Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Sneaky napisał:

Jezeli ktos mnie z Radomia zabierze to mogę jechać, ewentualnie z Krakowa. Bo jakbym miał sam fura jechać 500km to koszta dojazdu mnie zjedzą ?

Ja bym miał po drodze i bardzo chętnie, ale sam nie wiem jeszcze jak to ze mną będzie. Już w zeszłym roku zaplanowałem sobie urlop i akurat w tym terminie ten zlot. Ktoś to specjalnie wybrał :) taki termin. Prawdopodobnie będę wiedział zbyt późno, jak to ze mną będzie, by się deklarować. Jakby coś to na krzywy ryj wdepnę - oczywiście z dodatkami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
35 minut temu, Thomiii napisał:

Ktoś to specjalnie wybrał :) taki termin.

Akurat wtedy mam urodziny i chciałem połączyć :D ale termin można zmienić, w zasadzie wszystko.

Mam miejscówką bez ograniczeń osobowych.

Z racji tego, że na sam koniec wychodzi, że z chętnych zostają 3 osoby xD jestem ostrożny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi to lotto z terminem pojade jesli @Sino ma miejsce w bagazniku czyli konkret. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To może wpisowe brać po 100 chociaż. Jak ktoś da to trudniej się wycofać haha. A jak się wycofa to przepijemy dla zdrowotności. Ja mimo że nie wiem jestem za. A jeśli się nie wycofa w ostatniej chwili to będzie mniej dopłaty i tyle. I co wy na to?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Dop3 napisał:

że z chętnych zostają 3 osoby

Lepiej te 3 osoby niż w ogóle :D

signature.php?steamid=76561198022532811

ᴇᴠᴇʀy ʜᴀᴄᴋᴇʀ ʜᴀꜱ ʜᴇʀ ꜰɪxᴀᴛɪᴏɴ. Yᴏᴜ ʜᴀᴄᴋ ᴩᴇᴏᴩʟᴇ, ɪ ʜᴀᴄᴋ ᴛɪᴍᴇ.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A skoro @Dop3 ma Jeszcze okazję :P to ja bym ten termin zostawił. Paru ludzi już pisało że będzie, więc nie ma co kombinować. Brawo Wy. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta