sniezka

[Podanie na administratora] sniezka

sniezka  

7 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek sniezka?

• Tak
      0
    • Nie
      7

Rekomendowane odpowiedzi

• Nick:
  • Moje SteamID:
    1:156410788
  • Doświadczenie:
    znajomosc komend w bardzo dobrym stopniu
  • Serwer:
    CSGO AWP
  • Składki:
    Już pomagam w opłacaniu serwerów (posiadam VIP'a). Po otrzymaniu admina będę dalej pomagać.
  • Status VAC:
    Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam.
  • Facebook/Steam:
    Dołączyłem do grupy Steam.
  • Dlaczego ja:
    Witam nazywam się Maciej , gram na serwerze od bardzo dawna około 2 lat z 2 miesieczna przerwa , Na serwerze często panuje chaos lub jakaś osoba utrudnia grę innym... Chciałbym Pilnować żeby do takich sytuacji nie dochodziło oraz żeby gracze czuli się bezpiecznie. Na serwerze bywam częściej w godzinach nocnych , . Jestem osobą spokojną, cierpliwą oraz odpowiedzialną. nigdy nie dostałem na serwerze zadnego bana , pisze to podanie nie dlatego żeby banowac kogo popadnie , tylko dlatego żeby pomoc gracza i h@ w prowadzeniu serwara . na serwerze mam przegrane około 180 h co może potwierdzić gametracker do którego link daje na dole https://www.gametracker.com/player/❄/193.33.176.117:27015/ licze na pozytywne rozatrzenie mojego wniosku i zycze wszystkim miłego dnia
  • Deklaracja:
    Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.:

• niespełnienie wymagań
  • niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie
  • prywatny profil Steam
  • brak zainteresowania ze strony gracza
  • brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii
  • wcześniejsze bany lub blokady VAC

Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc.

Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.