Europaleta

[Prośba o odbanowanie] Europaleta

Rekomendowane odpowiedzi

• Kiedy dostałem bana?
    11.08.2018
  • Rodzaj bana:
    MUTE
  • Powód bana:
    Dyskutowanie z adminami
  • Na jaki okres czasu dostałem bana:
    do miesiąca
  • Moje SteamID:
    1:129584197
  • Opis zdarzenia:
    no wiec tak napisałem na czacie do gracza z nickiem lambert: lambert lambert ty c***u. dla żartu. wiem ze był głupi już tego nie zrobię. dostałem bana na czat tekstowy na 7 dni za obrażanie graczy. uważam ze zasłużyłem. ale po minucie dostałem muta na czat głosowy na miesiąc za ''dyskutowanie z adminami'' i nie wiem kiedy ja niby dyskutowałem z adminami. proszę o wyjaśnienie tej sytuacji
  • Dlaczego powinienem zostać odbanowany:
    poniewaz uwazam ze dostalem muta na czat glosowy nieslusznie jesli sie myle to przepraszam za marnowanie czasu i przepraszam za zle zachowanie na serwerze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Europaleta , dostałeś słusznego gaga od @Aneta, po chwili zwróciłeś się do niej słowami:

" Mnie na tym serwerze znają i szanują więc gówno mi możesz zrobić."

Po chwili opamiętania dodałeś:

" Ale to żarty są nie wnerwiajcie się"

Potem dostałeś muta ode mnie.

Mute słuszny, dodatkowo za zmarnowanie mojego czasu w tej prośbie plus robienie z nas idiotów dodaję Ci nastepny miesiąc.

Takie żarty teraz bedziesz robił sobie ze znajomymi na ts, bo na naszych serwerach na razie nie pogadasz.

Dodatkowo gracz XXXXX 0:176430984 dostaje przedłużenie kary za obrażanie administracji, bo jeden miesiąc to za malo dla takiego prostactwa i chamstwa.

Demo: http://565709.node29.pukawka.pl/dem-am_rooftop_w-1534023300-1534024500.zip

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.:

• brak przesłanek do odbanowania
  • obrażanie
  • podanie nieprawdziwych informacji

Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów).

Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.