Bat

[Prośba o odbanowanie] Bat

[Prośba o odbanowanie] Bat  

3 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek @Bat?

• Tak
      1
    • Nie
      2

Rekomendowane odpowiedzi

• Kiedy dostałem bana?
    04.01.2019
  • Rodzaj bana:
    MUTE
  • Powód bana:
    pewnie obraza za napisanie na czacie kamperskie lagerskie gown!!!! ;) bez "O"
  • Na jaki okres czasu dostałem bana:
    permanent
  • Moje SteamID:
    0:16097491
  • Opis zdarzenia:
    server mi dal muta za to na 60 miesiecy ;)
  • Dlaczego powinienem zostać odbanowany:
    po 60 miesiecy to przesada a gram tu dluzej niz wiekszosc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=0%3A16097491&p=commslist

Twierdzisz, że to przesada? Twoje SB mówi co innego :) Twoim słowem przewodnim jest "gówno" nie myślałeś przypadkiem o pracy w branży wodno-kanalizacyjnej?? Tam z fekaliami będziesz miał bardzo dużo do czynienia.

I to nie serwer dał Ci mute na 60 miesięcy, a Administracja, za to co wyżej masz podane w linku.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grasz dłużej niż większość, a nie potrafisz się zachować. W sb ładnie ci się nazbierało. Chcesz wyładować emocje idź na siłownie, a nie czat zaśmiecasz.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
19 godzin temu, Jula napisał:

Grasz dłużej niż większość, a nie potrafisz się zachować. W sb ładnie ci się nazbierało. Chcesz wyładować emocje idź na siłownie, a nie czat zaśmiecasz.

W dniu 6.01.2019 o 17:54, rMk napisał:

Twierdzisz, że to przesada? Twoje SB mówi co innego :) Twoim słowem przewodnim jest "gówno" nie myślałeś przypadkiem o pracy w branży wodno-kanalizacyjnej?? Tam z fekaliami będziesz miał bardzo dużo do czynienia.

I to nie serwer dał Ci mute na 60 miesięcy, a Administracja, za to co wyżej masz podane w linku.

19 godzin temu, Jula napisał:

chłopcze bosy jesli dla ciebie slowo GOWN to gówno to widac kto ma doswiadczenia wodno -kanalizacyjne i skojazenia z tym zwiazane ale to twoja sprawa i zyci mnie w to nie mieszaj. A co do 60 miesiecy mute ZE TO NIE PRZESADA HAHAHA to powiem w takim razie  WYJEBANE MAM . 

• Kupa 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
22 minuty temu, Bat napisał:

w takim razie  WYJEBANE MAM

Biorąc pod uwagę Twoją postawę zakazuję Tobie dalszej gry na serwerach uwujka.pl przez najbliższe 12 miesięcy. Karę doda @Dop3. Do zamknięcia.

• Lubię 3

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE.

Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

Więcej informacji znajdziesz poniżej.

Spoiler

Możliwe powody to np.:

• brak skruchy
  • brak przesłanek do odbanowania
  • obrażanie
  • podanie nieprawdziwych informacji
  • ban za cheat'y

Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów).

signature.php?steamid=76561198324542902&

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.