[Podanie na administratora] Jula  

31 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek @Jula?

• Tak
      20
    • Nie
      11

Rekomendowane odpowiedzi

@Sneakynadal nie widzę siebie na tych filmikach tylko wyzej wymienionego gracza. Rozmawiałam z graczem na ten temat, ale nie na forum. Co ja za to mogę, że ktoś zachowuje się jak zachowuje? To że była grupa do grania turniejów, poznałam tych graczy na serwerze w pewnym momencie czyjeś zachowanie wymyka się z pod kontroli ja mam za to obrywać? Jak ja gram na serwerze robię milion rzeczy na raz. W oknie mam fb, czasem jem obiad, przeglądam snapa. Nie będę korzystać z mikro non stop tymbardziej gdy slucham muzyki jak dziś. Jeżeli ktoś jest jaki jest to się nie zmieni. Wiele razy spotkałam się sama z wyzwiskami. Dziś na serwerach prawie co chwilę. Nie powiem, że robilam coś czego nie robiłam. W sumie jakby nie patrzeć ta cała sprawa mnie już męczy.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Jula jeżeli zostaniesz administratorem to też nie bedziesz korzystać z micro ani z czatu to opanowania serwera bo będziesz przeglądać snapa? Wiadomo, że nie zawsze się jest przy komputerze jak coś się dzieje. Bądźmy ludźmi.

17 minut temu, Jula napisał:

W sumie jakby nie patrzeć ta cała sprawa mnie już męczy.

Co się takiego męczy? Sama w swoim podaniu napisałaś, że przyjmiesz krytykę tylko nikt Cie tutaj nie krytykuje a po drugie, że odpowiesz na wszystkie pytania. :) Natomiast na wszystkie moje nie mogę się doczekać.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Sneakydla przykładu jestem na serwerze 5 godzin. 1 godzinę gram nieuwaznie. A teraz dla przykładu ktoś inny gra na serwerze godzinę i wychodzi. Spędzam dużo czasu na serwerze. Niektórzy kampią prawie całe rundy. Jeżeli gram to już mam robić tylko to nic wiecej? Ja to traktuje jako luźną rozrywkę. Wiadomo, ze jakbym była administratorem przykladałabym się bardziej myślę że to jest logiczne. Bycie administratorem, a zwykłym graczem to jest duża różnica. 

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Pewnie masz całkowitą rację :)

12 minut temu, Jula napisał:

Niektórzy kampią prawie całe rundy.

Przecież nie ma zakazu kampienia.

Mi chodzi o to, że przy byciu administratorem nie możesz sobie pozwolić, że na"kolegę" nie zwrócisz uwagi jak zrobi coś zabronionego, a randomowego gracza będziesz upominać/karać

Edytowane przez Sneaky

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, Sneaky napisał:

Przecież nie ma zakazu kampienia.

Wiem o tym. Na resztę jutro odpowiem nie ma mnie przy kompie teraz. Mam drugie konto steam na którym czasem też kolega zagra. Jutro podam link. To i tamto to moje jedyne konta na których gralam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Jula napisał:

Nie będę korzystać z mikro non stop tymbardziej gdy slucham muzyki jak dziś. Jeżeli ktoś jest jaki jest to się nie zmieni.

Nikt nie każe używać mikrofonu przez cały dzień. Jako administrator serwerów nie będziesz mogła używać komendy voice_enable 0 jak i słuchania muzyki w czasie przebywania na serwerze ( no chyba, że masz aż tak podzielną uwagę, aby słuchać i muzyki i graczy) 

Co do podania, ładne i zadbane. Sourcebans- mam takie samo zdanie jak kolega @Sneaky. Godziny i wiek na duży plus.

Godzinę temu, Sneaky napisał:

To proszę wytłumacz mi jedno jako administrator będziesz dzielić graczy na grupy? Jednych będziesz upominać i karać, a drugich nie bo to koledzy/znajomi bo to było na żarty, bo nie słyszałaś ?

Również czekam na odpowiedź. 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie, nie będę dzielić graczy na grupy, ale jeżeli ktoś powtarza notorycznie te same zachowania, a inni postanawiają się dołączyć co ja zwykły gracz mogę zrobić? Oczywiście wiem o komendach i skargach. Ale jakbym miała każdego rozpatrywać to musiałabym pisać skarge co 5 min i votemutować. Zwłaszcza jak wchodzi się z rana na serwer. Nie będę przecież co chwile kogoś upominać, a już naprawdę dużo się nasłuchałam. Nie będę tu nikogo wymieniać i wskazywać, ale są gracze którzy notorycznie robią to samo i z tego co widzę jak ludzie to odbierają są po prostu przyzwyczajeni do takich zachowań. Jedno małe votemute na wiele się nie zdziała.

@Sneaky zdaje sobie z tego sprawę.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podanie na +

Wymagania spełnione czyli kolejny +

Sourcebans - cóż, każdemu puszczają nerwy, ale trzeba w odpowiednim momencie się powstrzymać. No nie wypada @Jula:)

Jestem na tak.

• Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
29 minut temu, Dop3 napisał:

Ale w tym sourcebans nic nie ma przecież :D

Niby tak, niby nie :) czepiać się szczegółów nie ma po co :)

Kwestia tylko z tym ts'em. @Sneaky konkretny dowód? Bo jak nie ma 100% pewności to sprawa wyjaśniona :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje podanie zostało rozpatrzone POZYTYWNIE. Skontaktuj się na Steam'ie z Lady Marmoladą, aby ustalić szczegóły - wyślij zaproszenie do znajomych.

Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

• Lubię 2
  • Dziękuję 1

signature.php?steamid=76561198324542902&

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.