Rithorax

[Podanie na administratora] Rithorax

[Podanie na administratora] Rithorax  

20 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy popierasz wniosek @Rithorax?

• Tak
      5
    • Nie
      15

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta zostanie zamknięta 19.01.2019 o 14:09

Rekomendowane odpowiedzi

• Nick:
    Rithorax
  • Moje SteamID:
    0:122835948
  • Doświadczenie:
    CS 1.6 kilka lat, CS: GO 3 lata - 1350 godzin. Admin zarówno CSa 1.6 jak i GO przez ok. 2 lata.
  • Serwer:
    CSGO FFA
  • Czas spędzony na serwerach:
    https://rank.uwujka.pl/?steam=0:122835948
  • Czas spędzony na forum:
    Ponad 2 dni
  • Składki:
    Będę pomagać w opłacaniu serwerów.
  • Status VAC:
    Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam.
  • Facebook/Steam:
    Dołączyłem do grupy Steam.
  • Dlaczego ja:
    Dla niektórych osób admin to tylko niebieski kolorek na forum i obowiązek, który trzeba spełnić, ale nie dla mnie. Ja widzę w tym większy sens. Według mnie to osoba, na której można polegać, od której oczekuje się wypełniania z należytym szacunkiem i zaangażowaniem powierzonych mu funkcji, gdy zachodzi taka potrzeba. Gdy zaczynałem swoją przygodę z CSem, nigdy nie przypuszczałem że stanę się tym kim byłem, nawet gdy otrzymałem swoją pierwszą rangę w niebieskim kolorze, nie sądziłem że zajdę na sam szczyt, a każdy będzie mógł na mnie polegać, co bardzo mnie wtedy cieszyło i z perspektywy czasu niesamowicie mi tego brakuje. Przez cały ten czas poznałem masę pozytywnych osób dla których miałem ogromne znaczenie, czułem się potrzebny i wiele się ode mnie wymagało, chciałbym, ażeby te czasy wróciły, bo to był wspaniały dla mnie okres. Gdy zostałem mianowany adminem, sprawiało mi to ogromną radość że mogłem się spełniać w czymś, co bardzo lubię. CS jest piękną grą z wielką tradycją, bo to przecież klasyk, ale niestety, są ludzie, którzy nie dostrzegają jej piękną i doprowadzają ją do destrukcji, poprzez oszukiwanie innych użytkowników bądź nawet samo utrudnianie rozgrywki (potoczne trollowanie), dlatego właśnie admini mają tak ogromne znaczenie w CSowej społeczności. Przyjemność sprawiało mi to, że mogłem wejść na SPECTa i przyglądać się zawodnikom sprawdzając ich czystość. Dochodziło nawet do tego, że częściej spędzałem czas właśnie na tym niż jednoznacznym graniu, a inni admini mówili, ażebym na siebie uważał w tej kwestii bo z czasem wszystko mi zbrzydnie i stracę ochotę na to wszystko. Mijały miesiące, a mój zapał do obowiązku nie ginął, a wręcz przeciwnie — narastał i cieszył moje serce i mego ducha. Przeglądając podania, każdy użytkownik powtarza schemat... Redaguje o sobie pozytywne rzeczy, opowiada o swoim doświadczeniu, ale ja muszę wyjść naprzeciw nim. Zrobię coś dziwnego, zamiast tego, postaram się Wam dać pewnego rodzaju mój profil psychologiczny. Adminem pragnę zostać nie tylko dlatego, że zależy mi na oddzielaniu ziarna od plew, ale i też ugaszeniu pragnienia bycia potrzebnym. Jak pewnie się domyślacie, jestem osobą z niską samooceną i choć próbuję coś z tym zrobić niestety — nie jestem w stanie. Na serwerach uwujka miałem pojawić się znacznie wcześniej, bo już w wakacje i nie sam. Niestety, sprawy się pokomplikowały, a moje życie legło w gruzach. Popadłem w depresję i załamanie nerwowe spowodowane utratą bliskiej mi osoby, która była jednocześnie fundamentem i podporą mego życia. Niech Was nie razi wygląd mojego profilu Steam, tego, jak wygląda i co tam widnieje. Traktuję go, jako pewnego rodzaju akt czci i zawierzenia zmarłej osobie. Wiele czasu minęło i spore grono osób mi pomogło podnieść się z dna, choć nie było to łatwe, gdy jedna z niewielu osób w Twoich życiu traci swoje, a Ty uznajesz, że to wszystko jest Twoją winą. Niektórzy mogą pomyśleć, że to jakby scenariusz z hiszpańskiego lub brazylijskiego serialu dramatycznego, ale niestety nie... Choć szczerze powiedziawszy, chciałbym, aby to był tylko on. Kończąc, podsyłam Wam link do mojego pierwszego postu na forum będącego moim przywitaniem, gdzie napisałem wiele informacji na temat swojego doświadczenia z CSem i serwerownią.  
  • Deklaracja:
    Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.

• CPU: Intel i9-7980XE • MOTHERBOARD: Asus x299 Rampage VI EXTREME • GPU: Titan Xp • RAM: 128 GB Trident Z RGB G.Skill • STORAGE: 2x Seagate IronWolf 10TB, 2x Samsung 850 Evo 1TB • OS: Microsoft Windows 10 Professional 64-bit  

signature.php?steamid=76561198205937624

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

JAK dla mnie na + dałbym szanse jak i widywalem na serwerze gdzie i tam problemów nie sprawiał 

• Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
45 minut temu, Rithorax napisał:

Przez cały ten czas poznałem masę pozytywnych osób dla których miałem ogromne znaczenie

Trochę narcyzik.

Idealista.

No dobrze, poza tą kursywą to nic mnie chyba nie razi, no jeszcze to wklejanie swoich cytatów, albo piszesz coś od siebie za każdym razem albo nie.

Aktywność na forum jak na tak krótki czas jest ok.

Sourcebans czysty.

Sam nie wiem bo mieliśmy tu takiego atencjusza dokładnie rok temu i też z ambicjami..no i uj oszukał nas.

Zobaczymy.

To co napisałem jest jedynie wyrażaniem własnego zdania i nie ma na celu nikogo urazić, a jedynie pomóc w podjęciu odpowiedniego wyboru przez osoby głosujące i przenieść na odpowiednie tory osobę publikującą ten temat.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od samego początku, a nie jesteś z nami długo, odnoszę wrażenie, że na siłę próbujesz zaistnieć.

Godzin trochę nabiłeś, ale zastanawiam się, czy za jakiś czas nadal będziesz taki aktywny.

Szczerze mówiąc jestem na nie

Jeszcze to twoje pisanie kursywą ... UGH 

Edytowane przez ozu
  • Lubię 1
  • Kupa 1

𝙾𝚑 𝙸 𝚊𝚖 𝚓𝚞𝚜𝚝 𝚊 𝚔𝚒𝚍.

signature.php?steamid=76561198218916935

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Współczuję ale uważam ,że takie rzeczy powinny zostać w twoim domu, a nie wylewać wszystko do internetu. W internecie są obcy ludzie wiec nie rozumiem dzielenia się z nimi utratą bliskiej osoby i jeszcze robienie ze swojego profilu steam nagrobka. 

Wracając do podania to jestem na nie, ponieważ kojarzę cię tylko z tego ,że często do siebie strzelamy na serwerach nic po za tym. Zero pisania na chacie, zero komunikacji z innymi graczami a to według mnie jedna z ważniejszych rzeczy. Nikt cię nie zna, jedyne czego się dowiedzieliśmy to ,że miałeś depresję (sugeruję ,że nadal ją masz patrząc na podanie i profil) 

Proponuję ci zostać zwykłą szarą osobą bo zauważyłem ,że nikt nie lubi wyróżniających się osób na tej serwerowni. Pogadać z ludźmi, dać się poznać, rozpisywać demka może jak znajdziesz jakiegoś czitera? wtedy dostajesz duży plus od administracji. No i oczywiście nabić większy staż :) 

Edytowane przez maes
  • Dziękuję 1
  • Kupa 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

OZU

Nie ma nigdzie zakazu pisania kursywą więc nikt NIE MA PRAWA mieć o to do mnie pretensji

DOP3

Nikt nie jest taki sam, a to że ktoś Was oszukał nie jest jednoznaczne z tym, że i ja to zrobię.

LADYMARMOLADA

Nigdzie w wymaganiach nie ma wpisu o tym, że mam mieć kilkumiesięczny staż na serwerze, a jedynie przegrane minimum 50 godzin, więc nawiązanie do niego jest nie na miejscu. 

1 godzinę temu, LadyMarmolada napisał:

Pozwolę sobie skopiować Twój ulubiony tekst, idealnie pasuje (z małą poprawką):

To co napisałam jest jedynie wyrażaniem własnego zdania i nie ma na celu nikogo urazić, a jedynie pomóc w podjęciu odpowiedniego wyboru przez osoby głosujące i przenieść na odpowiednie tory osobę publikującą ten temat.

Ahh, wyczuwam ten sarkazm, a to już nie jest grzeczne zachowanie, gdyż od administracji wymaga się szacunku względem użytkownika. Nigdzie nie usiłuję robić furory, a jedynie się udzielam. No i najważniejsze;

1 godzinę temu, LadyMarmolada napisał:

Ty po prostu za wszelką cenę chcesz tutaj być kimś, nieważne kim, byle być.

Dwa słowa - mylisz się. 

Człowiek się stara, udziela na forum, spędza czas na serwerze i mimo tego, że wymagane jest zaledwie 50 godzin mówi sobie - 'NIE, uczynię coś ponad to' to i tak zostaje zbesztany. 

Po tym co tu ujrzałem i tym w jaki sposób zostałem potraktowany przez administratora czuję się zażenowany i pokrzywdzony.

Edytowane przez Rithorax
  • Haha 1

• CPU: Intel i9-7980XE • MOTHERBOARD: Asus x299 Rampage VI EXTREME • GPU: Titan Xp • RAM: 128 GB Trident Z RGB G.Skill • STORAGE: 2x Seagate IronWolf 10TB, 2x Samsung 850 Evo 1TB • OS: Microsoft Windows 10 Professional 64-bit  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Rithorax napisał:

Nigdzie w wymaganiach nie ma wpisu o tym, że mam mieć kilkumiesięczny staż na serwerze, a jedynie przegrane minimum 50 godzin, więc nawiązanie do niego jest nie na miejscu. 

Jak Ty chcesz nam udowodnić, że po 19 dniowej obecności na sieci zostaniesz nami na dłużej?

Przecież nikt Ci nie zaufa.

Ty musisz sam zapracować na swoje stanowisko a nie od ręki parę postów minek i o - dostaniesz.

• Dziękuję 1

signature.php?steamid=76561198324542902&

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 minut temu, LadyMarmolada napisał:

Jak Ty chcesz nam udowodnić, że po 19 dniowej obecności na sieci zostaniesz nami na dłużej?

Przecież nikt Ci nie zaufa.

Ty musisz sam zapracować na swoje stanowisko a nie do ręki parę postów minek i o - dostaniesz.

Uważasz, że składam podanie na admina, by po jego otrzymaniu, przestać korzystać zarówno z forum jak i serwera? To brzmi paradoksalnie. 

W moim liście motywacyjnym pisałem coś zupełnie innego, a co do tego zaufania, to nigdy nikt nie będzie mieć 100%owej pewności, bo tak naprawdę nawet i osoba z ogromnym stażem może mocno ograniczyć swoją aktywność jak i całkowicie ją wyeliminować. Pewność i gwarancję osiągniecie tylko w jeden, jedyny sposób.

Edytowane przez Rithorax

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
26 minut temu, maes napisał:

Proponuję ci zostać zwykłą szarą osobą bo zauważyłem ,że nikt nie lubi wyróżniających się osób na tej serwerowni. 

Nie powiedziałabym tak.
Pisanie kursywą nie jest zabronione, ale robić kursywą cały tekst? Chociaż ze względów estetycznych nie jest to ładne. Myślę, że nie potrzebnie odbierasz niektóre odpowiedzi jak atak.
Składki na + godziny też na +
Proponuje spróbować za jakiś czas. 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie, moim zdaniem 19 dni pobytu nie robi z Ciebie wiarygodnego kandydata.

Jesteś z nami za krotko, by móc otrzymać jakiekolwiek uprawnienia.

Nie skreślam Cię, tylko na dzień dzisiejszy jest za wcześnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Cytat

III. Posty, wiadomości, załączniki

8. Należy przestrzegać zasad netykiety.

- Nie wolno używać nieczytelnych czcionek. czy też kolorować każdą literę lub wyraz z osobna.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kursywa - co to jest?

Cytat

Użycie kursywy - Kursywę czyta się znacznie wolniej niż antykwę i w większych ilościach jest dla czytelnika męcząca, dlatego na ogół jest używana do wyróżniania pewnych elementów tekstu....

Resztę proszę sobie doczytać. Nawet jeżeli regulamin nie stwierdza tego dosłownie to dla ludzi jednak definicja użycia kursywy bardziej przemawia.

Z tego co widziałem piszesz Te swoje przemyślenia, ale jakoś tak nie wyróżniłeś się po dobrej stronie dla oka. Nie wiem jak tam sytuacja na serwerach bo w sumie nigdy cię nie wdziałem.

Ale po samym forum nie odnotowałem jeszcze takich pozytywów by Cię popierać.

• Lubię 1

signature.php?steamid=76561198112323998

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 minut temu, Rithorax napisał:

mimo tego, że wymagane jest zaledwie 50 godzin

Nie ma nigdzie napisane, że gracz który przegra 50godz zostanie administratorem, a ja uważam że tak właśnie myślisz? Każdy na swoje zdanie na temat Twojej osoby i Twojego podania.

10 minut temu, Rithorax napisał:

OZU

Nie ma nigdzie zakazu pisania kursywą więc nikt NIE MA PRAWA mieć o to do mnie pretensji

DOP3

Nikt nie jest taki sam, a to że ktoś Was oszukał nie jest jednoznaczne z tym, że i ja to zrobię.

LADYMARMOLADA

Natomiast na każdym argument administracji musiałeś odpowiedzieć w sposób, że się mylą co do Ciebie bo nie ma napisane nigdzie, że nie wolno tak robić, że nie wolno tak powiedzieć. Zamiast tego powinieneś przyjąć to na klatę i wyciągnąć wnioski, ponieważ nikt nie jest tutaj od tego by Ci utrudnić życie oraz grę, tylko po to żeby Ci pomóc.

Co do Twojego podanie uważam, że było by o wiele lepsze, gdybyś pominął swoje przykre sytuacje z życia osobistego. Gdy to czytałem w pewnym momencie miałem wrażenie, że nie czytam podania na administratora, tylko jakieś wyznanie anonimowej osoby na portalu społecznościowym. Współczuję Ci, ale uważam, że wspominanie o takich aspektach z życia w celu otrzymania czegoś albo jakiegoś stanowiska jest nie ma miejscu. Takie właśnie mam odczucie, bo jeżeli nie to co Tobą kierowało pisząc na forum publicznym o takich sprawach ludziom których znasz niecałe 3tygodnie:)

Wyciągnij wnioski

Zwiększ aktywność na serwerze po mimo przegranych ponad 100godzin jest dość mało osób którzy bardziej Cię kojarzą z grą na serwerze niż aktywnością na forum.

Spróbuj za miesiąc.

Na ten moment jestem na NIE 

• Lubię 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

13 minut temu, Sneaky napisał:

Spróbuj za miesiąc.

Drugiego nie będzie.

29 minut temu, LadyMarmolada napisał:

Nie, moim zdaniem 19 dni pobytu nie robi z Ciebie wiarygodnego kandydata.

Jesteś z nami za krotko, by móc otrzymać jakiekolwiek uprawnienia.

Nie skreślam Cię, tylko na dzień dzisiejszy jest za wcześnie.

To trzecie zdanie dodałaś chyba niedawno, bo wcześniej go nie było i tego jestem pewny. 

Przez atak ze strony administracji proszę o zamknięcie tego tematu

Edytowane przez Rithorax
  • Dziękuję 1
  • Haha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Próbowałem coś edytować w swoim poście, ale dostałem powiadomienie, że odpowiedziałeś na mój post. Napiszę to tutaj nawet będzie lepiej wyglądać.

Często w swojej aktywności na forum używałeś określenia "list motywacyjny" odpowiadałeś na podania na administratora innym osobom i pouczałeś ich czy tak będzie wyglądał ich list motywacyjny jak ich podanie. Teraz ja z tego miejsca zadań pytanie Tobie czy Twój list motywacyjny wyglądał, albo będzie wyglądał jak Twoje podanie na Administratora?:)

14 minut temu, Sneaky napisał:

Spróbuj za miesiąc.

Drugiego nie będzie.

Po tym co napisałeś wyżej zgodzę się z @LadyMarmolada że powierzenie Ci funkcji po 19dniach było by czymś absurdalnym. Po Twojej wypowiedzi mam wrażenie, że skończy się Twoja wielka aktywność na forum.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ależ oczywiście że się skończy, a wszyscy wiemy jaki będzie wynik tego podania. 

To że zostałem odrzucony nie ma wpływu na moją aktywność, a atak jakiego doświadczyłem, bo co innego gdy zaczepia i atakuje Cię użytkownik/admin, a administrator. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
49 minut temu, Rithorax napisał:

Zmieniłeś szablon podania i nie cwaniakuj.

14 minut temu, Rithorax napisał:

Drugiego nie będzie

jeszcze sie dobrze impreza nie rozkręciła a Ty juz rezygnujesz:

14 minut temu, Rithorax napisał:

Przez atak ze strony administracji proszę o zamknięcie tego tematu.

No to chyba nie mamy o czym gadać, nie potrafisz przyjąć krytyki i nie nadajesz się na admina na naszej sieci, to co jest testem tak bardzo wyprowadza Cię z równowagi. Śmieszne.

Nie!

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
42 minuty temu, Rithorax napisał:

To trzecie zdanie dodałaś chyba niedawno, bo wcześniej go nie było i tego jestem pewny. 

No, aż minutę po:) więc było od początku jakby nie patrzeć.

Screenshot_2019-01-12-18-16-46.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 minuty temu, Dop3 napisał:

to co jest testem tak bardzo wyprowadza Cię z równowagi

W ten sposób testujecie ludzi? Dziwne, że w żadnym innym podaniu tego nie widziałem. Ludzi, w ten sposób się nie traktuje i nie robi tego typu testów. Ciekawe czy kiedyś zdacie sobie sprawę, że Wy (osoby na których spoczywa ogromna odpowiedzialność i od których wiele się wymaga) nie zachowaliście się w stosunku do mnie zbyt dobrze i nie za 'fajnie' się zachowaliście.

Edytowane przez Rithorax

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Rithorax napisał:

W ten sposób testujecie ludzi? Dziwne, że w żadnym innym podaniu tego nie widziałem.

Może dobrać Ci okulary, @Jula czy prowokowałem Cie w Twoim podaniu?

Chodzi o to, że w pracy admina są sytuacje stresujące a Ty nawet jednego dnia nie przetrwałeś i już rezygnujesz.

Trzeba umieć się wybronić, postawić w sposób nikogo nie obrażający, przekonać do swoich racji.

Nie potrafisz tego i już widzę łezkę w Twoim oku bo:

5 minut temu, Rithorax napisał:

nie zachowaliście się w stosunku do mnie zbyt dobrze i nie za 'fajnie' się zachowaliście względem mnie.

My tu nie będziemy się użalać nad adminami, każdy admin musi wykazać się charakterem i silną osobowością.

Takich ludzi przyjmujemy bo jesteśmy najlepszą siecią w Polsce.

Mamy zniżać się do standardów innych sieci? No ja Cię proszę, to jakiś absurd.

Ludzi, w ten sposób się nie traktuje i nie robi tego typu testów.

Pewnie jeszcze nie byłeś na rozmowie o pracę i nikt Cie nie skrytytkował, zawsze Cię zachwalano i poklepywano po plecach.

To co napisałem jest jedynie wyrażaniem własnego zdania i nie ma na celu nikogo urazić, a jedynie pomóc w podjęciu odpowiedniego wyboru przez osoby głosujące i przenieść na odpowiednie tory osobę publikującą ten temat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, Dop3 napisał:

Pewnie jeszcze nie byłeś na rozmowie o pracę i nikt Cie nie skrytytkował, zawsze Cię zachwalano i poklepywano po plecach.

Nie byłem bo nie muszę pracować. 

5 minut temu, Dop3 napisał:

Chodzi o to, że w pracy admina są sytuacje stresujące a Ty nawet jednego dnia nie przetrwałeś i już rezygnujesz.

Co innego "praca admina",a co innego etap rekrutacji.  Ja tutaj ani na chwilę się nie zestresowałem, a jedynie napisałem co myślę. 

Jak mam wyjaśnić kwestię tego, gdy każdy zarzuca mi to, że jestem za krótko na forum? Dla mnie nie ma to znaczenia, a dla Was ogromne. Myślicie, że czyham tu tylko na rangę by po jej otrzymaniu działać na szkodę sieci. 

Edytowane przez Rithorax

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Dop3 nie czułam się prowokowana, tylko wyjaśniłam niektóre sprawy oraz sytuacje. 
Edit: chociaż też był stres 

Edytowane przez Jula

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
27 minut temu, Sneaky napisał:

Często w swojej aktywności na forum używałeś określenia "list motywacyjny" odpowiadałeś na podania na administratora innym osobom i pouczałeś ich czy tak będzie wyglądał ich list motywacyjny jak ich podanie. Teraz ja z tego miejsca zadań pytanie Tobie czy Twój list motywacyjny wyglądał, albo będzie wyglądał jak Twoje podanie na Administratora?:)

Odpowiesz mi na mój cytat >?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Rithorax napisał:

Co innego "praca admina",a co innego etap rekrutacji. 

A jak mamy Cię sparwdzić?

Prosty test na stres oblałeś i jakieś dąsy prezentujesz.

Dziewczyny tu mają większe jaja niż Ty.

Trzeba umieć przyjąć prawdę na klatę i dalej do przodu iść.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.