• 0
Salomon

Rozgrzewka po zmianie mapy

Pytanie

Witam, chciałem zadać pytanie odnośnie broni podczas rozgrzewki po zmianie mapy na serwerze Only Mirage. Dokładnie chodzi mi o 'negev'. Czy mogła by ona zostać usunięta podczas rozgrzewki ?

Część osób ucieka w pałace tam gdzie nie ma bitwy, ponieważ ludziom niektórym ścina komputer (min. mi). Nie każdy ma jakieś super maszyny a tutaj wchodzi w gre 20 osób którzy się strzelają i są ogromne spadki FPS. Myślę że można zastąpić to np. jakimś pistoletem. Mi czasami potrafi wywalić CS:GO

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

@Salomon ale na only mirage broń w trakcie rozgrzewki wybierana jest losowo... raz to będzie negev raz glock a raz coś innego... Jak Ci ścina przy negevie po prostu przeczekaj rozgrzewkę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0
Napisano (edytowane)

To ze jest losowo to każdy o tym wie, nawet jeśli przeczekasz to i tak ścina. Chodzi o to żeby z tego losowania wywalić negeva. 

Negev jest dość czesto

Edytowane przez Salomon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

@Salomon dalej nie rozumiem. Przecież rozgrzewkę można przeczekać ?! Patrząc to nie problem negeva. Grałem ostatnio i faktycznie zacina jak wszyscy zaczną strzelać z negev'ów ale potem wszystko się uspokaja... Weź pod uwagę że jak grasz na serwerze Only Mirage przy stanie 17/17 to samo przez się jak określiłeś posiadając słabszy komputer, będzie Ci zacinać grę ze względu chociażby na ilość graczy. Usunięcie negeva z rozgrzewki niczego nie zmieni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta