OrbitMaciej

[Prośba o odbanowanie] OrbitMaciej

[Prośba o odbanowanie] OrbitMaciej  

5 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy popierasz wniosek @OrbitMaciej?

• Tak
      4
    • Nie
      1

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta zostanie zamknięta 18.01.2019 o 13:55

Rekomendowane odpowiedzi

• Kiedy dostałem bana?
    11.01.2019
  • Rodzaj bana:
    BAN
  • Powód bana:
    Za "cheaty"
  • Na jaki okres czasu dostałem bana:
    permanent
  • Moje SteamID:
    1:462306889
  • Opis zdarzenia:
    Wbilem na swojego smurfa zeby wbic 20h bo chcialem grac faceity i dlatego wbilem sobie na Uwujka.pl only mirage zeby ponabijac sobie godziny w csgo. Grajac na serwie gracze zauwazyli ze rozdaje glowy i oskarżyli mnie o cheaty wiec zaglosowali zebym dostal perma no i go dostalem niesłusznie wiec pisze o odbanowanie mnie
  • Dlaczego powinienem zostać odbanowany:
    Powinienem zostac odbanowany z jednego prostego powodu bo nie mam gram na cheatach moge to udowdnic na priv po przez np. ss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

http://571673.node29.pukawka.pl/dem-de_mirage-1547210562-1547214002.zip

Gracz wchodzi od ticku 239448

Tick 255000 i następna runda oraz tick 307168  tu miał dziwne akcje, ale tak to spoko.  :) Jak na moje oko gracz jest CZYSTY, ludzie się spinają że dobrze gra a tak mało godzin ma przegranych. Jeden, drugiego podpuszcza i tak to się kończy.

Podaj jeszcze swoje drugie konto i poczekamy na wypowiedź innych.

Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie.

Dante Alighieri "Boska Komedia"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

259170 - przez chwilę jesteś wcelowany w gracza na rampie przez smoke, później ścianę 
295581 - wchodzisz wcelowany od razu w gracza na rampie
307609 - o ile mnie oczy nie mylily wychyliles w gracza, który biegał po midzie, a patrzyłeś rampe
309970 - wychylasz wolno na gracza, który jest wcelowany na rampie, natomiast na drugiego wychylasz już całkowicie, nie boisz się, że Cie zabije
333016 - skaczesz pod B biegasz z kosą, a później wychodzisz wcelowany w gracza (apsy B)
333231 - celownik idealnie na głowe
349887 - jesteś wcelowany w gracza, który jest za bs (myślałeś, że jest na bs?)
349996 -  nastepnie wychylasz wcelowany w stronę ławki - akurat jak on tam przechodził
350311 - dalej wyczekujesz wcelowany
350753 - wcelowujesz się w wejście do kuchni akurat w momencie w którym gracz z niej wybiega
350991 - wcelowujesz się znów w to samo miejsce prosto w głowę gracza, który tam stoi?
Do tego jesteś cały czas odsłonięty -  przecież nikt Ci nie patrzy cara
352738 -  odpuszczasz B i akurat wcześniej celownik na graczu, który wchodził under?
354371 - gracz wskakuje na cara odwracasz się i strzelasz głowę (może przypadek)
355060 - przed chwila wcelowałeś się w under/schody akurat jak gracz tam podchodził, następnie odpuściłeś i wcelowałeś się w car (wiedziałeś, że ten z undera jest już wcelowany)
355769 - wychylasz dopiero jak gracz odpuszcza pozycje
363554 - zabijesz gracza przez smoke w oknie (wyłączyłam xraya na moim monitorze nie było go tam widać)
381688 - celujesz nad graczem, jak podchodzi gracz z AWP - i jestes wcelowany w apsy akurat się cofasz
382040 - na ułamek sekundy wcelowałeś się w gracza z AWP przez ścianę, czy mnie oczy mylą?
382456 - odpuszczasz bo wiesz, że są wcelowani, nie odsłaniasz się tak, jak we wczesniejszych rundach
383195 - wracasz zauważyłam, ze Twój celownik dość często zahacza o modele graczy (przez ściany)
383759 - na tę akcje szczególnie zwróciłam uwagę wiesz, że gracz jest na ,, skrzynce?'' i próbujesz go zabić, ale odpuszczasz (bardzo dziwna akcja wg mnie)
Zauważyłam, że z reguły nie wychylasz w miejsca w które przeciwnik jest wcelowany jakbyś wiedział 
391108 - wyczekujesz i akurat gracz wchodzi Ci pod celownik 
423952 - wiesz, że jest na carze więc nie wychylasz
424583 -  ten skan przez smoke prosto w niego?
426678 - wcelowujesz się przez kasę akurat na głowę gracza (też bardzo dziwna sytuacja)
427275 -  celowałeś przez ścianę
Odpuściłeś gracza za kasą, ponieważ wiedziałeś, że będzie dziwne jak perfidnie go zabijesz
428498 - celujesz tam gdzie jest gracz
436215 - od razu wcelowany w gracza na drewnie

Tyle ode mnie. Podsumowując wg mnie masz WH i się z tym kryjesz/ próbujesz kryć. Najbardziej dziwne akcje to Twoje skanowanie gracza przez ścianę w apsach B, podchodzenie B oraz ostatnie opisane. Często zmieniałeś pozycje, wycofałeś się w momencie gdy wielu graczy było wcelowanych. Najciekawiej jest od połowy demka. Muszę dodać iż nie zauważyłam byś w terro powtarzał jakieś schematy. Zachowujesz się jakbyś dokładnie wiedział gdzie są gracze. 
Proszę o ocenienie demka też przez innego admina zwłaszcza ostatnich momentów z mapy, oraz podanie wszystkich kont steam, żeby było widać godziny w grze. 

Dodatkowo (myślę, że będzie tego więcej obejrze jeszcze raz demko pod tym względem, ponieważ nie mam teraz za bardzo czasu) 
1:173877035 - gracz szumi na mikro 
1:205335898 - brak mutacji / obrażanie graczy

Edytowane przez Jula

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
40 minut temu, Kropkaaa napisał:

Gracz wchodzi od ticku 239448

8 minut temu, Jula napisał:

165748 -  próbujesz przeskanować gracza przez ściane?
259170 - przez chwilę jesteś wcelowany w gracza na rampie przez smoke, później ścianę 

Tu mi się coś niezgadza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Dop3 demko sie zbugowało, mój błąd poprawione

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem ta sa normalne akcje jakie ja robie. Gram na wysokim poziomie i wiem kiedy ma sie pickowac a kiedy nie bo to sie ma wyuczone. Co do moich pickow to jest po prostu movment a movment sie cwiczy na dm ( chodzi o pickowanie wcelowywanie sie w typka ). A w dodatku jestem adminem na ArenieSkilla wiec po co mam sobie grabic ;D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@OrbitMaciej na zgłoszenie z !report odpowiedziałem ja. Sprawdzała Cię już @Jula:) wbił też inny Admin, prosiłbym Cię teraz o cierpliwość. Mamy 7 dni na rozpatrzenie Twojej prośby. Ja osobiście postaram się jeszcze dziś, a jak nie to jutro, na spokojnie spojrzeć na demo (tak wiem jakie one są). Na serio poczekaj, wypowie się kilku Adminów, a decyzje podejmie "Góra"  :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obejrzałam całe demo i wszystkie akcje przy tych tickach są zupełnie zwyczajne. Normalne, konsekwentne sprawdzanie miejscówek, trochę szczęścia, a co najważniejsze gracz myśli, używa słuchawek oraz słucha co mówi jego team.

Co do tego mierzenia przez ściany. Każdemu z nas się to zdarza, dziwne byłoby gdyby było wręcz przeciwnie (umyślne, zbytnie krycie się). To że najechał na model przez ścianę nie musi oznaczać, że ma wh. Ani nie zatrzymywał celownika na modelach, ani nie strzelał przez ściany.

Według mnie gracz jest zupełnie czysty, mierzy "normalnie".

𝙾𝚑 𝙸 𝚊𝚖 𝚓𝚞𝚜𝚝 𝚊 𝚔𝚒𝚍.

signature.php?steamid=76561198218916935

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też obejrzałem całe demko przy kolacji. Gra jak typowy global. Ci gracze co wyzywają go od czitera i głosują pod voteban nie wyszli z dwóch kałachów więc normalne ,że dla nich jego gra jest podejrzana. Widziałem ,że zna podstawowe granaty (dużo ich), wie jak się przemieszczać po mapie i sprawdza miejsca które co drugi global sprawdza. Co do mierzenia przez ścianę to pamiętajmy ,że jest 3 razy więcej graczy w przeciwnej drużynie niż na normalnym 5v5 więc takie akcje zdarzają się zapewne każdemu z nas.

A gadania typu "wychodzisz idealnie wcelowany" no skoro jest podobno w globalu to musi mieć jakiś wyższy poziom i lepiej opanowany celownik niż przeciętny Kowalski w goldzie 2 których z resztą pełno na serwerach. Co do wychylania były może z 2-3 akcje w których nie wybiegł, ale nie rozumiem w czym problem? Miał wybiec na 4 ct wcelowanych w jego miejsce i zdobyć max 1 fraga? Zdobył dużo fragów bo przewyższał innych graczy jeśli chodzi o celowanie. Oglądając kamere przeciwników ktorych zabijał to oni albo obok niego strzelali albo gdzies w nogi. Później proszę się nie dziwić ,że go zabić nie możecie. 

Ile razy napotkałem na faceit/czy nawet na globalu 3 lata wstecz ludzi którzy takie hedy walili ,że tylko za głowę się łapałem? Trzeba być świadomym tego ,że ktoś jest od ciebie lepszy. Szczególnie kiedy widzisz ,że gracz ma opanowany mouvement i czucie celownika.  :)

Dodam jeszcze ,że w większości przypadkach reakcja jego jak i przeciwnika była prawie taka sama. Oboje oddawali strzał w tym samym momencie ale tak jak pisałem - lepsze czucie celowania wygrało. 

Edytowane przez maes
  • Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam obejrzalam jeszcze wczoraj demo pare razy na spokojnie, bez xraya demo nie wyglądało tak podejrzanie, później obejrzalam znów z xrayem.

Rzeczywiście o Twoim banie przeważyło te parę akcji. Nie powiedziałabym, że gracz jest globalem, ale nie to mi oceniac. Zwróciłam uwagę też na ten "timing" jak nie miałeś gracza na plecach stales odsloniety, a jak był wcelowany mimo że szedl na shifcie na Twoich plecach stales za ścianą (schowany) oraz te akcje jak mówiłam na B, gdzie wcześniej nie sprawdziles ale zrobiles to akurat jak gracz tam był. Jest to tylko parę takich wg mnie dziwnych akcji więc myślę że za pochopnie ocenilam gracza. Ze mną oglądało go jeszcze dwóch adminów, mogłam też poczekać na ich opinie. 

Teraz jak trzezwiej na to patrzę, gracz jest czysty, ponieważ na demku jest parę akcji którym przyjrzalam się bliżej, ale mogą być przypadkiem oraz każdy z nas ma czasem takie momenty w grze które wyglądają podejrzanie (przez parę akcji później całe demko było dla mnie podejrzane).

@Kropkaaa @ozu dziękuję, że się wypowiedzieliscie oraz zobaczyliscie demko. 

Przepraszam za zbędne zamieszanie moj błąd, proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby gracza. Jak pisałam zbyt pochopnie ocenilam gracza następnym razem nie popelnie tego błędu.

Edytowane przez Jula

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Jula  

Dlatego ja oglądam dwa razy demo z xrayem i bez, każdy gracz jak chodzi, gdzieś ten celownik musi trzymać. Tu strzela , tam się patrzy a tak naprawdę nie wie czy jest ktoś tam czy nie. Tylko nam się tak wydaje, bo  oglądamy demko i widzimy przez ściany. 

@root przy oglądaniu demka jak gracz CT kupi Ak to nie widać celownika, czy tylko ja mam ten problem ?

Edytowane przez Kropkaaa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Kropkaaa napisał:

@Jula  

Dlatego ja oglądam dwa razy demo z xrayem i bez, każdy gracz jak chodzi, gdzieś ten celownik musi trzymać. Tu strzela , tam się patrzy a tak naprawdę nie wie czy jest ktoś tam czy nie. Tylko nam się tak wydaje, bo przy oglądaniu widzimy przez ściany.  @root przy oglądaniu demka jak gracz CT kupi Ak to nie widać celownika, czy tylko ja mam ten problem ?

Też miałam ten problem, nie było widać celownika momentami właśnie. 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 godzin temu, maes napisał:

Widziałem ,że zna podstawowe granaty (dużo ich), wie jak się przemieszczać po mapie i sprawdza miejsca które co drugi global sprawdza. Co do mierzenia przez ścianę to pamiętajmy ,że jest 3 razy więcej graczy w przeciwnej drużynie niż na normalnym 5v5 więc takie akcje zdarzają się zapewne każdemu z nas.

Jego granaty mi się podobają, są idealne. A na meczu 5 vs 5 skanować możesz i że trawisz są szanse minimalne, ale na 40 graczy to inna bajka :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Akurat to sa najlatwiejsze granaty na mirku co ja rzucam :P 

To zostany odbanowany czy jeszcze mam sobie poczekac?

17 godzin temu, OrbitMaciej napisał:

To jak wtedy zostane odbanowany czy mam sobie poczekac?

Edytowane przez OrbitMaciej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 13.01.2019 o 01:23, OrbitMaciej napisał:

Halo mam jeszcze czekac czy co bo zero kontaktu z wami ;D

Edytowane przez OrbitMaciej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE.

W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, w PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a.

Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.