Pisar

[Podanie na administratora] Pisar

[Podanie na administratora] Pisar  

17 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek @Pisar?

• Tak
      17
    • Nie
      0

Rekomendowane odpowiedzi

• Nick:
    Pisar
  • Moje SteamID:
    0:13756247
  • Doświadczenie:
    Gtam dużo DD2
  • Serwer:
    CSGO DD2
  • Czas spędzony na serwerach:
    TYLKO DD2
  • Czas spędzony na forum:
    Czytam co chwila
  • Składki:
    Będę pomagać w opłacaniu serwerów.
  • Status VAC:
    Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam.
  • Facebook/Steam:
    Polubiłem stronę na Facebook'u.,Dołączyłem do grupy Steam.,Nie subskrybuję uwujka.pl w żadnym serwisie społecznościowym.
  • Dlaczego ja:
    Gram sporo ale tylko DD2 nie obrażam graczy mogę pilnować DD2 w nic innego nie gram tu mnie znają, nie obrażam graczy, ale mogę pomóc miałem kiedyś admina na war3 nie pamiętam jaki server kasa za admina zawsze na czas. chyba ze chcecie za cały rok z góry też dam rade :)
  • Deklaracja:
    Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

NA FORUM : ONLINE 2g 14m 53s (na profilu masz napisane)

Godziny na duży plus :

https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.142:27015/top_players/?query=Pisar

SourceBans czysty.

Wiek na plus.

Podanie....? Bardzo słabe jak na Twój wiek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

-Czas spędzony na forum:  (tutaj miales okreslic mniej wiecej ile h masz na forum)
-Dlaczego ja: (Przydaloby sie zebys opisal troszke w tym temacie dlaczego akurat ty jestes godny zeby zostac adminem moglbys troche rozwinac ten temat)
+widze ze SB czyste 
+ wiek  wiadomo na + jakies doswiadzczenie zyciowe masz wiec pewnie dasz rade oswoic "bande na servie"
Ogolnie jako gracz innego servera bo nie kojarze tego "pana" jestem na plus mysle ze mimo slabo napsianego podania ludzie na serverze dd2 znaja go jest rozpoznawalny przy tylu godzinach na servie i da sobie rade. Warto dac mu szanse co nie ? 
Pozdrawiam milej gry! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
34 minuty temu, Aneta napisał:

Podanie....? Bardzo słabe jak na Twój wiek.

Bo to jest taki wiek, który gdyby grał na CSS sprawiałby problemy :) @Pisuar zaglądaj częściej na forum i będzie git.

• Lubię 1

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No cóż można napisać...

Ktoś kto gra na DD2 nie może nie kojarzyć Pisuara :D 

Bardzo dużo godzinek na serwerze.

Na forum również aktywny(może się n ie udziela, ale przynajmniej wie co się tu dzieje).

SB czyste.

Składki też na + 

Gracz potrafi zadbać o miłą atmosferę na serwerze.

Cóż można więcej napisać? 

Na TAK!

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sympatyczny i bezkonfliktowy gracz. Dobry kandydat na administratora. Jestem na TAK.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem tak. Jestem na TAK. Choć na dd2 jest z reguły jakiś admin to czemu nie miałby być jeszcze jeden więcej. Spokojny i przyjacielski. Bezkonfliktowy. Wymagania spełnione. Nic tylko brać. Yes.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje podanie zostało rozpatrzone POZYTYWNIE. Skontaktuj się na Steam'ie z Lady Marmoladą, aby ustalić szczegóły - wyślij zaproszenie do znajomych.

Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

signature.php?steamid=76561198324542902&

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.