Kroepniek

[Podanie na administratora] Kroepniek

Kroepniek  

24 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek Kroepniek?

• Tak
      14
    • Nie
      10

Rekomendowane odpowiedzi

• Nick:
    Kroepniek
  • Moje SteamID:
    1:95447631
  • Doświadczenie:
    W CS:GO mam w sumie zerowe doświadczenie jako admin. Byłem adminem na serwerze z innej gry zbudowanej na silniku source. Praktycznie to samo działanie.
  • Serwer:
    CSGO DD2
  • Składki:
    Już pomagam w opłacaniu serwerów (posiadam VIP'a). Po otrzymaniu admina będę dalej pomagać.
  • Status VAC:
    Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam.
  • Facebook/Steam:
    Polubiłem stronę na Facebook'u.,Dołączyłem do grupy Steam.
  • Dlaczego ja:
    Więc zacznę od napisania czegoś o sobie. Mam na imię Daniel, mam 17 lat. Od ponad pięciu lat mieszkam razem z rodziną za granicą, w Holandii. W czasie wolnym od szkoły zazwyczaj pracuję, ale to nie przeszkadza mi w byciu w sumie codziennie na serwerze. Dorabiam sobie w polskim sklepie jako kasjer/osoba pracująca na magazynie. W tym roku idę do nowej szkoły, kierunek to informatyk/programista.

Moja pierwsza rozegrana gra w CS:GO miała miejsce właśnie na Waszym serwerze, to była moja pierwsza styczność z tą grą i gram tutaj do tej pory. Rozegranych godzin na serwerze DD2 mam dużo ponad wymagane. Na ogół, pomimo mojego dość chaotycznego sposobu bycia to jestem dość spokojną i cierpliwą osobą. Na serwerze jestem jaki jestem, ale wszystko co jest mówione jest oczywiście na żarty i dla zabawy. Mam wielomiesięczne doświadczenie w utrzymywaniu porządku na serwerze z innej gry, mianowicie Garry's Mod. Na serwerze nie byłem w żaden sposób karany, jednak w SourceBans mam 2 uciszenia od Szpoka i jedno przegłosowane, gdzie chciałbym podkreślić, że głosowanie zaczęło się od jednego vota dla żartów, potem każdy sobie tak chciał zażartować. Na forum mam jedno ostrzeżenie za nieodpowiedni język w poscie. Mam spore chęci spróbowania czegoś nowego i sprawdzenia swoich sił w tej roli. Podanie składam oczywiście na Młodszego Administratora.

Gametracker: - https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.142:27015/top_players/?query=Kroepniek

Z godzin z innych serwerów uwujka może uda się z 25 godzin skleić.

SourceBans (Uciszenia): - https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:1:95447631&advType=steamid

• Deklaracja:
    Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Godziny na duży plus.

Skladki również

Te uciszenia po kilka minut śmiem twierdzić ze to nie było coś dramatycznego(dostalbys dłuższe)

Kulka godzin na serwerze dd2 mam i nigdy nie spotkałem się z czymś negatywnym ze strony gracza co by utkwiło w mojej pamięci. 

Ustaw profil na publiczny (przynajmniej na czas rekrutacji)

Edytowane przez 6935975xx
  • Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogromna ilość godzin:o na plus.

Patrząc na większość ostatnich kandydatów podanie całkiem ładne.

Jak napisał wyżej @6935975xx ucieszenia są krótkie więc nie mogło to być nic strasznego.
Gracza jak najbardziej kojarzę zarówno z serwerów jak i forum.

Według mnie warto dać mu szansę. Jestem na tak.

• Dziękuję 1

oczybola.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ile to ja wczoraj mówiłem? 2 tygodnie i Twoje podanie zawita na uwujka? Cóż, chyba się nie pomyliłem. 
Od kilku dni wchodzę sukcesywnie na serwery, gracza widzę często, o różnych godzinach. Uciszenia- mogę domyślić się skąd się brały bo czasami emocje biorą górę, chociaż u Ciebie nie jest to mocno widoczne. 
Jak dla mnie na tak dla "Krupnika" 
Pozdrawiam, 
twaruk.

• Haha 1
  • Poirytowany 1

Odkryłem, że całkiem dobrą strategią, gdy ktoś pyta mnie, czy jestem ateistą, jest uświadomić mu, że on również jest ateistą, wszak nie wierzy w Zeusa, Apollona, Amona Ra, Mitrę, Baala, Thora, Wotana, Złotego Cielca ani w Latającego Potwora Spaghetti. Ja po prostu poszedłem o jednego Boga dalej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Jestem na Tak, a czemu to już przedstawiam fakty. 

Po pierwsze, z tego co zauważyłem to grywasz także z rana. Jest to dość ważny czynnik, który nie jest uwzględniany w podaniu na administratora.  Większość administratorów to raczej nocne marki, lub po po prostu pracują i wchodzą dopiero w godzinach wieczornych. (choć i z tym bywa różnie). Więc na pewno przydałby się administrator co grywa od czasu do czasu w godzinach przedpołudniowymi. Może takie osoby ożywiłyby trochę serwer w godzinach porannych. 

Po drugie, masz ponad 700h i do tego jesteś komunikatywny... Znasz prawie cały serwer, więc nie powinieneś mieć problemów z rozpoznawaniem zabawy od faktycznie toksycznych sytuacji. 

Co do uciszeń to są jakieś żarty, więc nie ma co tego komentować. 

Edytowane przez Shirke
  • Dziękuję 1

Moje zdanie i tak nie ma znaczenia, więc dużo nie będę się rozpisywał.

signature.php?steamid=76561198112323998

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Plusy:

- godziny 

- to o czym wspominał @Shirke, czyli przedpołudniowa aktywność na serwerze

-sb ( powiedzmy, że przymknę oko na te kary, było to dosyć dawno)

- wsparcie sieci uwujka.pl na forum

Minusy:

- to o czym wspomniała @LadyMarmolada a czego byłem świadkiem w okolicy świąt wielkanocnych, niedopuszczalne jest obrażanie graczy bo Ci w grze nie idzie lub w innych okolicznościach..pomijam już specyficzny sposób bycia graczy na DD2 czy FFA, na Arenach już dostałbyś mute bo od obrażania się z kumplami jest ts

- na młodszych administratorów wybieramy osoby o spokojnym usposobieniu i potrafiące na chłodno ocenić sytuację na serwerze i takich właśnie mamy, tu widzę brakuje Ci opanowania 

• Lubię 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

700 godzin -  0 mutów za obrażanie

Dlaczego stawiacie Go od razu w złym świetle? Wspominanie Go jaki on jest zły, czego to on nie zrobił. Co znaczy specyficzny sposób bycia graczy? @Dop3

Z tego co widzę to regulamin nie zmienia się z serwera na serwer.  Przypominam, że on nie ma 50 godzin i 20 mutów, tylko 700 i 0 konkretnych kar. Podanie napisał ładne, a co więcej w większości przypadków bycie administratorem uczy odpowiedzialności.  Krupnik jest stałym graczem serwera to wiadomo, że ma swoich kolegów z którymi się "bawi". Bo to w końcu zabawa, ale jeżeli już go oceniacie to oceniajcie jego, a nie jego kumpli. Tak samo taryfy ulgowe dla graczy? Obrażanie na arenach be, a na DD2 można? 

Rozumiem, że ktoś może prywatnie mieć do niego uraz, ale nie powinno się narzucać czegoś co na papierach nie ma miejsca. (Pewne sytuacje nie wynikają tylko z winy Gracza, ale też ze złego przekazania informacji.)

• Lubię 1
  • Dziękuję 2

Moje zdanie i tak nie ma znaczenia, więc dużo nie będę się rozpisywał.

signature.php?steamid=76561198112323998

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Shirke w jakim złym świetle? Widziałem co widziałem, to są fakty.

Dobrze wiesz, że oceny są subiektywne, a na Arenach zamiast info jest luźna gadka i sporo się ta komunikacja różni od  tej na serwerze DD2.

Regulamin obowiązuje wszędzie taki sam jak wspomniałeś, kary ode mnie nie dostał bo grałem na innym koncie.

Ja tu oceniam wszystko i tak to przedstawiam. Ja kolegi przecież nie skreśliłem a nawet jestem na tak. Wskazałem gdzie są niedociągnięcia. Jak widać plusów ma więcej. I dla jasności moje zdanie w związku z kandydatem może się zmienić.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na TAK!

+ godziny,

+ aktywny na serwerze,

+ wsparcie uwujka.pl.

• Dziękuję 1

spimage.php?id=76561198193284667

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Godzin masa więc +

SB +

Wsparcie +

Podanie napisane ładnie.

Rzadko bywam na dd2 więc nie chce Cię oceniać bo Cię nie znam. Grałem z Tobą kilka razy raptem, ale widzę, że spora część osób Cię zna i jest za Tobą więc na pewno coś to znaczy. Natomiast mogę jedynie odnieść się do tego co napisali moi poprzednicy@Dop3 i @LadyMarmolada  pod którymi się podpisuje, że Twoje zachowanie i Twoja impulsywność nie stawia Cię w dobrym świetle jako młodszego administratora serwera. To właśnie Ty jako jako osoba składająca podanie na administratora powinna wiedzieć, że różnego rodzaje pyskówki i wyzwanie graczy nawet jeżeli są to Twoi znajomi i jest to wszystko na żarty nie jest na miejscu. Od tego są komunikatory typu "ts"

Podsumowując mojego posta mogę być na tak 👍 tylko czy sam tak na prawdę tego chcesz? Ponieważ będziesz musiał popracować nad swoją impulsywnością, co więcej jako młodszy administrator  zapanować nad zachowaniem swoich kolegów.

• Lubię 1
  • Dziękuję 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tyle co przegrałem, tyle co widziałem i tyle co słyszałem. Jestem na tak

+godziny

+aktywność

+wiek

+składki

+Kunik naszego serwera

-Doświadczenie, ale nazbierasz z czasem obsługiwania, to nie jest takie trudne ;d

A emocje czasami biorą górę i tyle ;d Mi też się zdarzyło.

• Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja rozumiem to co o mnie piszą, jestem dość agresywny, ale nigdy się tym nie kieruję. To co mówię, a robię to dwie różne rzeczy. Takie przekleństwo samo w sobie lub skierowane do kogoś jest odruchem i to też nie zawsze, najczęściej jak ktoś po prostu nie gra tak jak w założeniu się powinno - gra na fragi za bardzo, cały czas na respie czeka wcelowany itp. Jeśli impulsywnie dokonuję wyborów według kogoś to niech mi ta osoba przytoczy sytuacje w której po śmierci zacząłem wyzywać kogoś od cheatera i to nie była prawda lub okoliczności śmierci były normalne.

@LadyMarmolada Zmiana zdania stąd:
- Parę osób mi o tym wspomniało

- Na forum pojawił się jakiś czas temu post o naborze adminów

• Haha 1
  • Zmieszany 3
  • Poirytowany 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, Dop3 napisał:

Nawet nie wiem jak to skomentować.. @Shirke spróbujesz?

Chodzi tylko o to, że moje codzienne zachowanie nie ma wpływu na moje decyzje.

• Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem co tu jest grane i dlaczego ten to o to podanie, nie zostalo pozytywnie rozpatrzone. Gracz aktywny jest. Podanie mnie przekonalo. Jestem na tak.

1 godzinę temu, LoveMe napisał:

Myślę że "porywczych" adminów mamy już wystarczającą ilość

Jesli o mnie mowisz, to jestem teraz bardzo i to bardzo wkurwiony na ciebie ;) 

• Lubię 1
  • Haha 2
  • Smutno 1

Chief Executive Officer w zespole Profesjonalnych i Wykwalifikowanych Specjalistów do Spraw Związanych z Odjebanymi Kurwami 

CEO w zespole PiWSdSZzOK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja dodam tak. @Shirke, @Dop3, @LadyMarmolada i nawet reszta wypowiadających się bardzo dobrze znają Krupnika. Co ważne każdy z nich ma rację. Jesteśmy różni, więc i nasz sposób postrzegania jest różny. To co dla jednego jest wadą dla drugiego zaletą. Oczywiście mamy kije w postaci Ostrzeżenia/kary za niewłaściwe i niegodne reprezentowanie Wujka Adolfa co jest ujęte w regulaminie. Ale przecież nie o to chodzi aby Admin był upominany @Kroepniek. Sam osobiście oprócz tych kurew nie mam większych zastrzeżeń. Gracza znam, lubię, przekonał mnie do siebie ale...…….. No właśnie. Głos oddam w ankiecie.

• Lubię 2
  • Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak już każdy to ja też... nie chce wyciągać prywatnych spraw, bo nie po to tutaj jestem :D ( wtedy był bym na nie), ale jestem zwolennikiem dawania ludziom szans chłopak ma potencjał. Może to, że teraz dostanie odrobinę odpowiedzialności w swoje ręce sprawi, iż jego decyzje będą bardziej roztropne. Starajmy się dać mu szansę bo z samego podania, godzin gościu się wywiązał. A nad charakterem można zawsze pracować. Kończąc zawsze może dostać klapsa na dziąsło i po temacie :) Jestem na Tak. 

• Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 9.08.2018 o 23:31, Kroepniek napisał:

Ja rozumiem to co o mnie piszą, jestem dość agresywny, ale nigdy się tym nie kieruję. To co mówię, a robię to dwie różne rzeczy. Takie przekleństwo samo w sobie lub skierowane do kogoś jest odruchem i to też nie zawsze, najczęściej jak ktoś po prostu nie gra tak jak w założeniu się powinno - gra na fragi za bardzo, cały czas na respie czeka wcelowany itp.

Ja w takich sytuacjach mowie "kurka wodna" albo "motyla noga" a jak juz sobie przeklne to nie wlaczam mikrofonu...

Ale Krupnika kojarze z serwera DD2, duzo gra, rozpoznawalny, mozna by mu dac szanse sie wykazac :)

• Dziękuję 1

signature.php?steamid=76561198003820678

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to teraz kolej na mnie :) 

Bardzo dobrze kojarzę kandydata, zresztą nie tylko przeze mnie ale i również przez 3/4 serwera. Myślę, że inni też nie mieliby o nim złego zdania(raczej większość).

Składki na +

Aktywność nie tylko na serwerze, ale również i na forum(co często się nie zdarza) 

Jeśli chodzi o SB to ja bym patrzał tylko na ten jeden mute na 30min co przy ponad 700 godzinach na serwerze to jest tyle co nic...

A teraz o sprawie impulsywności.  Wiem, że kandydat lubi sobie coś czasem poprzeklinać lub ponarzekać, ale częściej robi to w żartach niż ze złości. Proszę sobie przypomnieć moje pierwsze podania(zwracam się do graczy starszych stażem). Sam nie byłem święty, ba, byłem nawet gorszy od Krupnika. Często wyzywałem graczy. Ale z czasem gdy coraz bardziej mi zależało na tym aby zostać adminem tym moja toksyczność coraz bardziej zanikała, aż w końcu całkiem znikła gdy już zostałem przyjęty. Próbuję przez to powiedzieć, że każdemu komu naprawdę zależy, należy dać szansę, nieważne jaki on nie był, bo jak pisałem byłem nawet gorszy od niego, ale się zmieniłem i myślę, że on też się zmieni.

Naprawdę dałbym mu szansę ;) 

Na TAK

• Lubię 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.:

• niespełnienie wymagań
  • niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie
  • prywatny profil Steam
  • brak zainteresowania ze strony gracza
  • brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii
  • wcześniejsze bany lub blokady VAC

Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc.

Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.