Rekomendowane odpowiedzi

Kudłacze? To ja se z buta dojde :D ha ha ha do terminu się dostosuje i jestem za!! 

Największa złośliwość jaką można wyrządzić idiocie to nie przerywać. Podczas kiedy on się produkuje, należy wziąć do ręki popcorn, i rozkoszować widokiem tego jak sam się pogrąża.

signature.php?steamid=76561198341045152&

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Karwa, pewnie bym przyleciała, ale jak zwykle widzę więcej minusów niż plusów... 

Nie brać tego do siebie :D Chętnie bym przyleciała, ale KTO MI DA URLOP ?  :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Dop3 napisał:

a urlop chyba Ci przysługuje

Tak, mam aktualnie 5 dni urlopu (oczywiście mój urlop się nalicza od przepracowanych godzin więc może mi wskoczy dodatkowy jeden dzień). W Kwietniu potrzebuje 2 dni urlopu na wyjazd do Polski nie zapominając o tym, że lecę w Maju na tydzień, więc moja pula godzin jest już na minusie i mam niezapłacone :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę, że następna próba zlotu. Ja oczywiście się piszę ale wolałbym znać datę jak najwcześniej bo wiadomo. Trzeba się wpisać w plan urlopowy w razie czego. Jak nie w pracy to w domu. Tak w ogóle to jak ktoś chce to jutro czyli w sobotę z Warszawy lub okolic możemy zgarnąć kogoś jak ma ochotę na małe randez-Vous. Jedziemy z Pisarem się odchamić z dala od domowych trosk, kobiet, kochanek i dzieci. Powrót w niedzielę. Pisać na prv.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również jestem zainteresowany, ale jak wyżej lepiej wiedzieć wcześniej bym wiedział kiedy wziąć wolne, by potem nie było z tym problemu ;) 

signature.php?steamid=76561198022532811

ᴇᴠᴇʀy ʜᴀᴄᴋᴇʀ ʜᴀꜱ ʜᴇʀ ꜰɪxᴀᴛɪᴏɴ. Yᴏᴜ ʜᴀᴄᴋ ᴩᴇᴏᴩʟᴇ, ɪ ʜᴀᴄᴋ ᴛɪᴍᴇ.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może niech osoby zainteresowane podadzą jakiś termin który by im pasował. Jeśli ktoś bardzo chce ale w jakimś terminie nie może to niech go poda może się uda jakoś to ustawić. Z mojej strony termin jest dowolny, zgłaszam miesiąc wcześniej tylko urlop. Niby mieszkam w niemczech ale base City w Polsce to Myślenice więc na miejscu :)

Największa złośliwość jaką można wyrządzić idiocie to nie przerywać. Podczas kiedy on się produkuje, należy wziąć do ręki popcorn, i rozkoszować widokiem tego jak sam się pogrąża.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Weekend 19-21 lipca?

Wszystkich chętnych proszę o potwierdzenie  postem, wstępnie zapytam o koszt i czy nie będzie kolidowalo ze zlotem Towarzystwa Astronomicznego.

Dla mnie termin obojętny bo urlopu specjalnie nie potrzebuję, chyba, że chcecie w tygodniu, tak też jest ok.

Jakaś data musiała paść więc powiedzmy taka :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Jak mnie ktoś przygarnie po drodze, to i bym w końcu wpadł.  Jak nie to trudno.

Edytowane przez Kropkaaa

Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie.

Dante Alighieri "Boska Komedia"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ty skąd? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
39 minut temu, Dop3 napisał:

Weekend 19-21 lipca?

Wszystkich chętnych proszę o potwierdzenie  postem, wstępnie zapytam o koszt i czy nie będzie kolidowalo ze zlotem Towarzystwa Astronomicznego.

Dla mnie termin obojętny bo urlopu specjalnie nie potrzebuję, chyba, że chcecie w tygodniu, tak też jest ok.

Jakaś data musiała paść więc powiedzmy taka :D

Jak najbardziej mi ten termin pasuje. Mam nadzieję, że nie będzie dużej zmiany, ale dam radę się dostosować :)

• Dziękuję 1

signature.php?steamid=76561198022532811

ᴇᴠᴇʀy ʜᴀᴄᴋᴇʀ ʜᴀꜱ ʜᴇʀ ꜰɪxᴀᴛɪᴏɴ. Yᴏᴜ ʜᴀᴄᴋ ᴩᴇᴏᴩʟᴇ, ɪ ʜᴀᴄᴋ ᴛɪᴍᴇ.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 minut temu, Kropkaaa napisał:

Jak mnie ktoś przygarnie po drodze, to i bym w końcu wpadł.  Jak nie to trudno.

Podjadę po Ciebie bez problemu, chyba że Volvo śmieć zdechnie szybciej :D

• Dziękuję 1
  • Haha 1

signature.php?steamid=76561198033487452&
uwujka.pl - Najlepsze serwery CS: GO

Chcesz mieć taki ładny podpis jak ja? >KLIK<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

@root to biorę urlop w lipcu i jademy. Jak coś to ci łoooopla dam xD

Edytowane przez Kropkaaa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Kropkaaa słyszałem, że @LadyMarmolada będzie jechała traktorem od Twojej strony. Podróż może się nieco dłużyć ale za to bez wysiłku podjedziecie pod tą górę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, Dop3 napisał:

@Kropkaaa słyszałem, że @LadyMarmolada będzie jechała traktorem od Twojej strony. Podróż może się nieco dłużyć ale za to bez wysiłku podjedziecie pod tą górę.

Hahahahahahahaha :) mi w sumie pasuje lipiec...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Dop3 ha ha ha No na piechotę tam nie polecam zapierdalać. Ale z Myślenic jeździ tam bus :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

@Dop3 właśnie kupuje papaja zdj ci wyślę :D Jak termin pewny to jadę, bo to moje okolice.  @JanuszPszemytnik a ty startujesz z ?

Edytowane przez Kropkaaa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Deutschalnd :D ha ha ha pytam bo moge zaplanować sobie wakacje tak że będe wracał z jakiegoś dalszego miejsca :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Termin jak najbardziej mi odpowiada, jestem za, cena nie gra roli. Jakby ktoś z okolic Katowic chciał się zabrać zapraszam na PW/STEAM. 4 miejsca wolne + bagażnik bo to combi xD

Edytowane przez rMk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta