Zavebe

Giveaway AWP (StatTrak™) | Robaczy bóg

Rekomendowane odpowiedzi

Oto wynik losowania:

 
Zwycięzcą jest @raczek41, gratulacje !
Zapraszam do kontaktu ze mną na PW, pozdrawiam.

Edytowane przez Zavebe
  • Lubię 1
  • Smutno 3

W środku czuję chłód, jakąś ponurą pustkę. Nie mówię o tym nikomu, na twarz zakładam uśmiech.

signature.php?steamid=76561198043058948        

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez qRk
      Witam,
       
      chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich graczy Counter Strike Source na nasz nowy serwer FFA który został stworzony właśnie z myślą o graczach , 
      jest wgrane bardzo dużo nowych map, jesteśmy otwarci na propozycje graczy oraz zmiany i nowe mapy, chętnie zrobimy to czego oczekują od nas gracze.
      Bardzo prosimy również o pomoc w rozkręceniu przez podanie tego adresu IP również swoim znajomym  z listy którzy grają z nami codziennie. W razie pytań służymy pomocą
       
      Serwer nazywa się : [PL][FFA] Wariaty by qRk & Baki [STEAM]@pukawka.pl
       
      >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>      IP :       46.29.21.219:27235       <<<<<<<<<<<<<<<<
       
      Do zobaczenia na serwerze,
      qRk 
      Uprzedzając pytania - póki co nie mamy ani forum ani Tsa, jest tylko serwer, nie wykluczamy jednak założenia ich wraz z rozwojem serwera.
    • Przez  throw007

       
      Z dniem dzisiejszym startuje pierwsza faza turnieju  Major IEM 2019 w Katowicach. Szesnaście drużyn z całego świata rozpoczyna starcia o osiem miejsc w fazie New Legends. Wszystkie starcia pretendentów dnia  dzisiejszego odbywają się w systemie BO1. Pary do pierwszych spotkań wybrane zostały na zasadzie “Player-Selected Seeding”, która polega na tym, że każdy z zespołów został zapytany o ocenę pozostałych piętnastu drużyn. ESL na podstawie tych wyników utworzyło ranking 1-16, który znajduję się poniżej wraz z parami pierwszej rundy.
       
      Spotkania wyglądają następująco:
      fnatic              vs            ViCi
      NRG                 vs           Winstrike
      Cloud9            vs           Grayhound
      NiP                   vs           FURIA
      ENCE               vs           Spirit
      Vitality           vs           TyLoo
      G2                     vs           Veqa Squadron
      AVANGAR      vs          Renegades
       
      Starcia w fazie New Challengers odbędą się w formacie szwajcarskim, ale z systemem oceny ELO, który zastąpi wykorzystywany na FACEIT London Major system Buchholza. Początkowe punkty ELO przydzielone zostaną zgodnie z wynikami “Player-Selected Seeding” jednak zmieniać się będą wraz kolejnymi spotkaniami.
      New Challengers Stage potrwa od 13 do 17 lutego. Następnie rozegrana zostanie faza Legend, gdzie czekają już takie zespoły jak: Astralis, MIBR czy Liquid.
       
       
       
      The New Challengers Stage – Faza Kwalifikacji:
      czas trwania: 13-17 lutego 2019 ilość drużyn: 16  8 najlepszych drużyn przejdzie do następnej fazy – The New Legends Stage 8 najgorszych drużyn odpada Mecze eliminacyjne i o awans w trybie BO3, reszta BO1  
       
      The New Legends Stage – Faza Grupowa:
      czas trwania: 20-24 lutego 2019 ilość drużyn: 16  8 najlepszych drużyn przejdzie do następnej fazy – The New Champions Stage 8 najgorszych drużyn odpada Pierwsze 4 rundy w systemie BO1, 5 runda meczów w BO3  
       
      The New Champions Stage – Faza Pucharowa:
      czas trwania: 28 lutego – 3 marca 2019 Drabinka pojedynczej eliminacji Wszystkie mecze rozgrywane w systemie BO3  
      Uczestnicy:
      Legendy: Astralis, Natus Vincere, MIBR, Team Liquid, compLexity, BIG, HellRaisers, FaZe Clan
        Challangersi: Ninjas in Pyjamas, Fnatic, G2 Esports, Vega Squadron, Cloud, TyLoo, ENCE, NRG Esports, AVANGAR, Renegades, Team Vitality, Furia, Team Spirit, Grayhound Gaming, Winstrike Team, ViCi Gaming  
      -1-
       
       

       
       
      Środa, 13.02.2019 – pierwsza runda kwalifikacji:
      FAZA PRETENDENTÓW 
       
       
       
                                                                                                           Godzina                          Drużyna                          Wynik                        Drużyna
                                                                                                             13:00                           Renegades                           16:8                          AVANGAR                                        
                                                                                                             13:00                                Fnatic                                 9:16                       ViCi Gaming
                                                                                                             14:10                                TyLoo                                16:8                            Vitality
                                                                                                             14:10                               Cloud9                              16:11                       Grayhound
                                                                                                             15:20                                ENCE                                16:10                            Spirit
                                                                                                             15:20                                  G2                                    16:14                   Vega Squadron
                                                                                                             16:30                                 NiP                                    16:6                             Furia
                                                                                                             16:30                                 NRG                                  16:9                         Winstrike
       
       
       
      Środa, 13.02.2019 – druga runda kwalifikacji:
      FAZA PRETENDENTÓW 
       
       
       
                                                                     Godzina                                Drużyna                                Wynik                               Drużyna                                            Status
                                                                       19:10                              Vega Squadron                           16:14                               Team Spirit                                Mecz przegranych 0-1
                                                                       19:10                                      Vitality                                   19:17                               Grayhound                                Mecz przegranych 0-1
                                                                       20:00                                   AVANGAR                                16:14                                    Furia                                       Mecz przegranych 0-1
                                                                       20:00                                       Fnatic                                     11:16                                Winstrike                                 Mecz przegranych 0-1
       
       
                                                                      Godzina                                   Drużyna                            Wynik                               Drużyna                                             Status
                                                                        21:10                                         Cloud9                                  3:16                                       TyLoo                                      Mecz wygranych 1-0
                                                                        21:10                                          ENCE                                    16:6                                         G2                                           Mecz wygranych 1-0
                                                                        22:00                                            NiP                                     13:16                                  Renegades                                  Mecz wygranych 1-0
                                                                        22:00                                           NRG                                     16:6                                       ViCi                                           Mecz wygranych 1-0
       
       
    • Przez  tr0jan
      Bez zbędnego gadania... Szukamy dobrych graczy CS GO (normalnie musisz być mega, najlepiej kot jakich mało). 
      Wymagania:
      -Znajomość map w stopniu podstawowym
      -Komunikatywność ( ale najlepiej info bez pierdolenia głupot już wystarczy, że ja dużo gadam )
      -Opanowanie
      -No toxic 
      -Czas wieczorami najlepiej w tygodniu
      -Ranga mnie nie interesuje masz umieć grać 
      -Wiek 17+  i wyjątki*
      Raczej szukamy stałej 5 do grania Faceitów  
      *osoby rozgarnięte 
      Osoby chętne proszę o pisanie pod tym postem i zapraszanie do znajomych.
    • Przez  Kalafior
      Siema mam na imię Krzysiek, mam 17 lat, szukam osób do grania w CsGo. Ranga nie liczy się.  Tylko obowiązkowo musi być Prime Status . Wszystkich chętnych zapraszam .
    • Przez  Kalafior
      Siema mam na imię Krzysiek, mam 17 lat, szukam osób do grania w CsGo. Ranga nie liczy się.  Tylko obowiązkowo musi być Prime Status . Wszystkich chętnych zapraszam .
  • Popularny