• 0
CytrynQa

Problem

Pytanie

O ile się nie mylę, to na serwerze jest wgrany plugin który wycisza czat na jakiś tam czas gdy napisze się coś niestosownego. No i tu jest problem, gdyż gra tu pewien gracz o nick Twój Stary Pijany. I gdy chciałam mu coś napisać to zostałam wyciszona. Skoro nie można pisać na czacie Twoj stary to dlaczego gracze mogą sobie ustawiać taki nick?

• Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

"Twój stary" jest na ogół obraźliwą odpowiedzią na poziomie przedszkola, dlatego takie wypowiedzi były blokowane. Idąc Twoim tokiem rozumowania - gdy ktoś ustawi sobie nick "kurwo", a Ty napiszesz "co tam kurwo?" - rozumiem że nie powinnaś otrzymać gaga?

W każdym razie frazy powiązane z "Twój stary" zostały usunięte z listy blokowanych - miłej zabawy!

• Lubię 1

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0
2 godziny temu, root napisał:

Idąc Twoim tokiem rozumowania - gdy ktoś ustawi sobie nick "kurwo", a Ty napiszesz "co tam kurwo?" - rozumiem że nie powinnaś otrzymać gaga?

No właśnie idąc moim tokiem myślenia, gracz który ustawia sobie obraźliwą nazwę powinien być poinformowany o tym, że ma zmienić owy nick. 

Jeżeli na serwerze jest x osób, a ja chciałabym skierować pytanie do konkretnej osoby, to oczywiste, że użyje jego nicku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta