root

Własny kanał aktywności (np. bez hydeparku)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Wkurza Was że ktoś spamuje w tematach przywitań, forumowych grach typu skojarzenia, czy reklamach? Przygotowałem dla Was kanał aktywności bez działu Hydepark.

1. Klikamy w link.
  2. Klikamy ptaszek Ustaw jako domyślny.
  3. Gotowe! Od teraz:
    - po wejściu w zakładkę Aktywność na urządzeniu mobilnym nie zobaczycie już tematów z działu Hydepark
    -
    na komputerze zobaczycie przycisk Aktywność bez Hydeparku, którego możecie używać zamiast zakładki Aktywność:
    image.png
    - nie będzie też widać rejestracji nowych użytkowników, zmian avatarów i tym podobnych drobiazgów

Jeśli jednak chcecie widzieć jakieś podforum z Hydeparku, po wejściu w link z filtrem wystarczy kliknąć Typ zawartości -> koło zębate przy Tematy -> kliknąć listę -> zaznaczyć interesujące nas forum (np. Rowery) -> wrócić do góry strony -> kliknąć Zapisz jako nowy kanał -> nadać mu nazwę i ustawić jako domyślny.

Kanały aktywności można zmieniać po kliknięciu Aktywność -> Moje kanały aktywności - zatem możecie zapisać ich kilka i zmieniać sobie w zależności od humoru.

Mam nadzieję, że komuś się przyda.

• Dziękuję 1

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze kosmetyczna poprawka. Przed:
image.png
Po:
image.png

Gdyby ktoś chciał zastosować u siebie na forum IPB 4.1/4.2/4.3, do custom.css należy dodać:

/*
Usunięcie listy tematów w aktywności z filtrem
*/
body[data-pagemodule="discover"][data-pagecontroller="streams"] .ipsSpacer_bottom[data-role='streamOverview']{ display: none; }

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez ZnowuDostalemBana
      Tak jak w temacie, wasza wyszukiwarka banów nie działa poprawnie, podaje swoje steam ID (STEAM_0:1:170512021) i nigdzie nie ma MOJEGO profilu, są tylko jakieś randomowe profile.
      Gdyby jakiś admin/mod był w stanie podać mi za co dostałem bana (Nie wiem nawet kiedy i za co, bo na koncie siedziało pare osób, aż w końcu dodałem sobie prime i token mobilny(wiec ich wszystkich wyjebalem)).
      Pozdrawiam.
      DObra nvm znalazlem to na profilu
    • Przez  Prince
      W tym poradniku pokażę Wam krok po kroku, jak sporządzić prośbę o odblokowanie która zostanie rozpatrzona pozytywnie.
      Poradnik ten kieruję do osób ubiegających się o zdjęcie kary nałożonej na Najlepszych Serwerach CS:GO, choć uważam że przysłuży się też na innych forach o tej tematyce.

Odszukaj odpowiedni do tego dział

1. Znajdziesz go w “Działach Wspólnych” pod chatbox’em jako piąty:

a następnie kliknij “Prośby o odbanowanie”.

Arkusz odbanowań i jego wypełnienie

1. Przejdź do niego wchodząc w “Napisz prośbę o odbanowanie”:

2. Twoim oczom ukaże się dokładnie taki obraz:

3. Pozostaje go tylko wypełnić prawidłowymi danymi z SourceBans, który znajdziesz wykonując poniższe kroki:

Przejdź do swojego profilu na forum klikając swój awatar:

Zobaczysz taki oto widok:

Wybierasz opcję która Cię interesuje (BANY lub UCISZENIA), zależnie od kary w jakiej będzie się toczyć sprawa skąd zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do swoich przewinień.
      4. Nie pozostaje Ci nic innego, jak wypełnić arkusz:

Dane takie jak: SteamID, powód, data otrzymania kary oraz jej długość znajdziesz właśnie  w SourceBans.

Zalecenia
      Zapoznaj się z regulaminem działu “Prośby o odbanowanie” dostępnym TUTAJ. Zwróć uwagę na podawane dane (data, powód, długość kary, SID) aby były zgodne z SB. SteamID najlepiej podawać w tym formacie: 0:456812058. Na czas trwania sprawy upublicznij swój profil Steam wraz ze szczegółami gry. Nie pospieszaj administracji, a powoływanie na jakieś uprawnienia płynące z VIPa nie będzie dobrym pomysłem. Pisząc o tematach zw. z działem “Bany oraz skargi” w chatboxie zmniejszasz szansę na pozytywne zakończenie Twojej sprawy. Postaraj się podać dokładny opis zdarzenia w punkcie o tej samej nazwie, ponieważ administracja nie będzie się domyślać co miałeś na myśli. Wypełniaj punkty starannie, bez niepotrzebnych błędów oraz zwracaj uwagę na słownictwo jakim się posługujesz.

Cheaterzy oraz osoby omijające bana
      Tym punktem powinny się zainteresować osoby, które mają w powodzie banicji wpis o omijaniu kary pragnący drugiej szansy.
      Warunkiem otrzymania “zielonego światła” (UnBan) jest wyrażenie skruchy, a także przekazywanie nam prawdziwych informacji - jest to warunek konieczny aby mogli otrzymać warunkowe skrócenie kary.

Więcej o naszym "Programie resocjalizacji cheater'ów" przeczytasz TUTAJ.

Przykładowe prośby o odbanowanie zresocjalizowanych cheaterów, rozpatrzone POZYTYWNIE:
      Prośba o odbanowanie numer jeden Prośba o odbanowanie numer dwa Prośba o odbanowanie numer trzy Prośba o odbanowanie numer cztery Prośba o odbanowanie numer pięć Prośba o odbanowanie numer sześć Prośba o odbanowanie numer siedem Prośba o odbanowanie numer osiem Prośba o odbanowanie numer dziewięć Prośba o odbanowanie numer dziesięć  
    • Przez Ravii
      Witam was mam dla was małą propozycje zmiana wyglądu przyznawania reputacji na bardziej facebookowy.

Wygląda to ładnie mam nadzieje że propozycja się przyjmie. 
      Miłego dnia 
    • Przez  Jula
      Cześć, chciałabym zaproponować taka mała zmianę..  mianowicie dodanie do reakcji "zaskoczony" . Często przeglądając forum brakowało mi właśnie możliwości dodanie tej reakcji, a "zmieszany" też zbytnio nie odpowiadał.
      ? <-- nie wiem czy ta emotka będzie się prawidłowo wyświetlać bo dodaje ją z fona, ale mniej wiecej taką miałam na myśli. 
      Może to głupie, ale postanowiłam o tym napisać zawsze można dac do kosza Pozdrawiam