ESL

[Podanie na administratora] ESL

ESL  

10 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek ESL?

• Tak
      0
    • Nie
      10

Rekomendowane odpowiedzi

• Nick:
    ✫ Odj3bany ?!
  • Moje SteamID:
    1:171147450
  • Doświadczenie:
    Doświadczenie mam bardzo duże, bo aż 5 lat w administacji, miałem własną sieć oraz 12 serwerów Cs GO i Cs 1.6.
  • Serwer:
    CSGO MIRAGE
  • Składki:
    Będę regularnie pomagać w opłacaniu serwerów.
  • Status VAC:
    Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam.
  • Facebook/Steam:
    Dołączyłem do grupy Steam.
  • Dlaczego ja:
    Dlaczego ja? Hmm, bardzo doświadczony, umiem pracować z innymi znam wszystkie komendy admina. Zaczynałem od małego bawić się przy serwerach, pierwszego admina miałem w wieku 12 lub 13 lat, umiem rozpatrzyć demko, znam się bardzo dobrze na haxach, ponieważ mam duży staż w Cs Go/ Cs 1.6, jak i mam dużą rangę w Cs Go. Teraz może coś o mnie, Mam na imię Adrian pochodzę z Woj. Dolnośląskiego (Wrocław) Interesuje się motoryzacja z zawodu jestem Mechanikiem Samochodowym, oprócz motoryzacji interesuję się jeszcze informatyką ale to od niedawna lubię posiedzieć przy komputerze i poznać go od środka :D oraz od czasu do czasu gdy ktoś potrzebuje pomocy przy serwerach Cs Go/Ts3/Cs 1.6 pomagam przy nich, przy pluginach i dobrze zbudować serwer. Myślę, że dość o sobie opowiedziałem pare ludzi zna mnie z serwera ONLY MIRAGE, a część dopiero pozna. Przeprszam za aktywność na forum i na serwerze ale gralem tu kiedyś za starych czasów ale teraz wróciłem do Cs'a i wróciłem na sieć i na serwery :D Ale obiecuję, że nadrobię i to szybko tą aktywność. Pozdrawiam
  • Deklaracja:
    Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj, doświadczenie faktycznie jest, czemu już nie jesteś adminem ?
Jeśli chodzi o czas gry uwujka to wygląda to kiepsko:
https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.106:27015/top_players/?query=✫+Odj3bany+%3F!
Grałeś jeszcze pod innymi nickami ? Jak na razie to nie spełniasz minimalnych kryteriów.

EDIT:
Jesteś administratorem również na innych serwerach:
https://errorhead.pl/topic/820-szybka-rekrutacja-na-admina-only-mirage/?page=2&tab=comments#comment-10787
https://errorhead.pl/profile/858-odj3bany/

Chcesz pracować na dwa etaty ?

W środku czuję chłód, jakąś ponurą pustkę. Nie mówię o tym nikomu, na twarz zakładam uśmiech.

signature.php?steamid=76561198043058948        

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
20 minut temu, Zavebe napisał:

Witaj, doświadczenie faktycznie jest, czemu już nie jesteś adminem ?
Jeśli chodzi o czas gry uwujka to wygląda to kiepsko:
https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.106:27015/top_players/?query=✫+Odj3bany+%3F!
Grałeś jeszcze pod innymi nickami ? Jak na razie to nie spełniasz minimalnych kryteriów.

EDIT:
Jesteś administratorem również na innych serwerach:
https://errorhead.pl/topic/820-szybka-rekrutacja-na-admina-only-mirage/?page=2&tab=comments#comment-10787
https://errorhead.pl/profile/858-odj3bany/

Chcesz pracować na dwa etaty ?

Już nie jestem tam administratorem, napisałem rezyganacje na Fb u właściciela serwera, mogę pokazać dowód na Pv. A co do podania i aktywności polecam przeczytać linijki na dole co napisałem, grałem na starym koncie teraz wróciłem i po prostu dziewczyna dostała konto z wyższą rangą to też mogę udowodnić ale godzin niestety nie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, ESL napisał:

Już nie jestem tam administratorem, napisałem rezyganacje na Fb u właściciela serwera

To ciekawe, bo podanie u nich złożyłeś 02.10.2018r 17:23 i już składasz rezygnację ? Znudziła Ci się funkcja ? U nas też miałeś zamiar zrezygnować po paru dniach ?

6 minut temu, ESL napisał:

A co do podania i aktywności polecam przeczytać linijki na dole co napisałem

Mnie interesują dowody, a nie bajki o królewnie śnieżce. Podaj nicki oraz konta, na których wcześniej grałeś.

W środku czuję chłód, jakąś ponurą pustkę. Nie mówię o tym nikomu, na twarz zakładam uśmiech.

signature.php?steamid=76561198043058948        

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
22 minuty temu, Zavebe napisał:

To ciekawe, bo podanie u nich złożyłeś 02.10.2018r 17:23 i już składasz rezygnację ? Znudziła Ci się funkcja ? U nas też miałeś zamiar zrezygnować po paru dniach ?

Znudziła mi się tam funkacja admina, ponieważ mają wszystko głęboko na to wygląda i nie potrafią zaktulizować serwera po akutulizacji Cs Go. Tu jestem dłuższy czas ale miałem przerwę od Cs Go.   

22 minuty temu, Zavebe napisał:

Mnie interesują dowody, a nie bajki o królewnie śnieżce. Podaj nicki oraz konta, na których wcześniej grałeś.

https://steamcommunity.com/id/45621032458764

To jest konto które sprzedałem po nim powinieneś sprawdzić godziny które przegrałem.  Nicki jakie tam miałem były z gwiazdkami tak jak tu ale między innymi DraGoN, BlackY, ErNiG Dowody co do rezygnacji nawet napiszę rezygnacje na tamtym forum, żeby nie było podejrzeń SS z rozmowy z właścicielem mogę dać na PV. 

EDIT: 

https://errorhead.pl/topic/1589-rezygnacja/ 

EDIT 2: Jeśli się nawet da to można sprawdzić ze na tym forum nie jestem pierwszy raz bo przez tamto konto steam też sie rejestrowałem na forum. Potwierdzienie ze to mój steam był jeśli się tak da

Edytowane przez ESL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj.

Czy tylko ja czytając to podanie odniosłem takie wrażenie, że kolega jest bardzo pewny siebie, a nawet w jakimś stopniu "zrozumiały"?🐧

5 godzin temu, Zavebe napisał:

podanie u nich złożyłeś 02.10.2018r 17:23

Jak dla mnie to Cię na samym początku skreśla.

Po:

1. Jesteś administratorem na innym serwerze.

2. Złożyłeś podanie tam 3 dni temu i po 3 dniach stwierdzasz "cytuje"

5 godzin temu, ESL napisał:

Znudziła mi się tam funkacja admina, ponieważ

Po 3 dniach znudzila Ci sie funkcja administratora??? To po ilu dniach znudzi Ci się tutaj funkcja??

Mnie to się wydaje, że złożyłem podanie tu, tam i nie wiadomo gdzie jeszcze i tylko czekałeś gdzieś się lepiej powiedzie żenada.

W Twoim podaniu jest tyle krętactwa tyle rzeczy nie spójnych ze sobą że nie chce mi się ich wymieniać i cytować.

Administrator na trzy dni rezygnacja jedno konto sprzedane drugie od dziewczyny. To wszystko brzmi jak jakaś tania telenowela9_9

Chłopie piszesz że może ktoś sobie sprawdzić to i tamto, ale zapomniałeś, że pisząc podanie to Ty powinieneś ująć to i tamto a nie ktoś będzie za Ciebie to robił..

-Konto pod podanie

-Godzin na serwerze nie masz

Jestem zdecydowanie na NIE

• Dziękuję 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak najbardziej na NIE!!! Czemu? Już piszę

8 godzin temu, ESL napisał:
  • Doświadczenie mam bardzo duże, bo aż 5 lat w administacji, miałem własną sieć oraz 12 serwerów Cs GO i Cs 1.6.

U nas napisałeś o 12 serwerach, a na serwerowni na której złożyłeś podanie 3 dni temu napisałeś: "Doświadczenie:  Em bardzo duże. Własne forum, własne 16 serwerów Cs Go staż w administacji około 6 lat ;3"

Brak godzin(serio 4 godziny? Jak masz ich więcej to sam nam je podaj, a nie, że my musimy sobie szukać(widać jak Ci zależy))

Powiem Ci, że ktoś kto się stara o administratora nie powinien mieć takiego nicku: ✫ Odj3bany ?!

Komuś komu nudzi się adminowanie po 3 dniach(nie ważne jaka jest to sieć) nie daje Ci dobrej rekomendacji.

Więcej nie będę rozpisywać bo to nie ma najmniejszego sensu, jak dla mnie jesteś kłamliwym i niewiarygodnym człowiekiem. 

Jeszcze raz NIE

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No jakiś kolega kłamczuszek nam się tu objawił.

Kłamać też trzeba umieć, a tu tylko się ośmieszyłeś.

Wszystko już zostało wyżej powiedziane przez kolegów.

Wracaj tam na te gorsze serwery.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to podanie do odrzucenia chyba? :P przecież dłużej czekać nie ma na co :v 

Sprawdziłem tylko i +1 dla was a jeszcze niedługo zrozumiecie dla czego 😂. Pozdrawiam i podanie do zamknięcia. 

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No, do widzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.:

• niespełnienie wymagań
  • niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie
  • prywatny profil Steam
  • brak zainteresowania ze strony gracza
  • brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii
  • wcześniejsze bany lub blokady VAC

Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc.

Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.