to demo i sprawdzę.

Jak chcesz być adminem u nas jak sam nie przestrzegasz regulaminu i serwerów i forum?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 minut temu, LadyMarmolada napisał:

Doprawdy?

Zatem poproszę ostatni raz.

Linki do profili na których grasz/grałeś.

Mała podpowiedź poniżej na załączonym zdjęciu.

Przepraszam bardzo, ale co Cię obchodzi czyjeś podanie?

Ty powinieneś zająć się swoim.

cs detale.png

Przepraszam bardzo a czemu nie jest udostępnione jako publiczne nie jako prywante. Już usuwanione mam na public

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

@Riddler napisałeś sporo racji, które faktycznie można by bronić.  Niestety twoja ilość godzin na serwerze jest tak mała, że ciężko brać twoje słowa na poważnie. Przecież po 20 godzinach może ci się znudzić i po prostu odejdziesz, albo zaczniesz się bawić. (Takie tam wolne to sobie złożę podanie) Moim zdaniem powinieneś przegrać/ spędzić trochę więcej czasu na sieci,  poznać ludzi, oraz *regulamin, a następnie wtedy spróbować złożyć podanie. (np. za miesiąc) 

Pamiętaj, że jest kilka serwerów (na sieci) na których grają różni gracze.  Fajnie, że przedstawiłeś kilka uwag, ale to jednak zbyt mało :(

Na tą chwilę jestem na NIE.

Edytowane przez Shirke
przecinek
  • Lubię 1

Moje zdanie i tak nie ma znaczenia, więc dużo nie będę się rozpisywał.

signature.php?steamid=76561198112323998

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, Dop3 napisał:

Dyskusja z administracją na serwerze jest zabroniona. 

Miałeś delikatnie mówiąc szczęście, że nie widziałem lub zbyłem Cię na serwerze.

Skoro sam nie chcesz powiedzieć konkretnie o co pytałeś to tym bardziej obejrzę to demo i sprawdzę.

Jak chcesz być adminem u nas jak sam nie przestrzegasz regulaminu i serwerów i forum?

Panie nie wytrzemie jaka zasrana dyskusja zadałem 2 proste pytania tak trudno było na nie odpowiedzeć.

5 godzin temu, Shirke napisał:

@Riddler napisałeś sporo racji które faktycznie można by bronić.  Niestety twoja ilość godzin na serwerze jest tak mała, że ciężko brać twoje słowa na poważnie. Przecież po 20 godzinach może ci się znudzić i po prostu odejdziesz, albo zaczniesz się bawić. (Takie tam wolne to sobie złożę podanie) Moim zdaniem powinieneś przegrać/ spędzić trochę więcej czasu na sieci,  poznać ludzi, oraz *regulamin, a następnie wtedy spróbować złożyć podanie. (np. za miesiąc) 

Pamiętaj, że jest kilka serwerów (na sieci) na których grają różni gracze.  Fajnie, że przedstawiłeś kilka uwag, ale to jednak zbyt mało :(

Na tą chwilę jestem na NIE.

Dzięki ci nareszcie ktoś normalny odpowiedział się pod moim podaniem i to w dodatku w normalny sposób. I podałeś sensowne argumenty, dzięki wielkie. No napisał bym więcej jak by była taka możliwość

Edytowane przez Riddler
Literówka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, Riddler napisał:

Dzięki ci nareszcie ktoś normalny odpowiedział się pod moim podaniem

Sugerujesz, że ja i @LadyMarmolada zadajemy Ci głupie niezrozumiałe pytania?

Lub co gorsza jesteśmy niespełna rozumu?

Dobranoc.

• Lubię 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.:

• niespełnienie wymagań
  • niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie
  • prywatny profil Steam
  • brak zainteresowania ze strony gracza
  • brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii
  • wcześniejsze bany lub blokady VAC

Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc.

Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.