Kapparina

[Podanie na administratora] Kapparina

Kapparina  

10 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek Kapparina?

• Tak
      1
    • Nie
      9

Rekomendowane odpowiedzi

• Nick:
    ...
  • Moje SteamID:
    1:116509469
  • Doświadczenie:
    Pełniłem kiedyś tutaj admina i mam duże doświadczenie.
  • Serwer:
    CSGO DD2
  • Składki:
    Już pomagam w opłacaniu serwerów (posiadam VIP'a). Po otrzymaniu admina będę dalej pomagać.
  • Status VAC:
    Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam.
  • Facebook/Steam:
    Polubiłem stronę na Facebook'u.
  • Dlaczego ja:
    Może się przedstawię. Mam na imię Dominik i mam 20 lat interesuję się sportem, e-sportem, robieniu map do cs:go m.in 1vs1 i mapy jak de_dust 2, de_mirage. Od paru miesięcy gram na serwerze z (przerwami) na serwerze Only DD2, zauważyłem, że dużo osób się czasami obraża, cheatuje, brak mutacji lub łamie regulamin serwera. Posiadam dużo wolnego czasu żeby poświęcić na serwerze (4/5h lub więcej) żeby pilnować osób które nie łamią regulaminu serwera. Pełniłem już tę funkcję administratora.

Gametracker :
    https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.142:27015/top_players/?query=... 
    wiem, że trochę mało, ale nadrobię te godziny na serwerze. :)

SourceBans:
    (1ban) - zgasł około 2lat temu link: 
    https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:116509469&advType=steamid

• Deklaracja:
    Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.

spimage.php?id=76561198193284667

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może pokrótce opiszesz nam czemu już nie jesteś adminem, za co dostałeś bana ? Nie masz przypadkiem admina na innych serwerach ?

Być zagadką, której nikt. Nie zdąży zgadnąć nim minie czas.

signature.php?steamid=76561198043058948        

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jesteś wiarygodnym kandydatem jeśli już byłeś adminem i dostałeś bana za złamanie regulaminu.

Po drugie nie licząc 4 innych luźnych wejść w tym roku to grasz dopiero od końca lipca.

Może i spędziłeś na serwerze dużo czasu przez ostatnie kilkanaście dni, ale rozpoznawalność dwutygodniowa mnie nie interesuje.

Poza tym Twój link do GT (prawidłowy)  https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.142:27015/top_players/?query=...  ze 169h...nie śmiem wątpić, że nabijałeś godziny.

Ja Ciebie nie kupuje.

-------------------------------------------------------------------------------------

W poprzednim podaniu grałeś ledwo 2 tygodnie, z tym podaniem tak samo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Zavebe Za co dostałem bana, napisałem podanie na innej sieci i zapomniałem zrezygnować z funkcji admina na uwujka. Nie mam jakbym miał bym nie pisał. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Kapparina napisał:

Gametracker :
https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.142:27015/top_players/?query=...,
wiem, że trochę mało, ale nadrobię te godziny na serwerze. :)

Mało to mało powiedziane.

Podanie jak na byłego admina naszej sieci słabe, żeby nie powiedzieć mierne.

Tamte czasy minęły i aktywność w tym roku nie powala.

Ja wiem, że są wakacje i różne rzeczy przychodzą ludziom do głowy, ale na litość boską..

Nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
55 minut temu, Kapparina napisał:

Pełniłem kiedyś tutaj admina i mam duże doświadczenie.

17 minut temu, Kapparina napisał:

@Zavebe Za co dostałem bana, napisałem podanie na innej sieci i zapomniałem zrezygnować z funkcji admina na uwujka. Nie mam jakbym miał bym nie pisał. :)

Zastanawia mnie jak można zapomnieć, że gdzieś się ma administratora.. Każdy szanujący się człowiek rezygnując z czegoś poinformuje o tym kolegów "z sieci", a nie zniknie i złoży podanie na innej sieci. Sam ten fakt powinien świadczyć o tym jak bardzo nie zasługujesz na pozycję administratora w Naszej społeczności. 

Dodatkowo:

59 minut temu, Kapparina napisał:

zauważyłem, że dużo osób się czasami obraża, cheatuje, brak mutacji lub łamie regulamin serwera

Jeden z najbardziej bezużytecznych i typowych argumentów w podaniach w "dlaczego ja". 

Od czasu do czasu przesiaduję na dd2, a jakoś nie zauważyłem takowych sytuacji. Na dd2 administracji nie brakuje, a jeżeli trafia się jedna z powyższych to momentalnie idzie vote na takowego. Co jak co ale na tym serwerze jest dość mocno wykształcona ekipa ludzi.

Jestem mocno na nie.

• Dziękuję 3

oczybola.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, Kapparina napisał:

@Dop3 Przepraszam te jest prawidłowe niechcący wstawiłem przecinek poprawny link: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.142:27015/top_players/?query=... 

Racja, ten link jeszcze lepszy +/- 0

• Haha 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
29 minut temu, Kapparina napisał:

@Zavebe Za co dostałem bana, napisałem podanie na innej sieci i zapomniałem zrezygnować z funkcji admina na uwujka.

Czy na tym serwerze rola admina Tobie nie odpowiadała, czy ten serwer nie był po prostu godzien aby Twoja osoba pełniła tu powierzoną funkcje ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przychodzisz i odchodzisz kiedy Ci się podoba.

Jaka gwarancja, że tym razem będzie inaczej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

@LadyMarmolada

Wiem, że przychodzę i odchodzę. Będzie inaczej zostanę na tej sieci juz nie będę odchodzić zostanę tutaj na bardzo długi czas. 

@Zavebe Mi rola jako admin odpowiadała i dobrze się adminowało jak admin only dd2 cs:go

Edytowane przez Kapparina
  • Haha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Haha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sumie to nikt nie zwrócił uwagi na osobę, tylko na fakt, że porzucił rolę admina. A ma wiele plusów. Jest opanowany, komunikatywny, poprzednim razem udało mu się dostać do administracji co świadczy o tym, że był warty tego stanowiska i ma już doświadczenie.

Na serwerze jest od pewnego czasu bardzo często i nie tylko by nabijać godziny, bo nie siedzi na obserwatorze, tylko aktywnie bierze udział w rozgrywce. Gracz gra w różnych godzinach, czego nie można powiedzieć o niektórych adminach, bo po prostu nie mają czasu i zazwyczaj są dopiero wieczorem. Pewnosci nie ma, że nie będzie tego co poprzednim razem, ale domyślam się, że liczy się on z ryzykiem ponownego porzucenia tej roli. 

Jestem na Tak.

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
54 minuty temu, Kroepniek napisał:

co świadczy o tym, że był warty tego stanowiska i ma już doświadczenie.

Nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz.

54 minuty temu, Kroepniek napisał:

W sumie to nikt nie zwrócił uwagi na osobę

W sumie zwracamy uwagę tylko na osobę, ta osoba już zawiodła naszą społeczność więc nasze wątpliwości są zasadne.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety kandydat nie wytrzymał presji.

Reszty możecie się domyślić.

• Lubię 2
  • Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.:

• niespełnienie wymagań
  • niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie
  • prywatny profil Steam
  • brak zainteresowania ze strony gracza
  • brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii
  • wcześniejsze bany lub blokady VAC

Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc.

Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

• Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.