[Prośba o odbanowanie] Ptys  

8 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy popierasz wniosek @Ptys?

• Tak
      3
    • Nie
      5

Rekomendowane odpowiedzi

• Kiedy dostałem bana?
    02.02.2019
  • Rodzaj bana:
    BAN
  • Powód bana:
    Haxy
  • Na jaki okres czasu dostałem bana:
    do 24 godzin
  • Moje SteamID:
    0:46870682
  • Opis zdarzenia:
    Wchodzę FFA (CS:S), dostaję votebana od: Baki, qRk, [ T.e.OO ] !!, WH1TIE .
    Mapa: $2000$ - Godzina 16:45. Proszę o obejrzenie dema, bo czuję, że bany nie posypią się jedynie za bezpodstawne banowanie.
  • Dlaczego powinienem zostać odbanowany:
    Czysty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

że co proszę? 

proszę o obejrzenie dema i podarowanie mu perma bo 24 godziny to za mało za cheatowanie.

Gość perfidnie posiadał wh + autoaim, celownik miał wymierzony i automatycznie chodził przez ściany zanim zobaczył przeciwnika, gdy się wychylił to odrazu każdy przeciwnik dostawał banie bez minimalnego celowania, obserwowałem go na spect przez kilka rund tak samo jak baki wcześniej widział i ewidentnie widać cheatowanie, dlatego składam wniosek o perma na wszystkie serwery dla tego gracza.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dostał już ubana po tym jak parę osób obejrzało demko i stwierdziło że gra czysto. 

Temat się ponagla.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie pamiętam na której mapie, ale dzisiaj grał już ten człowiek na serwerze wcześniej i też mieliśmy z nim problem...Umiejętnie korzysta z cheatów! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja obejrzałem demko i wydaje mi się że ma Aima ale raczej niech bardziej doświadczeni obserwatorzy się wypowiedzą.
Ptyś 2 sprawa widząc że cie banują oraz rozmawiają o tobie czemu się nie odezwiesz i nie powiesz swojego zdania? Rzadko używasz mikro ale czasami warto się odezwać w słusznej sprawie a nie czekać na bana i pisać po raz kolejny prośbę o odbanowanie...

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jutro zobaczę na demko i się wypowiem.  

Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie.

Dante Alighieri "Boska Komedia"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie to podejrzana jest tylko ta akcja od 10 sekundy, celuje obok a pociski lecą w przeciwnika i HS.

A co do reszty:
1:239687271 - obrażanie
0:51059899 - obrażanie

W środku czuję chłód, jakąś ponurą pustkę. Nie mówię o tym nikomu, na twarz zakładam uśmiech.

signature.php?steamid=76561198043058948        

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Zavebe przypadek, @Dop3 z tego demka co ty udostępniłeś nic nie widziałem, to jest mapa na której jest ciężko coś udowodnić. Ja tam nic nie wdzę, jeden gościu powiedział voteban i poszło. Dziękuję za uwagę, dobranoc.

• Lubię 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obejrzałem demo. Może specem od CSS nie jestem ale tam nie widać żeby miał aima czy wh. Przeciwnicy tupią jak słonie więc korzysta ze słuchawek i ich zabija. Mapa jest prosta. Kwadrat. Gracz peakuje każdą stronę normalnie nie ma przeskoków celownikiem itp. Jedyna akcja to ta którą wrzucił @Zavebe. Ale chyba to bardziej fart niż hax.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Sino na tej mapie można na ślepo strzelać i daje słowo że parę killi zdobędziesz. :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Kropkaaa to widać i fakt gracz pare akcji wybiega wcelowany w przeciwnika ale to wynika ze specyfiki właśnie mapy niż z wh czy aim'a...

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja na tym demie od @Dop3 nic nie widzę ciekawego.

Dlatego sugeruję, aby @qRk rozpisał jakieś podejrzane demo

• Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jako byly gracz sourca z wieloletnim stazem z tego co widze gosciu imo jest czysty nic podejrzanego nie ma nawet w tej niby sytuacji 16 sec.  zwykly fart.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ptyś widzę już stały bywalec forum przez te bany. 

Na filmiku od @Dop3 nie widzę żeby gracz używał wspomagaczy. Ptyś nie mierzy przez sciany, nie jeździ celownikiem po modelach. Mapa jest mała nie widzę w tej grze nic nadzwyczajnego. Gracze nie mogą go trafić nawet jak się całkiem na nich wychyla. 

Tylko ta sytuacja, gdy celuje obok, a gracz dostaje heda, ale myślę że to fart. 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

spójrzcie moment demka w którym poszedłem na spekta, gostek ewidentnie celuje w ściane i tak jak przy auto aimie leci mu równo celownik po ścianie i po wybiegnięciu trafia w gracza idealnie, dla mnie to ani fart, ani skill ani granie na słuchawkach, w tym momencie ewidentnie widać ze coś używa, może nie używa tego cały czas tylko ma włączanie na przycisk, proponuję ściągnąć demo i obejrzeć je z jego perspektywy od początku do końca na surowo bez wh.

tymbardziej skoro to nie jest pierwszy raz to jest coś na rzeczy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli  można to również się wypowiem:

obejrzałem oba demka i tak jak już ktoś wcześniej pisał, że gracz potrafi używać słuchawek, gracz ograny w CSS i wie co się wokół niego dzieje.

Na pewno po tym demku nie można go oskarżyć i cheaty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Zachowanie graczy CSS jest żenujące i poniżej krytyki. Wydaje im się, że tworzą zgraną paczkę i lepiej znają regulamin. Wystarczy że ktoś gra lepiej i kilkukrotnie został odbanowany to należy go zbanować bo "gra lepiej"  

Z roku na rok coraz bardziej przekonuje się że Source to już nie jest gra a stan umysłu.

Za chwilę zerknę na demko.

Od początku do końca demka nie widzę żadnych czitów. 

Myślę że blokada czatu dla osób które zbanowały Ptysia byłaby rozsądną karą. 

Edytowane przez OjTam
xyz
  • Lubię 1
  • Wkurzony 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od votebanów za granie awp 4v4 po votebanowanie za to, że ktoś jest lepszy. Najlepiej by im chyba było zablokować tą komende na CSS xD

Na demku nic nie widać. Ptyś czysty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 minut temu, OjTam napisał:

Wystarczy że ktoś gra lepiej i kilkukrotnie został odbanowany to należy go zbanować bo "gra lepiej" 

Uwierz mi, nie każdy gracz śledzi to co się dzieje na forum i pewnie wiekszość nie wiedziała, że wcześniej został zbanowany jak i odbanowywany.  Tak samo bylo z Drix-em, gdy pierwszy raz dostał bana i został odbanowany wszyscy myśleli, że ominął w jakiś sposób bana i nikt nie zdawał sobie sprawy, że demko zostało sprawdzone przez administratorów.

30 minut temu, OjTam napisał:

Zachowanie graczy CSS jest żenujące i poniżej krytyki.

Proszę Cię, nie wyolbrzymiaj.

• Lubię 3

W środku czuję chłód, jakąś ponurą pustkę. Nie mówię o tym nikomu, na twarz zakładam uśmiech.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak więc zamierzam raz w tygodniu wyrywkowo sprawdzać demka z CSS i rzucać karami na lewo i prawo. Czasem wchodzę na CSS i widzę chlew. Może jestem zbyt stary i nie znam się na żartach. 

• Wkurzony 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 minut temu, OjTam napisał:

Tak więc zamierzam raz w tygodniu wyrywkowo sprawdzać demka

To samo możesz robić w GO i zapewne też wyłapiesz parę kwiatuszków.

• Lubię 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.