root

Testowanie stylu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Potrzebuję kilku ochotników do używania wyłącznie jasnego stylu na forum przez tydzień.
Może @Zimbabwe, @LoveMe, @LadyMarmolada? O @LadyMarmolada już się zgłosiła, dzięki! Ktoś jeszcze?

Po tygodniu napisalibyście o swoich odczuciach - dlaczego wolicie jasny/ciemny, czy zmieniło się Wasze nastawienie po kilku dniach itp. itd.

• Haha 1

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jasny styl włączony, ale obawiam się, że po tygodniu szybko wrócę do ciemnego :ph34r:

• Dziękuję 1

W środku czuję chłód, jakąś ponurą pustkę. Nie mówię o tym nikomu, na twarz zakładam uśmiech.

signature.php?steamid=76561198043058948        

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

omg sorry ale nie udźwignę jasnego :)

• Haha 1

signature.php?steamid=76561198832970705

"Don't you think that it's boring how people talk?"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@root również zmieniłem, lecz nie na dłuższą metę. Ciemny jest jednak bardziej przejrzysty.

• Dziękuję 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@root dzisiaj wróciłem do czarnego i mogę stwierdzić tak:

na czarnym stylu jest o wiele bardziej przejrzyście i ładniej to wygląda niż na białym. 

• Dziękuję 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po dłuższym użytkowaniu jasnego stylu muszę przyznać, że przyzwyczaiłem się do niego. Wszystko ładnie i schludnie wygląda, trzeba by było tylko sourcebans zrobić w jasnym stylu do kompletu. Mimo to jednak powrócę do ciemnego stylu, bo po dłuższym patrzeniu się w taką żarówę bolą oczy. A można by było ustawić nieco mniej rażące tło np. lekko szarawe aby nie dawało tak po gałach ? BTW z emotikonami w czacie jest coś nie tak, mianowicie gdy się kliknie w jakąkolwiek emotikonę, nie wskakuje ona w okno pisania

W środku czuję chłód, jakąś ponurą pustkę. Nie mówię o tym nikomu, na twarz zakładam uśmiech.

signature.php?steamid=76561198043058948        

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez  root
      Cześć!

Wkurza Was że ktoś spamuje w tematach przywitań, forumowych grach typu skojarzenia, czy reklamach? Przygotowałem dla Was kanał aktywności bez działu Hydepark.
      Klikamy w link. Klikamy ptaszek Ustaw jako domyślny. Gotowe! Od teraz:
      - po wejściu w zakładkę Aktywność na urządzeniu mobilnym nie zobaczycie już tematów z działu Hydepark
      - na komputerze zobaczycie przycisk Aktywność bez Hydeparku, którego możecie używać zamiast zakładki Aktywność:

- nie będzie też widać rejestracji nowych użytkowników, zmian avatarów i tym podobnych drobiazgów  
      Jeśli jednak chcecie widzieć jakieś podforum z Hydeparku, po wejściu w link z filtrem wystarczy kliknąć Typ zawartości -> koło zębate przy Tematy -> kliknąć listę -> zaznaczyć interesujące nas forum (np. Rowery) -> wrócić do góry strony -> kliknąć Zapisz jako nowy kanał -> nadać mu nazwę i ustawić jako domyślny.

Kanały aktywności można zmieniać po kliknięciu Aktywność -> Moje kanały aktywności - zatem możecie zapisać ich kilka i zmieniać sobie w zależności od humoru.

Mam nadzieję, że komuś się przyda.

• Przez  Dop3
      Ponieważ @llKOkoll oraz @Asylia nie zgłosili się po nagrodę w ponownym losowaniu wygrała @CytrynQa.
      Gratuluję i czekam na kontakt (24h).

Witam wszystkich serdecznie.
      Z okazji 7 URODZIN FORUM mam dla Was to, oto małe cudo.

Glock-18 (StatTrak™) | Żywiołak wody ( Rynek i Gra)
      Losowanie 26 listopada 2017 o godzinie 20.00

Aby wziąć udział w losowaniu, należy kliknąć serduszko "Lubię" przy tym poście:

Sponsorem glocka tym razem jestem ja.

Miłej zabawy!

Regulamin
      1. W losowaniu może wziąć udział każdy: gracz, użytkownik, administrator.
      2. Szanse na wygraną są takie same dla każdego - każdy otrzymuje tylko jeden los, niezależnie od tego do jakiej grupy użytkowników należy.
      3. Aby dodać reakcję "Lubię" i wziąć udział w losowaniu, trzeba posiadać minimum 1 post na forum - można to osiągnąć np. poprzez przywitanie się z nami.
      4. Losowanie odbędzie się poprzez wygenerowanie listy użytkowników, którzy dodali reakcję "Lubię" w tym temacie i wrzucenie jej na jakąś powszechnie znaną stronę z losowaniami. Data / godzina losowania: 2017/11/26 20:00. Temat zostanie zamknięty 2 godziny przed rozpoczęciem losowania.
      5. W pierwszym poście oraz w poście zamykającym temat poinformujemy kto został zwycięzcą.
      6. Zwycięzca ma 24 godziny na skontaktowanie się ze mną przez PW na forum w sprawie odbioru nagrody. Jeśli tego nie zrobi w podanym czasie, wylosujemy inną osobę.
      7. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 48 godzin od skontaktowania się.
      8. Wszelkie próby oszustwa - czyli przykładowo założenie kilku kont na forum tylko w celu wielokrotnego wzięcia udziału w tym samym losowaniu karzemy banem permanentnym na serwery i forum.
    • Przez  root
      Powstała nowa grupa: Moderatorzy społecznościowi. Jest ona przeznaczona dla osób, które nie są administratorami serwerów, a chcą pomóc lub już pomagają w utrzymaniu porządku na forum. Grupa będzie testowana przez najbliższy miesiąc. Uprawnienia grupy w wielkim skrócie:
      akceptacja lub odrzucanie postów przenoszenie i usuwanie zawartości widok tylko publicznie dostępnych forów - brak dostępu do działu administratorów dostęp do działu moderatorów ostrzeganie użytkowników (ograniczone) brak uprawnień w prywatnych klubach Rangę tę można otrzymać tylko poprzez mianowanie przez zarząd. Rangę otrzymuje się na 30 dni z możliwością przedłużenia, jeśli tak postanowi zarząd - jednak należy liczyć się z tym, że będziemy chcieli dać szanse innym osobom i ranga może nie zostać przedłużona mimo braku zastrzeżeń do danej osoby. Cały czas oceniana jest aktywność i zaangażowanie w walce o utrzymanie najwyższej jakości forum.

Osoby mianowane na najbliższy miesiąc:
      @LoveMe
      @Dop35muggler
      @Siudzix
      W.w. osoby proszę o kontakt ze mną na PW lub Steamie - oczywiście tylko w przypadku, jeśli jesteście zainteresowani otrzymaniem rangi.
    • Przez  root
      Co sądzicie o tym, żeby na forum można było założyć konto tylko poprzez logowanie Steam? Multikonta byłyby ograniczone do minimum, świat byłby piękny!  Jakieś za i przeciw?
  • Popularny