Sobol91

m4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wróciłem ostatnio do gry po 4 latach przerwy, i rzuciło mi się w oczy iż teraz mało kto używa m4 z tłumikiem i praktycznie wszyscy przerzucili się na tą wersję bez tłumika. I właśnie tutaj jest moje pytanie czy był jakiś update który sprawił że m4 bez tłumika jest dużo lepsze i już nie opłaca się grać z tą wersją "z" Oczywiście nie myślę tutaj o logicznym argumencie że w tej wersji "bez" jest 30 naboi nie 20. Pytam też z powodu takiego że do m4 z jest dużo ładnych skinów które posiadam bądź znowu będę posiadał a do tych "bez" jedyny ładny to howl który stoi 5 tysi a ja jestem graczem dla którego skiny zawsze grają dużą rolę w tym jak strzelam . Czy być może wszyscy przeszli na wersję bez bo pro gracze grają bez ? Będę bardzo wdzięczny jeżeli ktoś mi to wytłumaczy .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydaje mi się, że nie ma za dużej różnicy oprócz tego że m4 bez tłumnika skanuje niektóre ściany czy też murki lecz z tłumnikiem tych murków już nie przeskanuje. Lecz wiadomo ze m4a1-s łatwiej się pestkuje na dalsze dystanse, a kto czym gra to już zależy od samego siebie :) Jeśli masz dobrego aima to bardziej bym polecał m4a1-s ze względu na to co chociażby napisałem wcześniej, że łatwiej się pestkuje ale ogólnie łatwiej się gra m4 z tłumnikiem. Mam nadzieję, że chociaż w jakimś stopniu pomogłem ;) 

• Lubię 1

signature.php?steamid=76561198260033013&

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Te bronie nie różnią się zadawanymi obrażeniami. Jedyne różnica to tłumik i pojemność magazynka.

• Lubię 1

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tłumik ma mniejszy rozrzut ale mniejszą szybkość strzałów od tej bez tłumika

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję bardzo za odpowiedzi :) myślę że temat można zamknąć 

• Lubię 1