3majsie1995

Reklama Polskiej sieci serwerów CS:GO - Batcave.pro

Rekomendowane odpowiedzi

m1jtz7M.png

BatCave.pro - rozrywka na PROfesjonalnym poziomie

Nasze forum: BatCave.pro

Nasze serwery:

eaBSwQc.png

b_350_20_82827F_000000_FFFFFF_000000.png

Mod: Only DD2

IP: 54.38.131.48:27015

Ilość slotów: 17

Opiekun: Joziu

N23hoAt.png

Mod: Only AWP

IP: 54.37.238.79:27015

Ilość slotów: 17

Opiekun: Pietrek

Jihb7rK.png

Mod: MultiArena 1v1 128TR

IP: 145.239.18.205:27015

Ilość slotów: 21

Opiekun: Hubix

Jihb7rK.png

Mod: MultiArena 1v1 64TR

IP: 54.38.58.70:27015

Ilość slotów: 17

Opiekun: -

Nasz serwer głosowy:

vlcXKuN.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

IP: ts.batcave.pro

Ilość slotów: 64

Opiekun: Adax

Odwiedź naszą mroczną jaskinie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez  tR1N
      Witajcie ! 
      Serwery uwujka.pl ruszają z kolejnym giveaway-em!

Już we wtorek, 23 kwietnia 2019 roku
      AWP | Gałęźnica [RYNEK | ZBADAJ W GRZE]
      znajdzie nowego właściciela!

Aby wziąć udział w losowaniu, należy kliknąć serduszko "Lubię" przy tym poście:

Powodzenia!

Sponsorem nagrody jest @tR1N.

Regulamin
      1. W losowaniu może wziąć udział każdy: gracz, użytkownik, administrator
      2. Szanse na wygraną są takie same dla każdego - każdy otrzymuje tylko jeden los, niezależnie od tego do jakiej grupy użytkowników należy.
      3. Aby dodać reakcję "Lubię" i wziąć udział w losowaniu, trzeba posiadać minimum 1 post na forum - można to osiągnąć np. poprzez przywitanie się z nami.
      4. Losowanie odbędzie się poprzez wygenerowanie listy użytkowników, którzy odpowiedzieli w tym temacie i wrzucenie jej na jakąś powszechnie znaną stronę z losowaniami. Data / godzina losowania: 2019/04/23 21:00. Temat zostanie zamknięty 2 godziny przed rozpoczęciem losowania.
      5. W  poście zamykającym temat poinformujemy kto został zwycięzcą.
      6. Zwycięzca ma 24 godziny na skontaktowanie się ze mną przez PW na forum w sprawie odbioru nagrody. Jeśli tego nie zrobi w podanym czasie, wylosujemy inną osobę.
      7. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 24 godzin od skontaktowania się.
      8. Wszelkie próby oszustwa - czyli przykładowo założenie kilku kont na forum tylko w celu wielokrotnego wzięcia udziału w tym samym losowaniu karzemy banem permanentnym na serwery i forum.
    • Przez makrynus
      Cześć,

Mam dziwny problem z cs go, a mianowicie:
      Po uruchomieniu gry normalnie odpala się menu, lecz co kilka sekund ekran się wiesza i nie mogę w tym momencie nic zrobić. Po ok. 10 sekundach aplikacja się crashuje i pojawia się komunikat: "dostęp aplikacji csgo.exe do sprzętu graficznego został zablokowany". Szukałem na wielu forach porad jak zniwelować ten problem, ale bez skutku. Próbowałem uruchamiania jako administrator, reinstalowania sterowników karty graficznej (ręcznie i poprzez narzędzie amd), ale nic nie pomaga. Dodam, że miewałem ten błąd już na dysku HDD, a po zmianie na SSD dalej występuje - nie wiem czy może to mieć jakieś znaczenie. W panelu sterowania Radeon ustawiłem wysoką wydajność dla csgo.exe, a po włączeniu gry wartość w panelu sterowania w sekcji mojej karty graficznej Radeon  często skacze do 100% by później diametralnie się obniżyć. W BIOS'ie wyłączylem kartę graficzną Radeon by przetestować czy na Intelu zadziała i zadziałało. Gra uruchamia się i mogę grać, lecz na 40-50fps'ach. Gdybym włączył samego Radeona wyskakuje błąd i gra nie chce się nawet uruchomić. Czy ktoś mógłby mi jakoś pomóc?

Moja specyfikacja:
      AMD Radeon R9 M375
      Intel HD Graphics 5500
      laptop: Lenovo Z51-70

Dodam, że nie znam się jakoś świetnie na tym wszystkim i wszystko co wcześniej opisywałem, czerpałem z innych źródeł, więc proszę o wyrozumiałość.
      Może ktoś ma jakiś alternatywny pomysł?
    • Przez  Jula
      Cześć, chciałabym zaproponować taka mała zmianę..  mianowicie dodanie do reakcji "zaskoczony" . Często przeglądając forum brakowało mi właśnie możliwości dodanie tej reakcji, a "zmieszany" też zbytnio nie odpowiadał.
      ? <-- nie wiem czy ta emotka będzie się prawidłowo wyświetlać bo dodaje ją z fona, ale mniej wiecej taką miałam na myśli. 
      Może to głupie, ale postanowiłam o tym napisać zawsze można dac do kosza Pozdrawiam 
    • Przez  root

1:100688217 - profil - wygląda dość legitnie, czyż nie? 83 gry, konto od 4 lat, 22 lvl Steam  Polecam cały filmik, bo stopniowo się rozkręcał.
  • Popularny