[Prośba o odbanowanie] Rykosheto  

10 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek @Rykosheto?

• Tak
      3
    • Nie
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
  • Kiedy dostałem bana?
    29.11.2018
  • Rodzaj bana:
    BAN
  • Powód bana:
    Cheaty
  • Na jaki okres czasu dostałem bana:
    permanent
  • Moje SteamID:
    0:191314854
  • Opis zdarzenia:
    Dzieńdobry :) A wiec otrzymałem banicję (moim zdaniem niesłuszną) za domniemane cheaty. Zostałem zgłoszony przez (jak mniemam) gracza mniej doświadczonego w CS:GO.
  • Dlaczego powinienem zostać odbanowany:
    A więc, niektóre z akcji które udało mi się zobaczyć mogą wyglądać na troszkę podejrzane, aczkolwiek osoba rozdająca bany na lewo i prawo powinna pamiętać że tak owe demka są w 32 tik co wiąże się z wieloma nieścisłościami takie jak prefire'y (widoczne na paru demkach) czy szokujące headshoty (szok szok szok). Kolejnym punktem na kóry chciałbym zwrócić uwagę jest moja liczba godzin/doświadczenie w CS:GO (nie mam na celu szczycić się tym lecz tylko wspomnieć że nie jestem pierwszym lepszym Jaśkiem spod Opola który dopiero zakupił cs'ka). Na obecną chwilę będzie to około 11/12 tys godzin. Było mi także dane wystąpić na paru mniejszych turniejach offline (odziwo nie wyrzucono mnie z nich za cheaty xD!). Na serwerach sieci uwujka gram już pewnien okres czasu tzn. 1.5 roku (z przerwą roczną) i wiele osób zna mnie dobrze (także włączając w to administracje) i nie sądze aby wszyscy jednomyślnie podjęli decyzję o banicji. Myślę że dochodzimy do konkluzji całego zdarzenia. Uprzejmie proszę aby moja sprawa została rozpatrzona ponownie. Dziękuję i Pozdrawiam Krzysztof :)
Edytowane przez Aneta

Here comes dat boi!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oh, zapomiałem wkleić link z sourcebana. Dzięki Anetko :)

Here comes dat boi!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

#1 Tickrate nijak ma się do tego, że na demie ewidentnie widać aimbota ustawionego na head.

#2 Dla porównania spojrzałem czy inni gracze mogą mięć podobny efekt do Twojego - nie mieli.

#3 Widać jak skaczesz przy pomocy perfect bunnyhopa.

Opowiedz więcej o tych mniejszych turniejach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam że się wypowiem

@fragiant Przypomne że auto bh jest w piatki dla każdego

• Haha 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Generalnie k/d 3.0 na tym serwerze jest nieosiągalne, niezależnie od tego jak dobrym byłbyś graczem. Analizowałem kiedyś dokładnie tę sytuację na przykładzie innego gracza z podobnymi wynikami jak Twoje - ostatecznie dostał bana.

Tak dla przypomnienia tutaj miałeś... k/d 5.32, obecnie 3.07.

O ile na tych filmikach jak dla mnie faktycznie mało widać, z wyjątkiem jednego pociągnięcia na głowę, to jednak metadane nie budzą żadnych wątpliwości co do czystości Twojej gry - a raczej jej braku. Chyba że potrafisz jakoś to wytłumaczyć? Masz może konto na faceit?

• Dziękuję 2

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Faktycznie, w tym i w jednym z wcześniejszych przypadków zauważyłem, że wideo nie oddaje tego co pokazuje demo - jeżeli chodzi o aimbota.

Oprócz konta faceit proponuję aby również inni oprócz mnie i @Chinczyk1337 przejrzeli demo.

Wtedy z pewnością nie będzie wątpliwości.

• Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Tak, zerknąłem na szybko. Później(teraz nie mam czasu) rozpisze albo nagram co mi nie pasuje ale w mojej ocenie WH+AIM. Koniec dema jest ciekawy. Ewentualnie jeśli to możliwe i gracz grał to poproszę jeszcze ConnectTimes żeby inne demo zobaczyć. 

ad.

Po strzałach ze snajperek widać jak mu skacze, a że na głowe to pewnie przypadek. Strzały z  R8 też niektóre są ciekawe. GalilAR jak na moje top coś mi tam nie pasuje bo się trzęsie jak poj... ten celownik... 

Dodatkowo 0:142528621, 0:90586183 tydzień urlopu od mikrofonu.

Edytowane przez JanuszPszemytnik
  • Lubię 1
  • Dziękuję 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Snajperki ustawione na całe ciało. Reszta na głowę - dlatego tak trzęsie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 2.12.2018 o 17:09, JanuszPszemytnik napisał:

Tak, zerknąłem na szybko. Później(teraz nie mam czasu) rozpisze albo nagram co mi nie pasuje ale w mojej ocenie WH+AIM. Koniec dema jest ciekawy. Ewentualnie jeśli to możliwe i gracz grał to poproszę jeszcze ConnectTimes żeby inne demo zobaczyć. 

ad.

Po strzałach ze snajperek widać jak mu skacze, a że na głowe to pewnie przypadek. Strzały z  R8 też niektóre są ciekawe. GalilAR jak na moje top coś mi tam nie pasuje bo się trzęsie jak poj... ten celownik... 

Dodatkowo 0:142528621, 0:90586183 tydzień urlopu od mikrofonu.

Biorąc pod uwagę powyższy materiał, proszę osoby które zagłosowały za odbanowaniem gracza o informację, dlaczego poparły prośbę gracza. Ja ze swojej strony dodam, że całej czwórce przyjrzymy się bardzo dokładnie.

P.S.: @Shirke też. Eh te kobiety.

image.png

image.png

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Demko z nuke

Obejrzałem kolejne 3 demka. Nie rozumiem tego, ale u każdego "normalnego" gracza nigdy nie zdarza się tak, że w ciągu jednej mapy trafi się. że jego celownik nie będzie na głowie.

Byłem świadomy, że jest tam tick32. Ale zbyt jak na tick32. 

7 minut temu, root napisał:

Biorąc pod uwagę powyższy materiał, proszę osoby które zagłosowały za odbanowaniem gracza o informację, dlaczego poparły prośbę gracza. Ja ze swojej strony dodam, że całej czwórce przyjrzymy się bardzo dokładnie.

P.S.: @Shirke też. Eh te kobiety.

image.png

image.png

Decyzji nie zmieniam od tak. Po prostu widziałem wtedy to co widziałem, lub chciałem zobaczyć. Dlatego też nie odpisywałem w tym temacie. Ale skoro tak się miewa sytuacja to trudno. W sumie to szkoda słów. Tyle Mnie w tym temacie. 

Co do reszty, to pewnie klikneli bo ja byłem przeciw. (Sory chłopaki, ale ja też potrafię popełniać błędy)

ps. Krzysiek ...... (Sam sobie tu coś dopisz)

signature.php?steamid=76561198112323998

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co Wy myślicie, że nie ma portali do boostowania godzin?

Pełno jest takich pacjentów co mają pod 5k godzin, a połowy map nawet nie znają. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sam mam kilkanaście takich kont (wciąż dostępne do sprzedania, gdyby ktoś chciał), średnio 3000h wbite na dawnym serwerze IDLE. Godziny na CSGO stats są to godziny spędzone faktycznie na meczach - a przynajmniej kiedyś tak było, nie wiem w sumie czy to się zmieniło czy nie.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obejrzałem demo, gracza @Rykosheto proszę o pochwalenie się kontem faceit bo wygląda że używasz niedozwolonych wspomagaczy, konto faceit z odpowiednio wysokim poziomem ELO pomogło by mi uwierzyć w twój talent ;)

• Lubię 1

signature.php?steamid=76561198832970705

"Don't you think that it's boring how people talk?"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Brak zainteresowania ze strony gracza.

signature.php?steamid=76561198324542902&

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE.

Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

Więcej informacji znajdziesz poniżej.

Spoiler

Możliwe powody to np.:

• brak skruchy
  • brak przesłanek do odbanowania
  • obrażanie
  • podanie nieprawdziwych informacji
  • ban za cheat'y

Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów).

signature.php?steamid=76561198324542902&

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.